Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar Google'ın mağazasından çıkardığı, ama Apple Store'da bulunan uygulamayı android telefona APK olarak indirmek güvenli midir? İndireceğim site Amazon.com
bu soruları telefon başlıgına falan yazabilirsin. kök hücre tedavisiyle ilgili bir sorun varmış gibi teknoloji ile ilgili sorunlar diye başlık açmaya gerek yok.

Eve bir tank murekkepli ya da lazer yazici almak istiyorum renkli ve otomatik dubleks baski ozelligi olsun...çok hızlı olmasına gerek yok. temiz 2. El de olabilir onerisi olan varsa duymak isterim...

Butce ne kaa düşük o kaa iyi... 3000 top...

SM-A107F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Lazer yazıcının sonraki maliyetleri çok fazla olur. Toner bilmem kaç eurodur şimdi. Kaldı ki daha sonra değişmesi gereken üniteler oluyor ki çakmalarından verim alamazsın orjinalleri makine kadar pahalı. Mürekkepli çok daha avantajlı. Baskı maliyetin çok uyguna gelir neredeyse lazerin yarısına. Mürekkeplide dublex kullanacaksan 80 gr kağıdın altına düşmemelisin. Piyasada üzerinde 80 hr yazan ama gerçekte 60 gr olan tonla kağıt markası var. Sıfır istiyorsan Aşağıdaki model oldukça iyi. Fotoğraf kağıdına da yüksek çözünürlükte baskı aldığında çok iyi sonuçlar verir. Gündelik işler için kullanacaksan uygun fiyata oldukça başarılı muadil mürekkepler bulabilirsin.
Letgoda bazen tertemiz makineleri yarı fiyatına satanlar oluyor. Oraya bi bak bence. Epsonun başka bir modelini üçte bir fiyatına almıştım daha jelatini üzerindeyken.

Apple Music ve Spotify arasındaki teknik farkı bilen varsa anlatabilir mi?

Bir de Apple Music, android telefonda kullanımı kaliteyi düşürüyor mu?

Sa

Tvyi dijitürkle kullanıyorum taşındığımızdan beri. Trt 4k izleyim diye kabloyu tvye direkt bağladım ama 3 5 Kanal dışında kanal bulamıyorum. Türksat otomatik arama frekansından hiç sinyal alamıyorum.

Tavsiyelere açığım

Beyler samsung a30 cihazina format attim. Sebeke sorunu vs olmadi ama ses sorunu var. Karsidan gelen ses cok kısıldı. Ne yapmam gerekiyor. Yardim lütfen

Acil yardim. Telefonu kapatip acacagim ama duzelmezse acil yardim lazim. 1.5 saat once film indirmeye calistim ama sonra baska birsey indi. Link sharing mi ne. Uninstall yaptim ama her 5 dakikada bir reklam geliyor. Suanda yazarken bile kendi kendine reklam videosu cikiyor. Nasil iptal edilir?

Üst Alt