Telefon Önerileri - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Ben de Note 8 Pro yu düşünüyordum ama işlemcisi iyi değilmiş diye okumuştum bir yerde.

Yeni yılı bekleyeceğiz artık. Herifler zaten her gün don değiştirir gibi telefon sürüyor piyasaya

sent via GSC

Geri dönüş versene renktaş bana güzel olur
Renkdaş telefonu Cumartesi gününden beri kullanıyorum.10-11 saat ekran süresi alıyorum.Oyun oynamadığım için 2 günde bir şarja takıyorum.Arayüz bayağı hoşuma gitti.Kameranın ise beklediğimin üzerinde bir performansı var.Parmak izi hızı ise yine beklediğimin uzerinde.Tek korkum genelde tianma panellerde meydana gelen (Facebook grupta bu sorunu yaşayanlar var) hayalet ekran sorunuydu.Ancak bana gelen telefonun paneli DSİ huaxing...Bu panelde hayalet ekran sorunu yok diyorlar.Şansıma panel konusunda da kafam rahat...Telefonu Hepsiburada üzerinden 1549 liraya aldım.Kvk garantili olarak geldi.Uzun lafın kısası telefondan şu ana kadar gayet memnunum.Unutmadan geri tuşunun bulunduğu kısımların dokunmatiği bazen algılamıyor.Ya da ben,önce ki telefonumdaki dokunmatiğin daha hassas olmasından dolayı öyle hissettim.

Babamda Redmi Note 7 vardı, ben ise Sony Xperia Z5 kullanıyorum.Note 7'yi bile kıskandım. Deli gibi Sony takıntısı olan ben bile Note 8'e geçmeyi düşünüyorum ciddi ciddi

arkadaşlar bana max. 5 binlik telefon önerir misiniz?

kırmızı çizgim KAMERANIN İYİ OLMASI

GAMER değilim, telefonda hiç oyun oynamam. yani hızlı olmasına gerek yok ama kamerası üst düzey olmalı

olursa iyi olur dediğim özellikler ise ekranda ÇENTİK olmaması

xaiomi, samsung, oppo markalarından biri olursa iyi olur

gidip de asustu, realme 'ydi, honor 'du faln gibi markaları önermeyin

aklımdaki telefonlar

xaiomi mi note 10 (çentik olması olumsuz tarafı
xaiomi mi 9t pro
oppo reno 2 (sılanın telefonu)

var mı önerisi olan

GAMER değilim, telefonda hiç oyun oynamam. yani hızlı olmasına gerek yok ama kamerası üst düzey olmalı

aklımdaki telefonlar

xaiomi mi 9t pro

var mı önerisi olan
Mi Note 10 al geç o zaman abi uğraşma fazla

aklımdaki telefonlar

xaiomi mi 9t pro

var mı önerisi olan
Honor 20 Pro aldım bi kaç gün önce. 8 GB ram 256 gb hafıza. Kamerası efsane. 125 GB depolama olanı Türkiye de 3800 TL falan sanırım.

YAL-L41 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

honor falan güven olmaz renktaş

htc gibi batar falan
Honor bir huawei markası refo eğer beğendiğin modeli varsa çekinmeden alabilirsin, modelini bilmiyorum ama o markanın üst düzey bir modelini almıştı arkadaşım onda görmüştüm elimdekine bayıldığım paraya acımıştım. Bir daha telefon alacağımda kesinlikle ben de huawei, honor falan alacağım enayi gibi düdüklüyorlar bizi.

Honor bir huawei markası refo eğer beğendiğin modeli varsa çekinmeden alabilirsin, modelini bilmiyorum ama o markanın üst düzey bir modelini almıştı arkadaşım onda görmüştüm elimdekine bayıldığım paraya acımıştım. Bir daha telefon alacağımda kesinlikle ben de huawei, honor falan alacağım enayi gibi düdüklüyorlar bizi.
Mi Note 10 nasıl sence

Üst Alt