Telefon Önerileri - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

4 yıldır Iphone 6s kullanıyorum çok memnunum ancak artık telefon miadını doldurdu arıza vermeye başladı, iş hayatımı etkiliyor.
Telefon değiştirmek istiyorum, Iphone 8 düşünüyorum ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba

Telefonu mu çaldırdım 2 hafta oluyor yaklaşık 7-8 senedir hep iphone kullandım Şuan Emanet Huawei kullanıyorum ama alışamadım iphoneler çok pahalı bir çok telefona baktım ama kararsız kaldım sanırım yine iphone tercih edeceğim fiyatlar düşse keşke biraz daha.

Turkiyede telefonlar nekadar pahali ya , burda o parala araba alirim
  • Özel Tüketim Vergisi (ÖTV): %25 – %40 – %50 (vergi matrahına göre)
  • Katma Değer Vergisi (KDV): %18
  • TRT Bandrolü: %10
%25 dediği 650 tl ve altındaki tellerden alınan ötv, ki o fiyata 0 normal denebilecek günümüz şartlarına uyum sağlayan tel sanırım yoktur araştırmadım ama en basit tuşlu telefon bile 200 tl. 650-1500 arası da %40'lık dilim bu fiyat aralığında da alırsın ama muhtemelen 5 yıl önce çıkmış bir telefonun hala üretimi varsa onu alırsın. Geri kalan kısımdan bir telefon almak gibi niyetin varsa bir tane kendine bir tane devlete alarak sahip oluyorsun.

Var olsun devletimiz, onu yaşatmak için varız.

• Özel Tüketim Vergisi (ÖTV): %25 – %40 – %50 (vergi matrahına göre)
  • Katma Değer Vergisi (KDV): %18
  • TRT Bandrolü: %10
%25 dediği 650 tl ve altındaki tellerden alınan ötv, ki o fiyata 0 normal denebilecek günümüz şartlarına uyum sağlayan tel sanırım yoktur araştırmadım ama en basit tuşlu telefon bile 200 tl. 650-1500 arası da %40'lık dilim bu fiyat aralığında da alırsın ama muhtemelen 5 yıl önce çıkmış bir telefonun hala üretimi varsa onu alırsın. Geri kalan kısımdan bir telefon almak gibi niyetin varsa bir tane kendine bir tane devlete alarak sahip oluyorsun.

Var olsun devletimiz, onu yaşatmak için varız.

Sunlarla idare et Ugur heis

💶💶💷💵💴💵💵💷

4 yıldır Iphone 6s kullanıyorum çok memnunum ancak artık telefon miadını doldurdu arıza vermeye başladı, iş hayatımı etkiliyor.
Telefon değiştirmek istiyorum, Iphone 8 düşünüyorum ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İphone kullananlar genelde başka telefon kullanırken sorun yaşıyor. Xs'de düşünebilirsiniz.

çinli telefonun 8 prosu epey uygun fiyata gidiyor burda alayım mı sizce

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Xiaomi Note 8 Pro dan bahsediyorsun sanirim. Ben de epey begenmistim hatta kesin almak istiyordum, ta ki MediaMarkt'ta elime alma firsati bulana kadar.

Telefon görünüs olarak gayet hos ve cok kaliteli duruyor, cok da hizli ve akici. Beni rahatsiz eden ve almaktan vazgectiren olay telefonun büyüklügüydü, bu subjektif bir görüs sonuc olarak kisiden kisiye degisebilir. Kiyas olarak Samsung A50 yi de elime almistim büyüklükleri asagi yukari ayni diye ama Samsung'un cihazi daha ince daha narin geldi bana hem de biraz daha hafifti. Ben bir de telefonlari silikon kap ile kullandigim icin Xiaomi cihazi daha da kalin olacakti.

Yani benim gibi daha cok kompakt ve genellikle tek elle kullanabilen bir telefon istemiyorsan kesinlikle alinabilecek bir telefon. Yorumlar ve youtube daki telefon test eden heriflerin gönül rahatligi ile tavsiye ettigi bir cihaz.

Edit: hatta resim de çekmiştim

Son düzenleme:
Üst Alt