Telefon Önerileri - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

senin sürekli önerdiğin 1 telefon firması vardı murhy

yan tarafı kavisli biraz elinle bastırabiliyordun

müthiş müthiş denin 1 sene sonra iflas ettiler

neydi o
4 seneye yakin HTC kullandim

onlari diyorsan telefon piyasasindan cekildiler

simdi Honor kullaniyorum, huawei yan sanayisi

simdiye kadar kullandigim telefonlar ne utandirdi ne zarar ettirdi

hepsini tam zamaninda en iyi fiyata sattim

Demin gördüm bu Xiaomi yine yeni telefonlar sürmüş piyasaya. Bunların derdi ne yav.

Herifler kafayı kırdılar utanmasalar her ay yeni telefon çıkaracaklar herhal.

Tam yeni telefonuma karar vereceğim adamlar yine yeni bir model çıkarıyor şimdi yinr araştır dur işin yoksa.

sent via GSC

2300 lira bütçe ile arkadaşa telefon alacağız.Hangi telefonu önerirsiniz.

Reisim size 4 tane telefon öneriyorum. Oppo Realme 6i, Samsung Galaxy M30s, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Oppo Realme 6. En iyi performans Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Oppo Realme 6'da. Hepsinin bataryasi iyi. En zayif islemci Samsung'da. En yüksek kapasiteli batarya onda. 64GB yetmezse 128li Oppo'lardan birini alin. Özelliklerini inceleyin ve öyle karar verin. Fiyat-performans olarak en iyisi bunlar.

dayıya telefon bakıyoruz

a71 mi nova 5t mi beyler?

çinlilerin google desteği devam ediyor mu
nova 5t'nin honor versiyonu var bende. ayni telefon diyebilirim. sadece bendekinin bataryasi 4000mah. huaweide 3750 mah var. muazzam performans, adeta akiyor bende. huaweideki islemci üst düzey islemci, a71deki ise orta sinif telefonlarin islemcisidir. a71in bataryasi daha kapasiteli. performanstan ziyade batarya biraz daha iyi olsun dersen a71 al yoksa nova 5t akar

Reisim size 4 tane telefon öneriyorum. Oppo Realme 6i, Samsung Galaxy M30s, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Oppo Realme 6. En iyi performans Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Oppo Realme 6'da. Hepsinin bataryasi iyi. En zayif islemci Samsung'da. En yüksek kapasiteli batarya onda. 64GB yetmezse 128li Oppo'lardan birini alin. Özelliklerini inceleyin ve öyle karar verin. Fiyat-performans olarak en iyisi bunlar.

Redmi note 8 proda karar kıldı rengim... Sağolasın

nova 5t'nin honor versiyonu var bende. ayni telefon diyebilirim. sadece bendekinin bataryasi 4000mah. huaweide 3750 mah var. muazzam performans, adeta akiyor bende. huaweideki islemci üst düzey islemci, a71deki ise orta sinif telefonlarin islemcisidir. a71in bataryasi daha kapasiteli. performanstan ziyade batarya biraz daha iyi olsun dersen a71 al yoksa nova 5t akar
google desteği devam ediyor mu huaweiye

Üst Alt