Telefon Önerileri - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Xiaomi telefon kullanicilarinin bilgilerini topluyormus bütün. Demin bi habere baslik girmisler "Ucuz maliyeti, kisisel bilgileriniz ile ödüyorsunuz" diye.

Internet'teki bütün hamlelerinizi takip ediyorlarmis, browser da incognito modunu kullansaniz bile. Ek olarak telefonda hangi klasöre girip ne tür ayarlar yaptiginizi vs herseyi görüyorlarmis

Xiaomi telefon kullanicilarinin bilgilerini topluyormus bütün. Demin bi habere baslik girmisler "Ucuz maliyeti, kisisel bilgileriniz ile ödüyorsunuz" diye.

Internet'teki bütün hamlelerinizi takip ediyorlarmis, browser da incognito modunu kullansaniz bile. Ek olarak telefonda hangi klasöre girip ne tür ayarlar yaptiginizi vs herseyi görüyorlarmis
Bunu bütün markalar yapıyor üstad emin olabilirsin.

Görsünler ya daha toplanmadik kişisel bilgi kaldıysa kalanı da onlar toplasın

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Büyük ekranı ve kavisli kenarı benimde çok hoşuma gidiyor
3 yıldır kullanıyorum ben de . Merdivenden düşmesine rağmen telefon bana mısın demedi

Kavisli ekranini ilk S6 edge te kullanmistim. Ozamanda bu kavisin bir ozelligi vardi. Uzerinden mesaj falan alabiliyordun. Simdi onu kaldırdılar artik. Onun dışında bence telefona ayri bir güzellik katıyor. Gel gelelim iphonecular hiç sevmez :D

Herkesin her yazılımda log'ları duruyor, istenirse hepsine bakılır. Tüm uygulamalara da her türlü şeye ulaşma izni veriyor insanlar.

Herkesin her yazılımda log'ları duruyor, istenirse hepsine bakılır. Tüm uygulamalara da her türlü şeye ulaşma izni veriyor insanlar.

Izin verme olayinda takintiliyim biraz. Mesela telefon rehberi ile alakasi olmayan bir uygulama rehber icin izin istiyorsa o uygulamayi kurmuyorum.

Ya da ne bileyim benim cihazimin disindaki Wifi-kullanicilari bilgilerine erismek istiyorsa da izin vermiyorum. Cogu insan okumadan etmeden hersey de evet'e basiyor hemen isim halolsun diye.

Şaomi note 8 64 aldım. Bir kaç güne gelecek. Arkadaşlar kullanan varmı.? Memnunmusunuz.? 6 sene yakındır iphone kullanıyorum. Android çokta haz ettiğim bir işletim sistemi değil açıkcası.

Üst Alt