Telefon Önerileri

5 senedir iphone 5S kullanıyorum. Artık şarjda olmamaya başladı. Telefona da eşşek yükü ile para vermek istemiyorum. Gönlümden de bi huawei P20 geçiyor ama. Başka tavsiyesi olan varmı.?

Xiaomi Redmi Note 7. Şuan piyasa da fiyat performans ürünü olarak en iyisi diyebilirim. 4 gb ram 128gb hafıza 48mp kamera özelliği mevcuttur. Ekran ara yüzü apple benzeri olduğu için donma kasma yaşanmıyor. Parmak okuyucu mevcut ayrıca ülkeyi hindistan olarak seçerseniz Yüz tanıyıcı da mevcuttur.

artık telefonlara 3000mah batarya yetmez hale geldi. ekranlar büyüdü internet hızlandı programlar daha çok şarj yer oldu. bu yüzden 5000mah bataryalı telefonları öneriyorum.

arkadaşa samung m20 aldık gayet memnun m30 daha da güzeldir.
redmi note 7 de güzeldir.

Batarya tabiki şuan da en önemli konu, resim çekme, mail okuma, sosyal medya derken en az 4000 bataryalı bir ürün almak mantıklı. Redmi note 7nin sarjı ortalama 1 gün kullanım için gayet yeterlidir.

Beyler, Amazona uye oldum ama yanlis yaptim. Birisine birseyler yollayacaktim ama tam hakim olamadim. Adrese onun adresini yazdim ama continue dedim. Aslinda ne olacak diye continue dedim. Sonra da done dedi ve faturasi da o adrese gidecekmis. Nasil durdurrum?
Acil bilen yazsin

Üst Alt