Telefon Önerileri - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Teknoloji ile buyudum ve gayet ilgiliyimdir , 286 s olivettiden bu yana pc , internet ve sonrasinda telekominikasyon konusunda da gayet donanimliyimdir

Android in ios tan cok ustun oldugunu da hep soylerim , fakat ios un da yeterli oldugunu dusunuyorum

Teknolojik kismi bir yana. , 2 hafta sonra "duydun mu yeni cikan iphone u alamamis" denirse cevap veremeyecegin bir topluluga aitsen ne yapacaksin

Xiaomi ya da samsungun objektif iso larini , force touch unu ya da yuz tanima ozelliklerini mi anlatacaksin millete

"Parasi yetmemis alamamis" damgasini yersin , kolay kolay da cikmaz

Dolayisiyla tek gerekce teknolojik ustunluk degil .

Saat alirken sadece zamani gostermesine mi bakiyoruz mesela ?
İyi güzel de telefondan çok daha mantıklı statü imaj makyajı yapan şeyler var.

SM-N935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sinan haklı beyler.
Bende bu konuları çok düşündüm bir takıntım da yok lakin onların arasına girip onlar kadar para kazanıp onlar kadar güce sahip olmak istiyorsan onlar gibi araban telefonun ve saatin olması lazım.

Ilk lüks denebilecek arabamı aldıktan sonra bunu daha çok fark ettim.
O arabayla ilk meetinge gittiğim günü dün gibi hatırlıyorum.
O günden sonra beni daha farklı görüp daha ilgili davrandılar.
Bir yere giderken muhakkak beni davet ettiler.

Neyse boşverin bu konuları bolca telefon alın en iyisini alın en kralını kullanın.

Gscimbom Mobile

Renktaş Xaomi Mi a2 dün elime geçti ilk izlenimlerim gayet şık duruyor, tek sıkıntısı arka kamerasını dışa doğru fazla çıkartmışlar, kutunun için de gelen kılıfı takınca kayboluyor. Kamerası gayet güzel zaten beni en çok Mi a2 ye iten özelliği buydu ön ve arka kameraları çok iyi. Sesi gayet iyi çıkıyor. Yaşadığım tek sorun kulaklık girişi farklı olduğundan dolayı küçük bir aparat geliyor kutunun için de o aparatı takıp kulaklığı kullanamadım, ilk başta şarj girişinde sorun var diye korktum ama orada sorun yok. Ya yazılımsal sorun var ya da o küçük aparat bozuk. Fiyat kalite olarak gayet iyi gibi duruyor. @Ahmet Sarı

Candy Crush, Whatsapp ve Facebook dışında pek bir şey kullanmayan annem için 1500 civarı bi telefon bakıyorum.

Tavsiyelere açığım.

Renktaş Xaomi Mi a2 dün elime geçti ilk izlenimlerim gayet şık duruyor, tek sıkıntısı arka kamerasını dışa doğru fazla çıkartmışlar, kutunun için de gelen kılıfı takınca kayboluyor. Kamerası gayet güzel zaten beni en çok Mi a2 ye iten özelliği buydu ön ve arka kameraları çok iyi. Sesi gayet iyi çıkıyor. Yaşadığım tek sorun kulaklık girişi farklı olduğundan dolayı küçük bir aparat geliyor kutunun için de o aparatı takıp kulaklığı kullanamadım, ilk başta şarj girişinde sorun var diye korktum ama orada sorun yok. Ya yazılımsal sorun var ya da o küçük aparat bozuk. Fiyat kalite olarak gayet iyi gibi duruyor. @Ahmet Sarı
Eyvallah renktaş telefon alacağım zaman bunları göz önünde bulundururum. Hayırlı olsun sana da güle güle kullan..

Az önce Xiaomi Mi A2 Lite 4/64 GB siparişi verdim HO

xiaomi-mi-a2-lite-nahled.jpg

Motorola moto Z play ile Motorola moto z2 play arasında belirgin bir fark var mı acaba ?

Bana ürün değişim formu verdi Lenovo p2 yerine bana moto Z play öneriyorlar ben z2 play de ısrar ediyorum ancak yollamiyorlar

Üst Alt