Terbiyesiz Volkan Demirel! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terbiyesiz Volkan Demirel!

Cevap: A Milli Takım Kampında Tatsızlık

Ev Ödevi :

Neyzen Tevfik'in "Ben Sana" adlı şiirini muhakkak okuyunuz, okuduktan sonra Volkan Demirel ile bağlantısını kurunuz.

Ayi Volkan'i ayit oldugu yerde (dagin basinda) biraksalar da kurtulsak. Fb'lilerin bu kadar cirkef olmasi sasirtici mi? Tabiki degil! Baskanlarindan, yöneticileri hepsi cirkef ve saldirgan. Baskanlari da zaten silahli örgüt kurmaktan dolayi yatiyor. Böyle bir ortamda oynayan oyuncular dogal olarak cirkef ve saldiran oluyorlar. Sanirim bulasici bunlarin hastaliklari.

Basligi gordum, direk Emre ya da Volkan bu sefer ne yapti diye okumaya basladim. Sorunlu herifler her yerde problem cikartiyorlar.

"Ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de Volkan Demirel değilim"

işte böyle hanzoların bi taraftarının kaldırırsanız kendilerini böyle padişah zannederler futbolcu olsam volkanı öldüresiye döverdim çok net...

Volki tolki, konuşma oğlum sen, neden her pisliğin altından sen çıkıyorsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mal kendini ne sanıyor ya evden aldıracakmış.. Kime güveniyor aziz dayısına mı :D adam nede olsa çete lideri :D

Bu forumda bile bu gorili savunan arkadaşlar var yahu ..Neymiş hedef volkanmış hadi lan ordan ...

Irkciyi kadroya aldin, bu olayi da tolere edersen adam degilsin Abdullah Avci

Tam azizin eleman. Evden aldırmalar, pırasa gibi doğramalar. Çok sürmez bu çocukda 3-5 seneye kodesi boylar.

Üst Alt