Terbiyesiz Volkan Demirel! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terbiyesiz Volkan Demirel!

Cevap: A Milli Takım Kampında Tatsızlık

Milli takima cagirirsan böylelerini tatsizlik da olur kavga da olur.

Baska oyuncu yok sanki.

Volkan sinirlerine hakim olamayan bir öküzdür ama kötü niyetli degil ve acikara en iyi Türk kalecisi,ama irkciligi tescillenmis Emre irkcisini Milli takima cagiran Avciya yaziklar olsun,cok sevdigim bir teknik direktördü,simdi gözümden düstü.

arada bu adama ayı dediğimde kendimi sorguluyorum sonuçta oda bi insan ayı demek doğru mu diye ama tam şu haberden de anlaşılacağı üzerine tam bir ayısın volkan

Bu ayının da iyice bir tarafları kalktı.

Evden adam aldıracakmış.Pfff...

Biri şunu o dağlardan aşağı ittirsin.:D

A Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel, Avusturya kampında Habertürk Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Sınırı aşan Volkan, Danacı'ya "Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek hakaret etti

745713_detay.jpg
,

Milli Takım'ın Fenerbahçeli file bekçisi Volkan Demirel, Avusturya kampında futbolcuları dağdan "flying fox" yaparak atlarlarken görüntülemek isteyen Habertürk Foto Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Danacı'ya önce "Ne ters ters bakıyorsun?" diyen Volkan Demirel, Vedat Danacı'dan "Sana neden ters bakayım?" yanıtını alınca "Çekmeyin demedim mi? İnsanlığı bilmiyorsunuz, hayvanlığı da bilmiyorsunuz. Seni yazdım oğlum lan bir kenara... Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek saldırdı.

CANER DE OLAYIN İÇİNDE!

Abdullah Avcı'nın yardımcısı Tayfun Korkut'un araya girerek tutmaya çalıştığı Volkan Demirel, milli formaya yakışmayacak davranışlarını sürdürdü. Bu esnada olayı görüntüleyen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Oğuz Yörük'e de yine milli oyunculardan Caner Erkin "Sil o fotoğrafları lan" diye çıkıştı. Oğuz Yörük ise "Niye sileyim" diyerek karşı çıktı.

"SENİ YAZDIM LAN!"

Yaşanan olaylar Tayfun Korkut'un sağduyulu yaklaşımı sayesinde yatıştırılırken, gazetecilerin olay yerinden ayrılmasıyla son buldu. Volkan Demirel ise Vedat Danacı'nın arkasından "Seni yazdım lan" diye bağırmaya devak etti.

FLYING FOX NEDİR: Saatte 130 km hızla 143 metre yükseklikten, 1.6 kilometre mesafeyi bir tele bağlı olarak uçar pozisyonda geçerek yapılan bir adrenalin sporu.

Beyler ayi demeyin suna.. Ayilara ayip oluyor, onlarinda bir onuru var sonuçta..

volkani ne kadar sevmesemde bu dünya üzerinde türk medyasi kadar cirkef pislik yalaka onursuz bir medya yoktur o yüzden volkan ayisina 100% hak veriyorum iyi yapmis.

milli kaleci: "Ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de Volkan Demirel değilim"

ben bu Haberciden süphelendim nedense. cümleye bakin " Seni evden aldirmazsam bende Volkan degilim".

bunlar yine SIKE yapiyor gibime geldi. evden tehdit eder gibi görüntü vermek istiyor ama normalde randevudur bu. para mi ne verecek gavat

-----

Bence muhabir suçlu...

İnsan o yaratığın yanına giderken fındık fıstık falan götürür yanında...

Eee o da napsın muhabiri eli boş görünce saldırdı...

Abartilacak bisey yok,heryerde yasanir böyle seyler,hatta Volkanin hakli oldugunu düsünüyorum,cekme diyorsa cekme kardesim.

Üst Alt