Terbiyesiz Volkan Demirel! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terbiyesiz Volkan Demirel!

Volkan Demirel: "Seni evinden aldıracağım"

Milli Takım'ın Fenerbahçeli file bekçisi Volkan Demirel, Avusturya kampında futbolcuları dağdan "flying fox" yaparak atlarlarken görüntülemek isteyen Habertürk Foto Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Danacı'ya önce "Ne ters ters bakıyorsun?" diyen Volkan Demirel, Vedat Danacı'dan "Sana neden ters bakayım?" yanıtını alınca "Çekmeyin demedim mi? İnsanlığı bilmiyorsunuz, hayvanlığı da bilmiyorsunuz. Seni yazdım oğlum lan bir kenara... Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek saldırdı.

CANER DE OLAYIN İÇİNDE!

Abdullah Avcı'nın yardımcısı Tayfun Korkut'un araya girerek tutmaya çalıştığı Volkan Demirel, milli formaya yakışmayacak davranışlarını sürdürdü. Bu esnada olayı görüntüleyen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Oğuz Yörük'e de yine milli oyunculardan Caner Erkin "Sil o fotoğrafları lan" diye çıkıştı. Oğuz Yörük ise "Niye sileyim" diyerek karşı çıktı.

"SENİ YAZDIM LAN!"

Yaşanan olaylar Tayfun Korkut'un sağduyulu yaklaşımı sayesinde yatıştırılırken, gazetecilerin olay yerinden ayrılmasıyla son buldu. Volkan Demirel ise Vedat Danacı'nın arkasından "Seni yazdım lan" diye bağırmaya devak etti.

FLYING FOX NEDİR: Saatte 130 km hızla 143 metre yükseklikten, 1.6 kilometre mesafeyi bir tele bağlı olarak uçar pozisyonda geçerek yapılan bir adrenalin sporu.

Volkan+Caner'e söylenecek söz yok. Abdullah Avci ne yapacak cok merak ediyorum. Büyük ihtimal hic bir sey yapmayacak. F7'li futbolcu Milli takima cagiracaksin dediler ve bu ayilar...Neyse fazla söze gerek yok.

Cevap: A Milli Takım Kampında Tatsızlık

Ayıyı insan yerine koyarsanız böyle olur. Mağarada yaşıyor ya evi olanlara alerjisi var adamın

A Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel, Avusturya kampında Habertürk Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Sınırı aşan Volkan, Danacı'ya "Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek hakaret etti

745713_detay.jpg

Milli Takım'ın Fenerbahçeli file bekçisi Volkan Demirel, Avusturya kampında futbolcuları dağdan "flying fox" yaparak atlarlarken görüntülemek isteyen Habertürk Foto Muhabiri Vedat Danacı'ya saldırdı. Danacı'ya önce "Ne ters ters bakıyorsun?" diyen Volkan Demirel, Vedat Danacı'dan "Sana neden ters bakayım?" yanıtını alınca "Çekmeyin demedim mi? İnsanlığı bilmiyorsunuz, hayvanlığı da bilmiyorsunuz. Seni yazdım oğlum lan bir kenara... Seni evinden aldıracağım lan g.t" diyerek saldırdı.

CANER DE OLAYIN İÇİNDE!

Abdullah Avcı'nın yardımcısı Tayfun Korkut'un araya girerek tutmaya çalıştığı Volkan Demirel, milli formaya yakışmayacak davranışlarını sürdürdü. Bu esnada olayı görüntüleyen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Oğuz Yörük'e de yine milli oyunculardan Caner Erkin "Sil o fotoğrafları lan" diye çıkıştı. Oğuz Yörük ise "Niye sileyim" diyerek karşı çıktı.

"SENİ YAZDIM LAN!"

Yaşanan olaylar Tayfun Korkut'un sağduyulu yaklaşımı sayesinde yatıştırılırken, gazetecilerin olay yerinden ayrılmasıyla son buldu. Volkan Demirel ise Vedat Danacı'nın arkasından "Seni yazdım lan" diye bağırmaya devak etti.

FLYING FOX NEDİR: Saatte 130 km hızla 143 metre yükseklikten, 1.6 kilometre mesafeyi bir tele bağlı olarak uçar pozisyonda geçerek yapılan bir adrenalin sporu.

Volkan Demirel - En Son DiÄŸer Haberleri - HTSpor.com

yorumum: kadıköyde kupayı kaldırmamızın acısı hala geçmemiş.

Cevap: Terbiyesiz Volkan Demirel!

ayının surata bak ya.kimse sormaz mı neden hep emre ve volkan?niye gg alex başkası değilde hep bu emre ile volkan..birtek onamı batmış resim çekilmesi.adambirde mafya olmuş...

hakim:evinden aldırırım derken nedemek istedin

boz ayı volkan: totem yapıyordum hakim bey.

Hadi Volkan neysede, hepimiz biliyoruz zaten medeniyet görmemiş bir ayı olduğunu.Şu kılkuyruk Canere ne oluyor.Muhabir bir çaksa bayılır, artislik yapıyor karı kılıklı herkese.

Üst Alt