Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tescilli Şikecilerden, Galatasaray - Kasımpaşa Maçına Tepki: Adalet Yok!

Bunlar malum partinin taktiğini uygulayıp ayrıştırmaya kutuplaştırmaya çalışıyorlar.

Bu adama birisi artık dur demeli, oturduğu yerden her şeyi bedava olarak elde etti diye şımarık çocuk gibi sürekli ağlamasına izin verilmemeli.

Galatasarayla Fenerbahçe 100 yıldır rakip ancak bu rekabet son 3 yılda ayağa düştüğü kadar hiç ayağa düşmemişti; kulüp başkanı sıfatındaki adamın rakip teknik direktörü aşağıya çekmeye çalıştığı bir dönem olmamıştı.

Oğulcan ve Arda değil de Ozan ve Altay aynı sebeplerden ceza alsa günlerce ağlayacaklardı.

Ben iyice sıkıldım bu durumdan, Türk futbolu bunun gibi şımarık yalı çocuklarının ağlamalarını dinlemek zorunda değil.

BlowJobKulübü ağlaklığı dillere destandı ama bu Ali Koç Fb'si ağlaklığı bambaşka bir seviye. Aziz Başkan'a Bjk'li başkanlara saygısızlık etmişiz, bu çocuğa kıyasla baya kaliteli delikanlı adamlarmış.

Bunlar malum partinin taktiğini uygulayıp ayrıştırmaya kutuplaştırmaya çalışıyorlar.

Bu adama birisi artık dur demeli, oturduğu yerden her şeyi bedava olarak elde etti diye şımarık çocuk gibi sürekli ağlamasına izin verilmemeli.

Galatasarayla Fenerbahçe 100 yıldır rakip ancak bu rekabet son 3 yılda ayağa düştüğü kadar hiç ayağa düşmemişti; kulüp başkanı sıfatındaki adamın rakip teknik direktörü aşağıya çekmeye çalıştığı bir dönem olmamıştı.

Oğulcan ve Arda değil de Ozan ve Altay aynı sebeplerden ceza alsa günlerce ağlayacaklardı.

Ben iyice sıkıldım bu durumdan, Türk futbolu bunun gibi şımarık yalı çocuklarının ağlamalarını dinlemek zorunda değil.
Normal 1 futbol sever boyle dusunur zaten. Fenerbahce taraftari boyle dusunur mu? Sanmiyorum. Keske onlarda gorseler. Onlarin bile bu duruma dur demeli artik gormeli.

Geçenki twit savaşında son twite cevap verememişlerdi

onun acısı bu

bu sezon dişe diş kana kan sezonu

siteden açıklamaya en fazla yönetime ceza verebilirler verin veriştirin şikecilere

15-20 yıldır futbolu takip ederim, fb her zaman daha çok kollanmıştır alışığız buna. Ancak bu sezon inanılmaz bir durum var, tff tamamiyle fb elinde, mhk üyeleri neredeyse tamamen fb'ye bağlı her maçı ite kaka kazandırıyorlar. Medya fb elinde, ali koç'un troll ordusu orklardan beter. Algı yönetimini iyi yapıyorlar bu nedenle, ayrıca net biçimde en azından kulüplerin yarısı sponsorluk ve maddi ilişkiler nedeniyle fbye çalışıyor. İnanılmaz bir sezon..

bu kadar işler olurken ultraaslan yönetimi neden bu kadar suskun?

bu herif fanatik holigan zaten. benfika macindan sonra elini kirdi bu herif sinirden. Piskopatin teki. Daha cok pislik yapacak bir tip. gecen gunde dinimiz filan konusyordu. Gercekten malum parti konusmalari yapiyor

en iyi oyuncusunu fenerbahce'ye bedavaya peşkeş çeken, utanmadan bunu türk futbolu için yaptığını söyleyen haysiyet yoksunu işler yapan iki camiaya art arda koymanın qeyfiiiiii

Bu hafta serdar azizin son dakikada yaptığı net penaltı verilmedi..

Geçen hafta yine serdar aziz' in donk a yaptığı net penaltı verilmedi..

Ondan önceki hafta hatay deplasmaninds mac 0-0 ken caner in diouf'a yaptigi net penalti verilmedi.

Ondan bir önceki hafta rize'nin attığı golu sacmasapan bir kararla iptal etti hakem..

Bunlar sadece son 4 hafta olanlar..Basaksehir,ilk rize maçı,antalya deplasmanı daha neler neler..Bir tane kulüp bunlar aleyhine açıklama yapmadi..

Yav herseyi geçiyorum serdar aziz denilen adam 3 haftadır sarı kart bile görmüyor cezalı duruma düşecek diye.

Bu kadar arsızlık,utanmazlık.. Olacak iş değil

Bu hafta serdar azizin son dakikada yaptığı net penaltı verilmedi..

Geçen hafta yine serdar aziz' in donk a yaptığı net penaltı verilmedi..

Ondan önceki hafta hatay deplasmaninds mac 0-0 ken caner in diouf'a yaptigi net penalti verilmedi.

Ondan bir önceki hafta rize'nin attığı golu sacmasapan bir kararla iptal etti hakem..

Bunlar sadece son 4 hafta olanlar..Basaksehir,ilk rize maçı,antalya deplasmanı daha neler neler..Bir tane kulüp bunlar aleyhine açıklama yapmadi..

Yav herseyi geçiyorum serdar aziz denilen adam 3 haftadır sarı kart bile görmüyor cezalı duruma düşecek diye.

Bu kadar arsızlık,utanmazlık.. Olacak iş değil
Her şey para bu koç ve Anadolu kulübü başkanı ortakları için her şey çıkar.

15-20 yıldır futbolu takip ederim, fb her zaman daha çok kollanmıştır alışığız buna. Ancak bu sezon inanılmaz bir durum var, tff tamamiyle fb elinde, mhk üyeleri neredeyse tamamen fb'ye bağlı her maçı ite kaka kazandırıyorlar. Medya fb elinde, ali koç'un troll ordusu orklardan beter. Algı yönetimini iyi yapıyorlar bu nedenle, ayrıca net biçimde en azından kulüplerin yarısı sponsorluk ve maddi ilişkiler nedeniyle fbye çalışıyor. İnanılmaz bir sezon..
5.ayın şafağında doğuya bak renktaşım. Bunların beter olduğu aya gelmek üzereyiz. Şike sezonundan bile beter bir sezon içerisindeyiz. Uefa adam olup müdahale etse, Rize,Kasımpaşa,Karagümrük,Fener, Alanya,Trabzon alayını küme düşürürler normalde.

Üst Alt