TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Rezil Açıklamalar!

Zaten bizim ligden başka yerde sıradan lig maçlarında gereksiz yere milli marş söylenmiyor.
Asıl bunun gerekliliğini tartışmak gerekiyor.
Türk olmayan arkadaşlar ile derbileri seyrederken anlatmakta zorluk çekiyorum bu saçmalığı.

Valla ağır bir sınır falan gelirse bizim ligi izlemeyi bırakırım zor olacak ama yapacak bir şey yok. Hayatım boyunca eksikliğini hissederim o yüzden getirmeyin şu lanet şeyi orman çocukları..

Yabancı sınırının geleceği kesin.

Bu adamın başa gelmesinin sebebi zaten buydu. Galatasaray' ın önünü kesmek.

Zaten ne zaman şaha kalksak federasyon hep bir uygulama yaptı. Play-off, Fatih hocanın Milli takıma gitmesi vs.

Sezon başlasın iyice belli olacak zaten

Kukla federasyon başkanlarından ne zaman kurtulacağız. Futbol cahili siyasilerin dediklerini papağan gibi tekrar etmeyen tam bağımsız federasyon görebilecek miyiz acaba

Merak ediyorum bizim disimizda baska hangi futbol liglerinde lig müsabakalari öncesinde Milli mars okunuyor.

Var mi bunun bir listesi falan. Avrupa da esi yoktur zaten muhtemelen, her ligi takip etmiyoruz sonucta emin olarak konusamam ama sanmiyorum.

Yav hangi büyük ligde yabancı kısıtlaması var, onlar nasıl futbolcu yetiştiriyor? Beyin yok mu bunlarda çıldırıcam.

Üst Alt