The Batman (4 Mart 2022) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dark knight ne ya sırf oyunculuklarla zirve yapmış balon bi film üçlemenin en iyi filmi ilk filmidir son film ise saçmalıktan ibaret hele bane’in castingi tam rezalet idi

dark knight ne ya sırf oyunculuklarla zirve yapmış balon bi film serinin üçlemenin en iyi filmi ilk filmidir son film ise saçmalıktan ibaret hele bane’in castingi tam rezalet idi
Fazla trolluk iyi degil birader,deli. olursun dark knight in zevki rengi yok,standart her zeka icin basyapıttır,ha türü izlemezsin ayrı,çizgi roman uyarlaması sevmiyorum dersen olur.

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

batman_vuelve_1992_3.jpg

dark knight ne ya sırf oyunculuklarla zirve yapmış balon bi film üçlemenin en iyi filmi ilk filmidir son film ise saçmalıktan ibaret hele bane’in castingi tam rezalet idi
uc film arasında en iyisi kesinlikle birincisi. dark night joker fanları yuzunden cok populer oldu ama ovuldugu kadar iyi degil. ucuncu film zaten ilk ikisiyle mukayese kabul etmez.

gotham gerektiği gibi gothic olmuş , reeves'e bunun için artı puan , zira burton ve schumacherda olduğu gibi filmin "batman" olduğu hissediliyor. bunun haricinde riddler da her zaman en ilgi duyduğum villain idi , köpüklü kahve sahnesine bakarsak paul dano jim carrey'den sonra karaktere derinlik kazandıracak gibi duruyor, merakla bekliyorum. bu arada batman'in sinemadaki en genç versiyonu bu , dolayısıyla önceki olgun batmanlerden farklı bir profil oluşturacaktır ki zaten trailerdaki dialoglardan az çok belli oluyor. hayal kırıklığı olmaz ise herkes gibi joaquin phoenix'le bir sequel istiyoruz elbette, ambianslar gayet uyumlu görünürde..

Fena değil gibi, filmin renkleri ve havası hoş görünüyor. Affleck sonrası umutsuzdum, adamı rahat bıraksalar Deathstroke'un villain olduğu şahane bir film izleyecektik muhtemelen. Bu arada Nolan'ın filmleri sinematik açıdan çok başarılı olsa da Batman filmi olarak çok kötüler. Keza bir çizgi roman okuyucusu olarak Bale'in de kötü bir Batman olduğunu düşünüyorum. Sürekli onunla karşılaştırıp yapılan yeni işleri yermek saçma.

Yılların dc. Cisi olarak fragman çok umut verdi.Tam kasvetli karanlık, bir dc evreni .Inşallah filmde fragman kadar başarılıdır.

en son millet ben afleckin cenesine bakip fapliyordu iste gercek batman bu diye

simdi de bu delioglana yükselen cok var

bu batman filmleri de iyice ezik avutmasina döndü ha

cristian bale ve nolan citayi cok yükseltti o seviyeye bir daha kimse kolay kolay yaklasamaz

fazla gaza gelmeyin bu yüzden

SM-G965F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fena değil gibi, filmin renkleri ve havası hoş görünüyor. Affleck sonrası umutsuzdum, adamı rahat bıraksalar Deathstroke'un villain olduğu şahane bir film izleyecektik muhtemelen. Bu arada Nolan'ın filmleri sinematik açıdan çok başarılı olsa da Batman filmi olarak çok kötüler. Keza bir çizgi roman okuyucusu olarak Bale'in de kötü bir Batman olduğunu düşünüyorum. Sürekli onunla karşılaştırıp yapılan yeni işleri yermek saçma.

Ben de nolan filmlerini pek beğenmiyorum çizgi roman kültürüne aykırı filmler ama 2. Ve 3.filmi keyifle izledim biraz da aktörlerin katkısı sayesinde başarılı oldu bu film.

Ben affleck’in hala yaşlı bir Batman filmi çekmesi gerektiğini düşünüyorum

•quod erat demonstrandum•

Üst Alt