The Matrix Resurrections - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kac Puan Verirsiniz

• 1

Kullanılan: 8 22.2%
  • 2

Kullanılan: 1 2.8%
  • 3

Kullanılan: 2 5.6%
  • 4

Kullanılan: 5 13.9%
  • 5

Kullanılan: 7 19.4%
  • 6

Kullanılan: 3 8.3%
  • 7

Kullanılan: 5 13.9%
  • 8

Kullanılan: 3 8.3%
  • 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    36
neonun duvardan takla atıp morfeusu dumura uğratmasını beğenmemişmiydin :cıkcık:
Zaten cogunu dedim. Bazi sahneleri muhakkak sevmisimdir ama genel olarak zaten ölmeyen, kanamayan super kahraman sahnelerini begenmiyorum.
Tabi film olarak guzel, kurgu filan ve karizmatik duruslar vs vs o donemin cok ilerisindeydi. Apartmanin önünde tartismamiz hala dün gibi. Sanirim 1999 olmali

Ya felsefe ve olayları bağdaştırmakta gerekiyor.

bu defa gücün Trinity ile başlaması rahatsız edici gelmiş olabilir ama ilk filmde Neo güce onun sayende erişmişti şimdi ise tam tersi oldu. Mimar ve Smith detayları da güzel olmuştu.
İlk film çığır açmıştı onun izine hiç bir film ulaşamadı, bence insanların hayal kırıklığı bundan. Eleştirilecek tarafları mevcut tabi, Neo'nun bu kadar pasif kalması ve dövüş sahnelerinin gerektiği gibi çok uğraşılmamış olması. Konuların hızlı hızlı direkt geçişleri, ne oldu burda lan diye sayıklanırken final bölümüne geçilmesi.

Smith'in Neo'ya neden yardım ettiği
Bazı karakterleri oynayan oyuncuların tam olarak seyirciye o etkiyi verememesi.
Sati'yi oynayan oyuncu cuk diye oturmuş mesela
Koreli aynı şekilde

Diğer matrix filmlerinden sahneler duygulandırdı, vermek istenen ana tema bence 10 numara uygulanmış. İnsanlar Neo'nun sadece sevgisi için matrix'e dönmesini eleştirsede bu konuda işlenen tema matrix'in ilk filminde de sevgiydi zaten. Filmde açık kapı da bıraktılar, Merovingian diğer seride ki filmde döneceğinin sinyalini verdi mesela. Trinty diğer filmde neo'dan daha güçlü olacak bu da kesin gibi.

Aşırı eleştirilmesinin ana nedeni ilk serideki felsefi yoğunluğun(vay be tanımlamaya bak kalkıp takım elbise giyesim geldi) olmamasından kaynaklanıyor bence. Üniversitede fizik eğitimi aldıktan sonra orta okula geri dönmüşsün gibi hissettirdi.

Yav bir de oyunculuklar falan da kötüydü sanki ya onu nasıl becermişler bilemedim, böyle bir sunilik vardı filmde.

Son düzenleme:
Ya felsefe ve olayları bağdaştırmakta gerekiyor.

bu defa gücün Trinity ile başlaması rahatsız edici gelmiş olabilir ama ilk filmde Neo güce onun sayende erişmişti şimdi ise tam tersi oldu. Mimar ve Smith detayları da güzel olmuştu.
Üçleme bittikten sonra üzerine o kadar konuşuldu, o kadar çok iyi teori geliştirildi ki çıta çok yüksek bir yere taşındı ister istemez. İnsanların karşısına sığ bir iş çıkınca böyle oldu. Geçenlerde Sergo bir video atmıştı matrix ile ilgili onları izledikten sonra insan beklentiye giriyor ister istemez.

Anlasılan kadın düsmanları gücün trinitye gecmesini sindiremedigi icin kotu dıyor fılme!!!

Üst Alt