TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

ceyhun yıldızoglu son topları neden Işıl a kullandırıyor anlayabilen varmı?

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

yasmen saylar yada ayşe cora ışıldan nekadar daha fazla takıma zarar verebilir?

Bu takımda benim için bir tek Fowles var, o da aldığı ribaundlarla ayakta duruyor yoksa onu da kullanmayı beceremiyoruz. Taurasi'yi bile bu düzensizlik içinde sıradan bir oyuncu haline getirdik, ayrıca fener maçlarındaki kazanma isteği sanırsam onu iyice oyundan kopuk hale getiriyor. Türk oyuncular zaten işkence; ama bugün en önemlisi fenerli oyuncuların yine bizden fazla istemesiydi ben bunu kabul edemiyorum esas.

Yine her zamanki gibi bunca insanı üzdünüz.Bravo sizlere bravo(Prince-Fowles-Charles haricine)

Yazdıklarımı iyi oku ondan sonra sor.Sabahtan beri koçun kararlarını eleştiriyorum.Taurasi'nin bu zorlama şut merakını sevmiyorum.En kritik anda bu yapılmaz.

ben senin yazdıklarına bişey demiyorum.bi maçı kaybedince hemen augustus mevzusunu açmanızdan bahsediyorum ki diana > augustus...

Bu sene kadın takımının 5-6 tane maçını izledim Işıl hiç birinde sayı atamadı.

tebrikler ışıl tebrikler ceyhun

Biz takım falan değiliz beyler bırakın oyuncuları

-Moladan geldik insan ister istemez meraklanıyor ne oynayacağız diye Diana'dan saçma sapan bir şut geldi bu mudur senin hücumun, koçluğun elinde dünyanın en iyi 2 pota altı var senin takımdaki işlevleri hücum ribaundları alıp tip yapmak

3 sayı lazım çıkar tina'yı al oyuna prints'i ama zeka yok CY'da taurasi de ne kadar zorlama denedi çok kötü oynadı

Bu Ceyhun Fenerli mi diye düşünmüyor değilim açıkçası.

CY gitmediği sürece bir halt olmaz bu takımdan.Adam sırf fb ye çalışıyor.

Fowles kadar dominant oyuncu mu var Allah aşkına? Böyle bir silahın var, ama bulduğu basketlerin tamamı kendi çabasıyla ribaundları tamamlayarak. Bir tane mi düzgün oyun kurulmaz koca sezon?

Belkide en iyi organize olduğumuz Fener macıydı ama kaybettik. 2.mac yine böyle organize olursak kazanırız. Ayrıca hocanında Taurasi'yi gereksiz zorlamaları konusunda uyarması lazım.

Ben bu maç takımı eleştirmicem, aynı şekilde 2.maçta da birşeyler yazmıcam.

Aynı şeyleri diye diye dilimde tüy bitti, ben sıkıldım koç sıkılmadı...

bayan basketbolu seyredemiyorum elimde değil hoşlanmıyorum bu spordan tencere yuvarlama oyununu bile gözümü kırpmadan seyrederim ama bu spor beni öldürüyor maçlardan sonra falan maç topigine giriyorum bir kaç şey okumak için sene başından beri kazandığımız veya kaybettiğimiz bir maçta hocadan şikayet edilmediğini görmedim atıp tutamıyorum adam hakkında yolda görsem tanımam ama kimse görmüyor mu bu arkadaşı koskoca camia 1 sezon Adnan Sezgin yüzünden ne hale geldi aynı şeyler bayan basketbol takımının tepesinde onca yatırım emek kimse demiyor mu hocam sağol bu iş olmıyacak belli ki.

Cevap: TKBL 11/12 Final 1.Maç | Fenerbahçe 75-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 12 Nis

Değişen bir şey yok, şampiyon falan olursak yine kandıracaklardı sezonu 3 kupayla tamamladık diye. En geç 2 ay öncesine kadar yapılması gerekenler yapılmadı, yapılsaydı hiç değilse kan değişikliği olur, biraz olsun kıpırdama olurdu takımda. Ne desek boş.

Kadın basket şubesi erkek takıma verdiğimiz desteğin verilmesini istiyor, ama o takım dün eze eze, döve döve yendi, 2 senedir zor denilenleri başarıyor. O takımın adı Yenilmez Armada (bazı mallar 50 kere söylenmesine rağmen hala anlayamadı, karıştırıp duruyor), oyunuyla, çabasıyla bu desteği doğal bir şekilde hakketti. Yenilgiye üzülmek için onu hak etmek lazım.

bayan basketbolu seyredemiyorum elimde değil hoşlanmıyorum bu spordan tencere yuvarlama oyununu bile gözümü kırpmadan seyrederim ama bu spor beni öldürüyor maçlardan sonra falan maç topigine giriyorum bir kaç şey okumak için sene başından beri kazandığımız veya kaybettiğimiz bir maçta hocadan şikayet edilmediğini görmedim atıp tutamıyorum adam hakkında yolda görsem tanımam ama kimse görmüyor mu bu arkadaşı koskoca camia 1 sezon Adnan Sezgin yüzünden ne hale geldi aynı şeyler bayan basketbol takımının tepesinde onca yatırım emek kimse demiyor mu hocam sağol bu iş olmıyacak belli ki.

Bu konuda maalesef hata başkanımızda. Şu anda bayan basketbol şubemiz Dingo'nun ahırına dönmüş durumda. Yönetimsel olarak her türlü rezaleti yaşadık bu şubede, Bülent Tulun'u atadılar oraya ama ne yaptığı belli değil. Gerçi Hakan Üstünberk de kadın takımıyla pek ilgilenmiyordu, senelerdir bir başıbozukluk var şubede.

Üst Alt