TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

Olay belli. Bizim yönetim diye bir şey yok nasılsa. Aziz Yıldırım daha yeni tehditi basmış normal karşılıyorum ben bu olanları ve olacakları.

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

Bizdekeşke sitenin girişine o tarz şeyler hazırlasak. Ses getirmeliyiz yoksa katakulliye getirecekler.

Ezikler antuda Caferağa´da CEHENNEMİ yaşatacağız diye bir baslik atmislar, ve oyuncularimiza yapacaklari tum pislikleri söyluyorlar :mad:

Ezikler antuda Caferağa´da CEHENNEMİ yaşatacağız diye bir baslik atmislar, ve oyuncularimiza yapacaklari tum pislikleri söyluyorlar :mad:

Hepsine cevap verir aslanlar, o şerefsizler her maç öncesi böyle konuşur maç sırasında ıslık bile çalamazlar. Onlar taraftar falan değil zaten, sadece kuru gürültü. Ben sadece hakemlerden korkuyorum.

bu adam bİze yanliŞmi yapti nİye Öyle dedİn?

Fenerbahçe ile arası baya iyi.

7562054.jpg

206237.jpg

tip'e bak, cay demle. yarin senin kulaklarini cok cinlatacagiz galiba.

Kesip atsin da göreyim o kadar cesareti var mi.

yine baturalpin harika yorumlarını dinleyeceğiz.. birde turnike kaçtıktan sonra bile hala girme ümidi varmış gibi sevinen spikeri :D

7 saat falan kaldı, serinin en kritik maçı. Umarım hakemler abartmaz.

mavera - 15.04.2011 11:00

kilit maç

kazanırsak %70 şampiyonluk geldi diyebiliriz

kaybedersek %30 a düşer şansımız

bu maç belirleyecek herşeyi

hakem gs lisesi mezunu ama Fenerbahçeli Mehmet Keseratar. Fazlasıyla objektif olmaya çalışır bizim maçlarda‚ ama bu ülkenin gelmiş geçmiş en iyi hakemidir şüphesiz.

çok ama çok zor ve sert olacak bu maç..

taraftara çok iş düşecek...

umarım kazanacağız!!!

ulan bunlar acık acık adamın fenerli oldugunu söylüyorlar. bizim mac sakata girdi. bu herife dikkat edicem özellikle bakalım nasıl düdükler calıyor.. adiler bide hakemden dert yanarlar...

mavera - 15.04.2011 11:00

kilit maç

kazanırsak %70 şampiyonluk geldi diyebiliriz

kaybedersek %30 a düşer şansımız

bu maç belirleyecek herşeyi

hakem gs lisesi mezunu ama Fenerbahçeli Mehmet Keseratar. Fazlasıyla objektif olmaya çalışır bizim maçlarda‚ ama bu ülkenin gelmiş geçmiş en iyi hakemidir şüphesiz.

çok ama çok zor ve sert olacak bu maç..

taraftara çok iş düşecek...

umarım kazanacağız!!!

ulan bunlar acık acık adamın fenerli oldugunu söylüyorlar. bizim mac sakata girdi. bu herife dikkat edicem özellikle bakalım nasıl düdükler calıyor.. adiler bide hakemden dert yanarlar...

Açık bir şekilde Fenerbahçelidir zaten bunu tanıyan herkes bilir.

Caferağada 1 maç almamız lazım..Bmaçı kaybedersek fb son maça şampiyonluk için çıkacak..İşimiz daha zor olabilir..

Daha iyi bir takimiz. Yine garip bir piskolojiyle maca cikmazsak rahat kazaniriz. Cünkü gercekten daha iyi bir takimiz bu sefer.

Ben yeni yönetimden kesinlikle piskolojik calismalar yapmalarini bekliyorum. Senelerdir atamiyoruz su durumu üstümüzden.

Daha iyi bir takimiz. Yine garip bir piskolojiyle maca cikmazsak rahat kazaniriz. Cünkü gercekten daha iyi bir takimiz bu sefer.

Ben yeni yönetimden kesinlikle piskolojik calismalar yapmalarini bekliyorum. Senelerdir atamiyoruz su durumu üstümüzden.

biz o sıkı defansımızı yapalım onlar zaten yamuluyorlar. ama bu macta hakemler belirleyici olabilir.. ama bu takım hertürlü bu ezikleri yener..

Üst Alt