TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

fz86bs.png

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

Serinin en kritik maçi, alirsak sampiyon oluruz bu kadar basit

bu antuda eren acar denen bir idiot var harbi komedi:) adam kendi kendine cevap veriyor formunda. basketten 1 gram anlamayan bu idiot basket yorumculugu yapıyor formda. hepside hakemle alakalı 1 gram oyunla alakalı bişey yazamıyor. cünkü bilgisi yok. ulan ben bile ilk macta ve 2. macta hakemlere laf etmedim. catchingsin temiz bloguna faul verdiler lafım olmadı. cıksınlar bakalım faul cizgisine bizim 3 katımız cıkan takım kimmiş. ezikler boş boş yorum yapıyolar. bi koyalımda sizin sahanızda aklınız başınıza gelsin. ufak tefek size hakem kararlar cıkartabilir ona bişey demem ama pokunu cıkartırsa sülaesini anarım burdan o hakemin..

Haydi kizlarimiza basarilar, bu sezon müzemize bir kupa daha soksunlar, onlarda olmasa müzeye kupa falan girmeyecek...

bu antuda eren acar denen bir idiot var harbi komedi:) adam kendi kendine cevap veriyor formunda. basketten 1 gram anlamayan bu idiot basket yorumculugu yapıyor formda. hepside hakemle alakalı 1 gram oyunla alakalı bişey yazamıyor. cünkü bilgisi yok. ulan ben bile ilk macta ve 2. macta hakemlere laf etmedim. catchingsin temiz bloguna faul verdiler lafım olmadı. cıksınlar bakalım faul cizgisine bizim 3 katımız cıkan takım kimmiş. ezikler boş boş yorum yapıyolar. bi koyalımda sizin sahanızda aklınız başınıza gelsin. ufak tefek size hakem kararlar cıkartabilir ona bişey demem ama pokunu cıkartırsa sülaesini anarım burdan o hakemin..

tv de yorum yapanda tam bir idiot zaten :D

@GalatasaraySK

Galatasaray Official

Bu akşam 20:30'da finalin üçüncü maçında Fenerbahçe deplasmanındayız. Mücadele galatasaray.com'dan ÜCRETSİZ yayınla #GSTV ekranlarında!

@GalatasaraySK

Galatasaray Official

Bu akşam 20:30'da finalin üçüncü maçında Fenerbahçe deplasmanındayız. Mücadele galatasaray.com'dan ÜCRETSİZ yayınla #GSTV ekranlarında!

süper oldu bu :D o angut spikerleri dinlemek zorunda kalmayız en azından

birisi bana bu galatasaray.com olayini anlatabilirmi acaba ?

üye oldum o siteye.

Arkadasin birisi oradan ücretsiz izleyebilirsiniz dedi. Ama GSTV izlemek icin 4,99 TL falan istiyor. Yani parali

bu yayini nasil ücretsiz izleyebilirim? birisi anlatsin lütfen

birisi bana bu galatasaray.com olayini anlatabilirmi acaba ?

üye oldum o siteye.

Arkadasin birisi oradan ücretsiz izleyebilirsiniz dedi. Ama GSTV izlemek icin 4,99 TL falan istiyor. Yani parali

bu yayini nasil ücretsiz izleyebilirim? birisi anlatsin lütfen

Yukarda GSTV yazan yere tikla, sonra karsina bir sayfa cikar, oraya promosyon kodunu yaz. Sonra olmasi lazim.

Necati GSTV yazılı yere tıklayınca üye misiniz ? abone misiniz ? yerleri çıkıyor.

Abone misiniz yerine mi yazıcaz onları ? Yazınca olmuyor çünkü.

Ben GSTV yazısına tıklayınca üyelik yeri açılıyor. :D

Senin koyduğun ekranla karşılaşamıyorum. :eek:

yayinin kalitesi okadarda kötü degil ama VLC'de calismiyor. dolayisiyla 16:9 falan yapamicaz ,böyle yarik ekranda izleyecegiz...

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan

Yanlız Baturalp ile maçı anlatan fb li

6.şampiyonluğu pazar günü yaşayacağız diye söylendiler

bizi fb tv izleterek bu lafları duyuran yönetime ne desek azdır

İnşallah Ünsal Aysal başkan olurda GS TV şifresiz olur

Takımımızı da tebrik ederim

İnşallah cuma günü de farklı yeneceğiz...

ezeceğiz onları

GSTV'nin ücretli olması kadar büyük bir saçmalık yok zaten, ama en başta Digitürk ile yapılan anlaşmanın gereği olduğu için anlaşma bitene kadar şifreli kalacak gibi gözüküyor.

Üst Alt