# Tomas Rosicky - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Rosicky

"Kolay kolay bu tip haber yapmam arkadaşlar çok sağlam bir duyum abisi yani menejeri için istanbulda bir otelde rezervasyon yapılmış otelin adını yazmıyacam ama sanırım bu transfer bir kaç gün içinde belli olucak uzun bir çalışmanın sonuna geliniyor saygılarımla"

Diye yazmis kendileri, Güvenilir biri galiba?gs1905.org'un eski admin'i

Sabah 6.30 - Akşam 20.00 YKB de işe girdim şaftım kaydı:p Hiçbirşeyden haberim yok. Allah bu gün erken çıktım maça hazırım. Neyse, Stoper öncelikli ama ortasaha ya forvetten önce takviye yapılması lazım. Kewell BAros Nond idare eder ama Barış-Ayhan- Tobi idare bile etmiyor ortasahada.

"Kolay kolay bu tip haber yapmam arkadaşlar çok sağlam bir duyum abisi yani menejeri için istanbulda bir otelde rezervasyon yapılmış otelin adını yazmıyacam ama sanırım bu transfer bir kaç gün içinde belli olucak uzun bir çalışmanın sonuna geliniyor saygılarımla"

Diye yazmis kendileri, Güvenilir biri galiba?gs1905.org'un eski admin'i

Barış abi mi yazmış bu haberi?

İlginç ama nasıl olacak takım bu haberlere göre

geri dörtlü

Deco Dos santos Rosicky Suazo

Mustafa

Elano Arda

Keita Kewell

Baros

Bana göre luks olur Rosicky. Mahmadou Diarra, Gago gibi birisi lazim bize diye dusunuyorum.

Bunlarin yaninda Rosicky birde oyun kurucu yanilmiyorsam. Elano-Rosicky Olurmuki?

ben bu transferin olma ihtimalini yok denecek kadar az buluyorum eğer bir orta saha alınacaksa bu realdekl lassana diarra tarzında bir oyuncu olmalı

Bugünde gördükki bu Servet'e de güvenilmez.Bize hızlı adam lazım.Defans dediğin hızlı olur.Yönetim'in ilk düşündüğü defanstır heralde.Yoksa Rosicky biz çoook lüks olur bu durumda

Arsene Wenger kolay kolay bırakmaz adam iki senedir onu bekliyor ama gelirse büyük iş yapmış oluruz.Kewell'a sakat Baros'a eski günlerinden uzak deniyordu ikiside bizde toparlandılar.Bize sağlam gelen sakatlanıyor.

Geldi diyelim kimin yerine oynayacak?

Son derece gereksiz bir transfer,bize stoper,ön libero,forvet lazım bunu herkes biliyor!

Geldi diyelim kimin yerine oynayacak?

Son derece gereksiz bir transfer,bize stoper,ön libero,forvet lazım bunu herkes biliyor!

-----------------Ufuk--------------------

--Sabri--Yabancı stoper--Servet--H.Balta--

---------------M.Sarp(Topal)-------------

-------Rosicky------------Elano----------

-Keita-----------------------------Kewell-

------------------Baros------------------

Bize tamda lazım olan tarzda bir adam rosicky...Oyunun iki yönünüde oynayabilen,Hızlı,şutları iyi,son vuruşları iyi,Çok iyi pres yapar.Tam ihtiyacımız olan adam yani.Düşün kadronun böyle olduğunu M.Sarptan yukarıda top yapamıyacak,ayağı kötü kaç tane adam oluyor? Arda bile kimseyi kesemez bu kadroda eğer hepsi formda olursa bu isimlerin...Birde stoperin Carvalho gibi birşey olduğunu düşün bence uefa'nın favorisi oluruz...

Çok saçma olur, kimi kescek ilerde?

Bize defans ve adam gibi orta saha lazım.

Mahamadou diarra ve lucas neil gelse keşki :D

Çok saçma olur, kimi kescek ilerde?

Bize defans ve adam gibi orta saha lazım.

Mahamadou diarra ve lucas neil gelse keşki :D

Tomas Rosicky Çek futbolunun yetiştirdiği Pavel Nedved ile en iyi 2 orta orta saha oyuncusudan birisidir. Böyle bir futbolcuyu aldıktan sonra yer sorunu diye birşey söz konusu olmaz. Arda oynar, Elano çıkar, Sarp çıkar Rosicky girer, Rosicky çıkar Topal girer.

Rosicky bir takımın kaderini değiştirebilecek nitelikte Dünya çapında kendisini kanıtlamış bir oyuncudur. Pres yapma özelliği muazzamdır, tek pas oyununu Çek Cumhuriyeti Milli takımına Rosicky öğretmiştir diyebiliriz. Bununla beraber milimetrik pas konusunda Elano ile iyi bir rekabete girebilirler. Öte yandan Tomas Rosicky hem frikik hemde asist konusunda Elano'dan fersah fersah ileride'dir.

Kısacası; ''Gelmesi İmkansız'' ama Galatasaray'ın aradığı orta saha oyuncusu budur.

Not: ''Gelmesi İmkansız'' yazdığım son oyuncu Elano idi ve bunu yazdıktan 1.5 saat sonra Website'de ''Elano Galatasaray'da'' haberi geçti, o yüzden aldanmayınız;

In Haldun We Trust !

Tomas Rosicky Çek futbolunun yetiştirdiği Pavel Nedved ile en iyi 2 orta orta saha oyuncusudan birisidir. Böyle bir futbolcuyu aldıktan sonra yer sorunu diye birşey söz konusu olmaz. Arda oynar, Elano çıkar, Sarp çıkar Rosicky girer, Rosicky çıkar Topal girer.

Rosicky bir takımın kaderini değiştirebilecek nitelikte Dünya çapında kendisini kanıtlamış bir oyuncudur. Pres yapma özelliği muazzamdır, tek pas oyununu Çek Cumhuriyeti Milli takımına Rosicky öğretmiştir diyebiliriz. Bununla beraber milimetrik pas konusunda Elano ile iyi bir rekabete girebilirler. Öte yandan Tomas Rosicky hem frikik hemde asist konusunda Elano'dan fersah fersah ileride'dir.

Kısacası; ''Gelmesi İmkansız'' ama Galatasaray'ın aradığı orta saha oyuncusu budur.

Not: ''Gelmesi İmkansız'' yazdığım son oyuncu Elano idi ve bunu yazdıktan 1.5 saat sonra Website'de ''Elano Galatasaray'da'' haberi geçti, o yüzden aldanmayınız;

In Haldun We Trust !

Bu adam gelirse takım resmen cambazlar takımı olur. Gelmesi iyi olur ama bize önce adam gibi bi stoper şart, günümüzde maçlar iyi defans ve becerikli orta saha ile kazanıyo, cambazlarla maç kazanan 2-3 takım var ve onlarıda hepimiz biliyoruz.

rosicky-kopf-11215895-mfbq,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg

Date of birth: 04.10.1980

Height: 1,75

Nationality: - Czech Republic

Position: Midfield

Foot: both

Market value: 11.570.000 £ / 13.000.000 €

Club (Number): FC Arsenal 7

Position details: Playmaker

International caps: 69 Matches for Czech Republic Czech Republic

International goals: 19 Goals for Czech Republic Czech Republic

Contract until: 30.06.2010

25.gif

Kewell/Arda - Baros - Keita

Elano - Rosicky

Mustafa

Caner - Hakan - Mehmet - Sabri

Leo​

bu takim ligi rahat götürür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt