# Tomas Ujfalusi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Ujfalusi

Ujfalusi'nin karnesine bakalım

Hamburg'la toplam 88 maça çıkmış ve hepside ilk 11

Fiorentina'da 4 sene oynadı. 133 ilk 11 olmak üzere 134 maça çıktı.

2004-2005-------Averajla ligde kaldılar

2005-2006-------74 puanla 4. bitirdiler

2006-2007-------73 puanla 3. bitirdiler

2007-2008-------66 puanla 4. bitirdiler

Atletico'da 3 sene oynadı. 131 maça ilk 11 çıktı

2008-2009-------67 puanla 4. bitirdiler

2009-2010-------47 puanla 9. bitirdiler

2010-2011-------58 puanla 7. bitirdiler

UEFA kupasını ve UEFA süper kupasını kazandılar. İspanya Süper Kupası'nda final oynadılar.

Bu karne kesinlikle kötü değil. Üst düzey liglerde ve Avrupa Kupaları'nda toplam 363 maça çıkmış bir adamdam bahsediyoruz. Üst düzey lig diyorum dikkat edin. Bana Üzülmez örneğini vermeyin.

Onu bunu geçin de sizce niye Atleticodan oyuncu almaya çalışıyoruz ? Belliki Forlan+Reyes+oyuncu arda takası yapmak istiyolar..Bence Atleticodan bu kadar oyuncu almaya çalışmamızın başka bir manası olamaz.

ya bu medyanın dedikleri yalan bence, ne reyes, ne ujfalusi gelmez.

O kadar iddalı açıklamalar yapıldı, 33 yaşında adam alırlar mı hiç?

Yalnız yönetimin içinde derin çatlaklar var ve bu işin tadı kaçacak, demedi demeyin.

Transfer için bütün yönetim tek yumruk vaziyetinde hareket etmiyor ondan dolayı bu kadar uzadı. Biri başka birini , diğer grup başka adamı istiyor ve transfer uzuyor.

Baya baya kaygılarıma var bu sene için... Özellikle yönetim kanadında...

Bence Ali Dürüst ve ekibinin yönetimde yer alması büyük hataydı...

Adnan öztürk ve ekibinin çok daha yenilikçi , vizyonu geniş ve yaratıcı olduğunu düşünüyorum.

Ne zaman Ali Dürüst ve ekibi gidecek, o zaman yönetim rahatlayacak.

Ben isterim gelmesini.2 senelik bir sözleşme ve yıllık 1.5 milyon euro gibi bir rakam iyi olur.

Simdi adama sorarlar: madem sol ayakli ve ayni zamanda sol bek oynayabilen oyuncu ariyordun, neden 20 yasindaki ersan gülüm'ü almayip, 30 yasindaki bir ayagi cukurdaki ujfalusi'ye sulaniyorsun?!

Üstelik ersan yerli statüsünde oynayacakti ve maliyeti ujfalusinin yarisi kadar!

Ersan 10 sene oynardi. Ujfalusi tas catlasa 2 sene oynayip emekli ikramjyesini alir bizden!

Ben sormam.:)

Sağbek oynadığını biliyorum ben.

Ersan Gülüm olayında perde arkası bir durum var bence.

Yabancılardan 3 yıl maksimum verim alabiliyorsan bu yeterli görülmelidir.

Netice olarak içinde bulunduğumuz bu kaostan kurtulmada direk etki yapabilecek bir futbolcudur bana göre. Alınması isabetli olur. 2-3 yıl içinde de zaten ileriye yönelik yapılanmalara devam edilir.:)

bana kalsa ben de neill'i tercih ederdim ama urfalı iyi futbolcudur. katkı verir. yeterki servet virüsünden kurtulak.

33 yaşında gsye faydalı olmaz madem yaşlı alınacak Lucio veya Perea alınsın ozaman.Perea 10 numara defans.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt