# Tomas Ujfalusi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Ujfalusi

Ujfalusi-Servet ikilisi olacağına göbekte bir kişi oynasın.Forvete bir kişi fazla koruz,yediğimizden fazla atmaya çalışırız,zor ama imkansız değil.:akansular:

Ben bu adamın transfer edileceğine falan inanmıyorum.

Çünkü Galatasaray'ın ihtiyacı olan isim değil. Bize hızlı ve defansı yönetme kabiliyetine sahip bir isim lazım.

Neill'in gitmesine karşı çıkanalrdan değilim ama 32-33 yaşındaki Ujfalusi'yi bonservis ödeyerek alcaksak Neill'in suçu neydi diye sorarım?

bence yönetim kaleci ve stopere transfer yapackdır düşüncesindeyim.ujfaluside sağ beke geçsin sabride sağ kulvara çekilsin olay bitsin.servet ile yanyana zaten oynayamaz bu oyuncu dolayısı ile göbeğe kaliteli bir oyuncu mutlaka alınacakdır düşüncesindeyim.keşke ersanı alabilsyedik ama yapacak birşeyde yok...

Kötü oyuncu değil kesinlikle yanlış transfer olmasının sebebi yaşı.Yoksa kariyerinin Lucas Neill'den kat kat üstün olduğunu söylemeye gerek yok

Şimdi baktım Atleticoda sadece 875 bin euro alıyormuş yıllık.Az daha bedava oynatacaklarmış adamı.Bizim Ayhan bile o parayı alıyor.Ujfalusinin durumuna acıdım,üzüldüm

Madrid futbolcularının abartılacak yanı yok Fransa'dan daha iyi transferler yapılabilir illa ki ünlü olması şart değil.

abı ıspanyanın en cok gol yıyen takımının defansı alınır mı ya akıl var mantık var ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt