Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

En son Trabzonspor 'a gelip başarılı olan yabancı, yıldız futbolcu kim vardı? Marcelinho mu Musampa mı?

Trabzon'a Marcelinho haricinde yıldız oyuncu gelmedi . Marcelinho'da şehirden dolayı değil Ziya Doğan'dan dolayı oynayamadı . Adamı sol kanatta kullandı yahu :D

Musampa geldiğinde şişmişti zaten saçma bir transferdi ama Ziya Doğan onu da defansif orta saha kullandı :D

~~

Syzmek vardı hatırlar mısınız adamım , öyle adamlar lazım bize . :)

Trabzon'a Marcelinho haricinde yıldız oyuncu gelmedi . Marcelinho'da şehirden dolayı değil Ziya Doğan'dan dolayı oynayamadı . Adamı sol kanatta kullandı yahu :D

Musampa geldiğindeşişmişti zaten saçma bir transferdi ama Ziya Doğan onu da defansif orta saha kullandı :D

:yenieek:

Lars Olsen,Jan Marie Paff..Bu isimleri çoğunuz bilmezsiniz belkide..Yaşı ilerlemiş veya yakından takip edenler varsa bilirler.

Trabzonspor kendi yıldızını kendi içinden çıkarmadığı sürece İstanbul takımlarıyla yarışması çok zor. Bu biraz da şehirle, yaşadığı yerle alakalı futbolcunun. O yüzden boğar dedim. İster kabul edin ister etmeyin bu böyle.

Trabzonspor kendi yıldızını kendi içinden çıkarmadığı sürece İstanbul takımlarıyla yarışması çok zor. Bu biraz da şehirle, yaşadığı yerle alakalı futbolcunun. O yüzden boğar dedim. İster kabul edin ister etmeyin bu böyle.

Ben de katılıyorum bu görüşe . Zaten bütçe ve şehir olarak Trabzon tek bu şekilde yarışabilir .

Ben de katılıyorum bu görüşe . Zaten bütçe ve şehir olarak Trabzon tek bu şekilde yarışabilir .

Trabzonspor forumlarına baktığımda herkesi düşman gören bir tavır içindeler.Selçuk İnan'a edilmedik küfür bırakmadılar.Bütün takımlara şikeci gözüyle bakıyorlar.Son zamanlarda Galatasaray'a karşı aşırı bir antipati içindeler.Bu tavrı değiştirmek şart bence.Yoksa Trabzon kendi içine mahkum kalır.

Trabzonspor forumlarına baktığımda herkesi düşman gören bir tavır içindeler.Selçuk İnan'a edilmedik küfür bırakmadılar.Bütün takımlara şikeci gözüyle bakıyorlar.Son zamanlarda Galatasaray'a karşı aşırı bir antipati içindeler.Bu tavrı değiştirmek şart bence.Yoksa Trabzon kendi içine mahkum kalır.

Trabzon'u destekleme sebebi İstanbul'a karşı dik duruştur zaten çoğu taraftarımızın benim de öyle .

Selçuk'a herkes çok pis sövüyor ben de dahil . Ama bunu Selçuk'ta kabul etmiştir sanırım imza atarken . Çünkü gitmeden önce Türkiye'den başka takıma transfer olmam sözüm senettir diyen kendisi . Ama şu an Gs'de .

Hedefim Avrupa'da kendimi göstermek deyip de , Gs'ye gitmesi de ayrı bir trajedi . Ayrıca Selçuk'un manisa maçı sonrası açıklamasını dinlediniz mi . Manisa taraftarı bana neden sövdü anlamadım ben buraya para kazandırarak gittim diyor . Bize para da kazandırmadı .

Unutmayalım biz Selçuk'u ligden düşen bir takımdan aldık Gsli de olsa gidiyorsa adam gibi para kazandırarak gitmeliydi . Düşünün siz Emre'ye ne kadar sövüyorsunuz ? Bir de Emre Avrupa'ya gidip geldi .

Selçuk o karakteri bile gösteremedi malesef. Trabzon kendi içine mahkum kalsın zaten hiç bir Ts taraftarının Gs , Fb veya Bjk ile dost olmak isteyeceğini sanmıyorum .

Ama Sadri Şener'in Gs ile ilişkimizi bir süre askıya alıyoruz demesi de çoğu taraftarımız tarafından saçma olarak değerlendirildi sonuçta sen imzalatmazsan Gs'de alır yani .

Selçuk'un Trabzon'da kalması için GERİZEKALI olması lazımdı. Değilmiş hayırlı olsun güzel kapak.

Selçuk: 'Benim Sözüm Senettir!'

15 Şubat 2011 / 07:54

Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Selçuk İnan, imza konusunda suskuluğunu bozdu...

Trabzonspor'da Selçuk İnan, imza konusunda suskuluğunu bozdu. Daha önce de belirttiği gibi sezon sonuna kadar hiçbir şekilde isminin transferle anılmamasını isteyen Selçuk, "Yurt dışını düşündüğümü başkanım da ben de defalarca dile getirdik. Ben bir söz verdim ve sözümün eriyim. Türkiye'de Trabzonspor dışında başka bir takımda oynamam. Sözüm senettir. Yakında bunu kanıtlayacağım" diye konuştu.

Buyur bazen gerizekalı olmayı yeğlerim .

Ben dediği hakkında yorum yapmadım. Trabzon'da kalmamakla çok doğru karar verdi dedim. Bize gelmesiyle de alakası yok...

Ben dediği hakkında yorum yapmadım. Trabzon'da kalmamakla çok doğru karar verdi dedim. Bize gelmesiyle de alakası yok...

Selçuk Avrupa'ya gitse kimse bir şey demiyordu zaten .

Ama benim hedefim Avrupa'ya gitmek falan deyip de Avrupa Yakası'ndaki takıma gidersen söverler sana dünyanın her yerinde böyle :)

Trabzon'da kalmamakla çok doğru karar verdiğini nerden çıkarttınız kahin misiniz ? :)

Trabzon'u destekleme sebebi İstanbul'a karşı dik duruştur zaten çoğu taraftarımızın benim de öyle .

Selçuk'a herkes çok pis sövüyor ben de dahil . Ama bunu Selçuk'ta kabul etmiştir sanırım imza atarken . Çünkü gitmeden önce Türkiye'den başka takıma transfer olmam sözüm senettir diyen kendisi . Ama şu an Gs'de .

Hedefim Avrupa'da kendimi göstermek deyip de , Gs'ye gitmesi de ayrı bir trajedi . Ayrıca Selçuk'un manisa maçı sonrası açıklamasını dinlediniz mi . Manisa taraftarı bana neden sövdü anlamadım ben buraya para kazandırarak gittim diyor . Bize para da kazandırmadı .

Unutmayalım biz Selçuk'u ligden düşen bir takımdan aldık Gsli de olsa gidiyorsa adam gibi para kazandırarak gitmeliydi . Düşünün siz Emre'ye ne kadar sövüyorsunuz ? Bir de Emre Avrupa'ya gidip geldi .

Selçuk o karakteri bile gösteremedi malesef. Trabzon kendi içine mahkum kalsın zaten hiç bir Ts taraftarının Gs , Fb veya Bjk ile dost olmak isteyeceğini sanmıyorum .

Ama Sadri Şener'in Gs ile ilişkimizi bir süre askıya alıyoruz demesi de çoğu taraftarımız tarafından saçma olarak değerlendirildi sonuçta sen imzalatmazsan Gs'de alır yani .

Emre'ye edilen küfürler Fenerbahçe'ye gitmesinden çok altyapımızdan çıkmış olmasıydı.Selçuk'ta koyu bir Galatasaray'lıymış.Bunu Ersun Yanal söyledi.Ayrıca Selçuk'un Trabzon'dan başka takımda oynamam dediğini hiç duymadım.Eğer linki varsa at.Selçuk bize transfer olduktan sonra bir radyo programına katılan Trabzonlu gazeteci yönetim Selçuk'la,Egemen'e imza atmazsanız kadro dışı kalırsınız diye tehdit ettiğini söyledi.Ondan sonra takım şampiyonluğa oynayınca vazgeçildiğini söyledi.Eğer doğruysa Selçuk'a hak vermek lazım.

Trabzonspor kendi içine mahkum kalır derken,kimseye hoş görünsün demek istemedim.

Selçuk Avrupa'ya gitse kimse bir şey demiyordu zaten .

Ama benim hedefim Avrupa'ya gitmek falan deyip de Avrupa Yakası'ndaki takıma gidersen söverler sana dünyanın her yerinde böyle :)

Trabzon'da kalmamakla çok doğru karar verdiğini nerden çıkarttınız kahin misiniz ? :)

Adam karar değiştirebilir normaldir yani. En iyi arkadaşı burda, kendisini geliştirebileceği teknik direktör burda. Yeni yapılanma falan buraya gelmesi için bir çok neden sayılır daha.

Trabzon artık kolay kolay toparlanamaz artık. Taraftarı ayrı komedi zaten. Kendi takımına bu kadar zarar veren başka bir taraftar yoktur heralde dünya üzerinde.

şu disiplinsiz laflarına da uyuz oluyorum. hagide cok iyi bir adam degildi ama geldi oynadı adam. önemli olan zaten disipline etmek. normal bi herifi herkes yönetir zaten..

Üst Alt