Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

haber1903 çülerden sonra şimdide haber1967 liler çıktı hey allahım.

Emre'ye edilen küfürler Fenerbahçe'ye gitmesinden çok altyapımızdan çıkmış olmasıydı.Selçuk'ta koyu bir Galatasaray'lıymış.Bunu Ersun Yanal söyledi.Ayrıca Selçuk'un Trabzon'dan başka takımda oynamam dediğini hiç duymadım.Eğer linki varsa at.Selçuk bize transfer olduktan sonra bir radyo programına katılan Trabzonlu gazeteci yönetim Selçuk'la,Egemen'e imza atmazsanız kadro dışı kalırsınız diye tehdit ettiğini söyledi.Ondan sonra takım şampiyonluğa oynayınca vazgeçildiğini söyledi.Eğer doğruysa Selçuk'a hak vermek lazım.

Trabzonspor kendi içine mahkum kalır derken,kimseye hoş görünsün demek istemedim.

Emre altyapınızdan çıktı , Selçuk ligden düşen bir takımdan alındı pek bir fark olduğunu kimse söyleyemez.

Selçuk geldiğinde ben hedefim tamamladım dedi Trabzonspor benim için zirvedir dedi videosu var . Sonra gözler üzerine çevrilince Avrupa demeye başladı .

Türkiye'de başka kulübe gitmem dedi yukarda söyledikleri var , ama gitti . Manisa maçından sonra Manisa taraftarı bana küfretmesin para kazandırdım dedi . Ee bize para da kazandırmadı sağolsun .

Hiç bir yönetici lige 6 ay kala muhtaç olduğu 2 oyuncunun karşısına geçip de ulan imzalayacaksınız yoksa defolun gibi bir cümle kurmaz size mantıklı geliyor mu ? Selçuk gitmeyi zaten kafasına koymuş .

Ben size ne olduğunu söyleyim mi Selçuk'u ispanyadan 2 takım istiyordu bu sebeple rahatça konuştu olursa Avrupa olur diye . Sonra teklifler bir ortaya çıktı 2 kulüpde Ts'den az veriyor . 1.4 gibi bir maaş ve vergisi de var . Gs'de böyle bir teklif sununca hem de tuttuğu takım gitti. Bazı şeyleri göze alarak ( bunda duyacağı küfürlerde var ) .

Futbolcunun Gslisi şuralısı buralısı olmamalı . Şimdi yarın Burak ben Bjkliyim deyip de giderse Beşiktaş'a mantıklı bir izah mı olur . Veya Arda yahu ben fenerliydim yaa derse.

şu disiplinsiz laflarına da uyuz oluyorum. hagide cok iyi bir adam degildi ama geldi oynadı adam. önemli olan zaten disipline etmek. normal bi herifi herkes yönetir zaten..

Hagi Türkiye'ye gelmiş en disiplinli yabancılardandır bunu Bülent Ünder belirtiyor antremanlarda çok çalıştığını söylüyor . Disiplin nedir çirkeflik nedir bence farkını pek bilmiyorsunuz.

Sizin mantığınıza göre Emre de disiplinsiz bir oyuncu .

Gs'de böyle bir teklif sununca hem de tuttuğu takım gitti. Bazı şeyleri göze alarak ( bunda duyacağı küfürlerde var ) .
Emin ol çok da şeyinde olur Trabzon taraftarının küfürleri. Orda oynarken de ediyorlardı 3-0 falan önde olsalar bile zaten en ufak pas hatasında bile ana bacı giden bir tribün kültürü olduğunu düşünürsek..

Adam karar değiştirebilir normaldir yani. En iyi arkadaşı burda, kendisini geliştirebileceği teknik direktör burda. Yeni yapılanma falan buraya gelmesi için bir çok neden sayılır daha.

Trabzon artık kolay kolay toparlanamaz artık. Taraftarı ayrı komedi zaten. Kendi takımına bu kadar zarar veren başka bir taraftar yoktur heralde dünya üzerinde.

Yahu kendi takımına geldiği için böyle düşünüyorsun . O zaman diyorum sana Emre'nin yaptığı da mantıklı sonuçta Fb maddi olarak Gs'den daha üst bir kulüp . Hem fikri de değişmiş olabilir .

Bu mantıkla kimseye kızamayız zaten .

Hagi Türkiye'ye gelmiş en disiplinli yabancılardandır bunu Bülent Ünder belirtiyor antremanlarda çok çalıştığını söylüyor . Disiplin nedir çirkeflik nedir bence farkını pek bilmiyorsunuz.

Hagi'ye çirkef demediğini varsayıyorum...

Adam karar değiştirebilir normaldir yani. En iyi arkadaşı burda, kendisini geliştirebileceği teknik direktör burda. Yeni yapılanma falan buraya gelmesi için bir çok neden sayılır daha.

Trabzon artık kolay kolay toparlanamaz artık. Taraftarı ayrı komedi zaten. Kendi takımına bu kadar zarar veren başka bir taraftar yoktur heralde dünya üzerinde.

Ts taraftarı ne yapmış bu sene ? Burak'ı 2-3 çapulcunun ıslıklaması haricinde .

Yahu biz 27 senedir şampiyonluk görmüyoruz hala Olimpiyat Stadyumunu dolduruyoruz . Siz 1 sene kötü oldunuz anasına sövmediğiniz oyuncunuz kalmadı . Yapmayın Son gün şampiyon gibi karşılanan yine Ts oyuncularıdır . İstanbul Medyasında daha trabzonu haritada gösteremeyecek 3-5 adamın yorumlarıyla burda Ts taraftarına giydiriyorsunuz.

Sezonun 2.yarısında tatile gider gelmez.. Diego gibi oyuncular trabzonda sürekli sorun çıkarır..Zaten yalan habserdir.

Hagi'ye çirkef demediğini varsayıyorum...

Futbol çirkefliği kötü bir şey değildir . Evet hagi çirkefdi hem de en özelinden gerektiğinde hakemin ağzına tükürecek kadar bu bir hakaret değildir bunu Hagi bile kabul ediyor sen niye bu kadar alındın anlamadım . Keşke Hagi gibi forması için çirkefleşecek 2-3 oyuncu daha olsa .

Yemişim profosyonelliğini .

sen diegonun wolfsburgtan başka nerde huzursuzluk yarttıgını gördün? haginin calısması acısından disiplinsiz demedim zaten. ama sahanın icinde disiplinsizdi. arsenal macında kırmzıda gördü. disiplinsiz kelimesini istedigin gibi anlama. bende sana sorarım ozman nerden biliyorsun diegonun extra calısmadıgını..

Emre altyapınızdan çıktı , Selçuk ligden düşen bir takımdan alındı pek bir fark olduğunu kimse söyleyemez.

Selçuk geldiğinde ben hedefim tamamladım dedi Trabzonspor benim için zirvedir dedi videosu var . Sonra gözler üzerine çevrilince Avrupa demeye başladı .

Türkiye'de başka kulübe gitmem dedi yukarda söyledikleri var , ama gitti . Manisa maçından sonra Manisa taraftarı bana küfretmesin para kazandırdım dedi . Ee bize para da kazandırmadı sağolsun .

Hiç bir yönetici lige 6 ay kala muhtaç olduğu 2 oyuncunun karşısına geçip de ulan imzalayacaksınız yoksa defolun gibi bir cümle kurmaz size mantıklı geliyor mu ? Selçuk gitmeyi zaten kafasına koymuş .

Ben size ne olduğunu söyleyim mi Selçuk'u ispanyadan 2 takım istiyordu bu sebeple rahatça konuştu olursa Avrupa olur diye . Sonra teklifler bir ortaya çıktı 2 kulüpde Ts'den az veriyor . 1.4 gibi bir maaş ve vergisi de var . Gs'de böyle bir teklif sununca hem de tuttuğu takım gitti. Bazı şeyleri göze alarak ( bunda duyacağı küfürlerde var ) .

Futbolcunun Gslisi şuralısı buralısı olmamalı . Şimdi yarın Burak ben Bjkliyim deyip de giderse Beşiktaş'a mantıklı bir izah mı olur . Veya Arda yahu ben fenerliydim yaa derse.

Eğer Selçuk Avrupa'ya gitmeyen Galatasaray'a geldiyse tek açıklaması Galatasaraylı olmasıdır.Para demeyin çünkü,Fenerbahçe'de bizim verdiğimiz kadar teklif etmiştir.Ayrıca şu bir gerçek ki Trabzonlular dışında Trabzonspor taraftarı çok çok az.Yani Egemen,Selçuk,Ceyhun,Giray'dan Trabzon'dan başka takımda oynamamasını bekleyemezsiniz.Selçuk'un o açıklamayı yaptığı zaman biz teklif yapmamışızdır.Biz yapıncada fikrini değiştirmiştir.Neyse pek uzatmayalım tartışmayı.

Emin ol çok da şeyinde olur Trabzon taraftarının küfürleri. Orda oynarken de ediyorlardı 3-0 falan önde olsalar bile zaten en ufak pas hatasında bile ana bacı giden bir tribün kültürü olduğunu düşünürsek..

Emre'nin çok mu şeyinde sanıyorsun ettiğiniz küfürler :)

Sövmeyin o zaman . Ben Selçuk'un umrunda mı dedim ?

Eğer Selçuk Avrupa'ya gitmeyen Galatasaray'a geldiyse tek açıklaması Galatasaraylı olmasıdır.Para demeyin çünkü,Fenerbahçe'de bizim verdiğimiz kadar teklif etmiştir.Ayrıca şu bir gerçek ki Trabzonlular dışında Trabzonspor taraftarı çok çok az.Yani Egemen,Selçuk,Ceyhun,Giray'dan Trabzon'dan başka takımda oynamamasını bekleyemezsiniz.Selçuk'un o açıklamayı yaptığı zaman biz teklif yapmamışızdır.Biz yapıncada fikrini değiştirmiştir.Neyse pek uzatmayalım tartışmayı.

Bu görüşünüze Trabzon'a sadece 1 kere gitmiş biri olarak katılmıyorum . Ne Trabzonluyum ne Trabzon'u gördüm benim gibi de binlerce insan var böyle .

Zaten Urfa'yı , Olimpiyatı sadece Trabzonlularla dolduramazsınız .

Dikkat ettiniz mi ? Dün Milli maçta 61. dakikada meşaleler yakıldı :))

Futbol çirkefliği kötü bir şey değildir . Evet hagi çirkefdi hem de en özelinden gerektiğinde hakemin ağzına tükürecek kadar bu bir hakaret değildir bunu Hagi bile kabul ediyor sen niye bu kadar alındın anlamadım . Keşke Hagi gibi forması için çirkefleşecek 2-3 oyuncu daha olsa .

Yemişim profosyonelliğini .

Hagi'ye çirkef demek ağır şaçmalıktır.Hagiyi bir kere bile yalandan atlayıp faul alırken gördün mü? Yada rakibini sakatlayıcı bir tekmesini?

Haginin tek yaptığı içi dışı bir olmaktı,hissettiğini dışa anında vurmasıydı.Haksızlığa tahammül edemeyip hakeme tükürmesini Hagini çirkefliği olarak göstermek saçmalık,bir de bunu forması için çirkeflik gibi süslemekte saçmalık.

@barıs göktaş

buyur bunlar kendi forumundan . Yeterlidir umarım Diego'nun ismi sizinle geçerken .

Erkan Eryürek

Kırmızı Üye

Nov 2008

29

1.114

Cevap: Diego Ribas da Cunha

diego konusunda pek emin degilim bremen den sonra hep düsüsse gecti ve disiplinsiz bir oyuncu oldugu cok söyleniyor

Barış Çetiner

Tecrübeli Üye

Jul 2010

9.667

Twitter

@BarisCetiner

İstemiyorum ! Disiplinsiz vurdum duymaz para için oynayan oyuncu kaç kere geldi ne oldu olmadı

Ömer Çelik

Tecrübeli Üye

Nov 2008

7.681

Twitter

@redbulalemin

Yazık.. Bizi oldurmadığı gibi Wolfsburg'u da oldurtmadı adnanlar.. Adamlar ligden düşüyodu az kalsın. Keza bizde öyle. Misimoviçlerini almasaydık bunlar gelmezdi başımıza.Hala Diego deniliyor .

Hagi'ye çirkef demek ağır şaçmalıktır.Hagiyi bir kere bile yalandan atlayıp faul alırken gördün mü? Yada rakibini sakatlayıcı bir tekmesini?

Haginin tek yaptığı içi dışı bir olmaktı,hissettiğini dışa anında vurmasıydı.Haksızlığa tahammül edemeyip hakeme tükürmesini Hagini çirkefliği olarak göstermek saçmalık,bir de bunu forması için çirkeflik gibi süslemekte saçmalık.

Senin kastettiğin çirkeflikle benimki farklı kardeşim alınganlık yapmana gerek yok Emre veya Lugano gibi bir çirkeflik değil kastettiğim .

Senin kastettiğin çirkeflikle benimki farklı kardeşim alınganlık yapmana gerek yok Emre veya Lugano gibi bir çirkeflik değil kastettiğim .

Üst Alt