Trabzon İstedi Aslan Alıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon İstedi Aslan Alıyor

Cevap: Trabzon istedi Aslan alıyor

verin alin 5 -6 fark etmez gidip 2 3 e kelepir kelepir iki tane oyuncu alacagimiza temiz olsun pahali olsun

3 Milyon Euro+ Yekta tarzı bir transfer yapabilir bizim takım.Biraz tepki çekebilir ama Yekta bitmiş artık.Zor toparlar.Veya 3.5 Milyon Euro + Yekta (1 sene masrafsız kiralık) + onların seçeceği 1 oyuncu daha olabilir.

fatih terim yine eski hatalarını yapıyor.

bulduğu topçuyu topluyor.

bu gidişatın sonu yine ekonomik buhran.

ALPerin potansiyeli yüksek. ama daha indirsinler fiyatı. ben gelmesini istiyorum bu adamın

Umarim ben yanilirim, Alper Potuk beni hic ikna edemedi izledigim maclarinda.

*yalanim yok en fazla 5 macini izlemisimdir. (buyuk takimlara karsi)

Alper gelirse yedek oturmak icin gelmez bu arada, 3'lu orta saha cıkarır Terim. Alper'i oynat ki gelissin.

Cevap: Trabzon İstedi Aslan Alıyor

5 milyon euro edecek bir adam olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Fark yaratacak bir adam değil bence, ben beğenmiyorum kendisini. Böyle bir saçmalık da yapmaz yönetim. 100.000 euronun hesabını yapıyorken çıkarıp da 5 milyon hayatta vermezler.

Türkiyede 5 milyon Euro edecek bir kaç yerli topcudan birisi ALPER dir, müthiş bir oyuncu inşallah alırız.

Edit : Diğeride Mustafa Pektemek keşke gelse...

Harun 5 olmasın 4 olsun

Çok iyi adam, gelişme potansiyeli çok yüksek bunu defalarca yazdım daha önce

Bu yaşta çok tecrübeli

Melo sakatlanırsa yerine oynayacak tek yerli Alper'dir başkası değil, bu çocukta Melo'yu kesebilecek potansiyel var ama ortaya çıkması lazım

Ya da Melo'nun yerine alınıyordur. :)

Eskişehirliyim çıplak gözle hiç izlemesem 15 maçını izlemişimdir bir sene önceki alper olsa transferini istemem ama kendini geliştirdigi net düz oyuncu diyenlere katılmıyorum transfer haberleri çıkmadan eskişehiri sırtlayan adam dı ama son zamanlar form düşüklügü ve sakatlıklar yaşadı kendini geliştirmeye devam ederse 1-2 sene içinde 5 milyon euro versekte alamayız ama yinede eskişehirden alınacak 2 oyuncu vardır 1.diego 2.alper dir.

Yekta nerdeyse 2 senedir top oynamıyor

Alper cok iyi sezon gecirdi, kıyaslamak hata olur.

Dany'e 3 milyon , Alper'e 5 milyon , X Anadolu topcusuna 4 milyon sonra bi bakmissin eneee transfer butcesi bitmis

21 yaşında bu kadar göze batmış bir adam kaçırılmamalı. 3 sene Melo ile birlikte oynar sonra onun yerini alır yıllarca hizmet eder.

2.5 + Pino/Culio verilebilir.

Üst Alt