Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 477 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MkXPm1.jpg

Komisyon varsa ve lassa sakatsa bize h.o demek düşer ki, herifin 10 milyon borcu olduğuna göre aslında sağlam komisyon dönebilir ama transfer için sakatlanmasını beklemek lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Paris dogumlu oldugunu bilmiyordum. Tamam bu konudaki süphe kalkmis oldu ortadan.

Diarrayla Melonun arasinda 1 sene 9 ay var.

Ben Melonun simdiye kadar yarattigi sorunlar sonucu 1 sene futboldan uzak kaldigini hatirlamiyorum.

Tamam yapti bi kac seyler, ama bunlarin cogu rakibe zarar veren seylerdi.

Riera olayini hatirliyorum sadece takima zarar veren, o olaydan sonrada zaten aglayip özür diledi.

Gecen sezon ile bu sezon diarra iyidi demissin. 2015_2016 sezonunda diarra iyidi tamam. Ama 2014_2015 sezonunda diarra futbol oynamadi.

Parisde dogdugunu bilipte bunu atlaman hayatinda gördügün en kötü yorum olarak nitelendirdigin yorumumu gölgeye ceker :)

Melo Italyadan geldiginde de Balon Ilan edilip gelmisti.

Fark su: melo italyada futbolcuydu. Bizde taraftarin coskusuyla hem futbolcu hem saha ici holiganimiz oldu.

Serie A daki performansini bizdeki ile kiyaslayamaz kimse. Bizdeki oynadigindaki coskuyu kariyeri boyunca hicbir forma altinda yakalayamadi, brezilya Milli takimi dahil bunlara.

Ve bu performansinin Ana sebepinin Galatasaray ve Galatasaray taraftarina olan sevgisinden kaynaklandigini zaten gittikten sonraki paylasiminlarinda da net bir sekilde gösteriyor.

Sana kötü degerlendirme olarak gelebilir. Benim fikrim net Melonun bize dönmesi halindeki performansinin yine tavan yapacagi. Diarranin ise kapali kutu ve riskli oldugu yönünde.

Insallah gelirse sen hakli cikarsinda öyle olmaz ;)

Melo bize geldiği sezon balon ilan edilmişti çünkü beklenti çok fazlaydı. Gayet çok sayıda maça ilk 11 çıkmıştı ve bence kötü de oynamamıştı. Transfer olurken de çok sevinmiştim Melo bize sınıf atlatır diye. Geçen sezon ise hiçbişey oynamadı Melo, bizdeki son sezonunda da ben sürekli gitse de kurtulsak demiştim çünkü bitti.
Melo, Diarra gibi oyuncular fizik güçleriyle var olurlar. Melo bunu kaybetti artık asla eskisi gibi olamaz ki zaten emekli olur yakında. Del Piero 45 yaşına kadar oynar sorun olmaz ama Melo tipi oyuncu 33-34 yaşında bitiyor artık.
Lass da mesela maksimum 2 sene üst düzey performans verir sonrasında dinlendirerek kullanmak gerekir veya Çin, Katar, USA gibi düşük tempolu liglere göndericeksin son sezonunda.
Bu yıl bize kumar değil banko kaliteli ön libero lazım Lass bize sezonu kurtarsa yeter, şampiyonluk çok önemli.

Beyler kendimi umutlanmamak icin zor tutuyorum...

Cok zor bu Diarra isi ama gelirse kadromuz tas gibi olur

Carole , Bruma , Chedjou , Diarra , Cavanda boyumuz baya uzayacak. Her macta derin bir iz birakiriz rakiplerimizde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt