Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 478 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saka maka Senol Gunes basin toplantisi yapacakmis diye okudum. Istifa kokulari geliyor gibi...

Adamlar bir tane sampiyonlugu kaldiramadi

Sent from my iPhone using Tapatalk

levent nazifoğlu bitirmeye yakın olduğumuz 2 transfer var demişti,bugün de Diarra için Fransa'ya gidildi hadi inşallah gelir Diarra müthiş olur be

Senol Günes´in istifa edecegi söyleniyor. Yarin basin toplantisi yapacakmis.

Baya saydirmisti dün yönetime. Belki ipler kopmustur.

Edebinle konus ne yalamasi? Bizim sartlarimiza göre süper bir adam.

Burasi Türkiye, bunu unutmamak lazim.

Acik ve net sekilde forumda futbol bilgisine guvendigim Top 3 isimden biri Can Buyuk reisdir

Yalama falan ayip oluyor. Cogunuzdan daha bilgili futbol konusunda Can kardesim. Adam gibi saygili sekilde konusun. Bos konusacak biri degildir Can Buyuk!!!

gelen çok sayıdaki soruya istinaden ;

teklifimiz yıllık ücret artı imza parası şeklinde. *

şu anda ortada bir anlaşma yok. görüşme bu akşam olacak. daha önce yazdığım üzere marsilya ile olan bonservis işini ben çözeceğim dendiği için oraya gidiliyor.

kimsenin umudunu kırmak istemem ama ailesi ikna olmuş durumda değil zaten. bana göre gelme ihtimali %10 falan. bilgiler en erken bu gece netleşir. gelirse bu sezon yılın transferi olur o ayrı.
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
(quakerboy - 17 ağustos 2016 17:44)

[TD="class: ei"] [/TD]
[TD="class: ei"]#2006159[/TD]
[TD="class: but, bgcolor: #A80002, align: center"] P [/TD]
[TD="class: but, bgcolor: #A80002, align: center"] B [/TD]

[TD="class: but, bgcolor: #A80002, align: center"] !? [/TD]

Umut Bulut´a Karabükspor 800.000 Euro teklif etmis, 1 MIlyon Euro da Galatasaray vermeyi kabul etmis. Yine de kabul etmemis haysiyetsiz

şu anda ortada bir anlaşma yok. görüşme bu akşam olacak. daha önce yazdığım üzere marsilya ile olan bonservis işini ben çözeceğim dendiği için oraya gidiliyor.

kimsenin umudunu kırmak istemem ama ailesi ikna olmuş durumda değil zaten. bana göre gelme ihtimali %10 falan. bilgiler en erken bu gece netleşir. gelirse bu sezon yılın transferi olur o ayrı.
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png

En mantikli duyum bence. Gelmesi cok zor...

Ama keske

Evren Göz ‏@evrengoz Josue, Porto ile sözleşmesini 1 yıl uzatıp kiralık olarak gelecek. Yönetim, satın alma opsiyonu yok diyor.

Porto kulübü Josue için 5 milyon Euro satın alma opsiyonu belirledi, Galatasaray bu rakamı kabul etmedi.

Sadece aspor olsaydi onemsemezdim bile ama ilk Gokmen sonra Quakerboy sonra Ntv gecti.

Nispeten guvenilir kaynaklar. Ozellikle Gokmen. Cogu duyumu tuttu bu sezon

Valla renktas ben ne marsilyanin diarrayi birakacagini ne de bizim diarranin menejeriyle gorusmek icin randevu alabilecegimizi zannetmiyorum?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png

Ya bu adamı övdünüz falan da bir şey bildiği yok, hep bildiğimiz şeyleri yazıyor . Bu adama güvenmek , bana güvenmek gibi bir şey. Mesela basın toplantısı oluyor , kap gelecek diyor o an ; bir o akıllı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt