Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

amerika lı başkan obama bizim başkanı aramışş:

mr. aysal elinizdeki şu bahsedilen bombaları artık ortaya çıkarın yoksa gerekeni BM GÜVENLİK KONSEYİNDE YAPICAZ.

ünal başgan: türklerin bir lafı vardır, şikeden aşağı kasımpaşa :)

Semih Haznedaroğlu: Melo'nun transfer opsiyonu geçse bile, transfer dönemi devam ediyor.

Semih Haznedaroğlu: Melo ile ilgili bakarsanız aradaki farklar giderilebir. Bir anda transfer olabilir.

Semih Haznedaroğlu: Galatasaray, Melo'yu tekrar takımda görmek istiyor.

Semih Haznedaroğlu: Dany'i beğenerek izliyordum. Servet'ten boşalan yere sanırım Fatih Terim hocamız bir alternatif olarak düşünüyor.

Semih Haznedaroğlu: Hamit'in R. Madrid'te aldığı ücret yüksek. Takım içi dengeleri düşünmemiz gerek. Hamit'le ilgili sürec devam ediyor.

Semih Haznedaroğlu: Umut Bulut'la birlikte eskiden Trabzonspor'da oynamış olan 4 futbolcuyu kadromuza katıyor olmamız, tesadüfi bir durum

nerde dedi

Semih Haznedaroğlu: Melo'nun transfer opsiyonu geçse bile, transfer dönemi devam ediyor.

Semih Haznedaroğlu: Melo ile ilgili bakarsanız aradaki farklar giderilebir. Bir anda transfer olabilir.

Semih Haznedaroğlu: Galatasaray, Melo'yu tekrar takımda görmek istiyor.

Semih Haznedaroğlu: Dany'i beğenerek izliyordum. Servet'ten boşalan yere sanırım Fatih Terim hocamız bir alternatif olarak düşünüyor.

Semih Haznedaroğlu: Hamit'in R. Madrid'te aldığı ücret yüksek. Takım içi dengeleri düşünmemiz gerek. Hamit'le ilgili sürec devam ediyor.

Semih Haznedaroğlu: Umut Bulut'la birlikte eskiden Trabzonspor'da oynamış olan 4 futbolcuyu kadromuza katıyor olmamız, tesadüfi bir durum

Allah aşkına şu açıklamaları eyleme dökün artık.Umut kadromuzda diyorsunuz,resmi açıklama gelmiyor.Bu nasıl bir kopukluk anlayamıyorum.

[video=youtube;4aTENOX8VRM]https://www.youtube.com/watch?v=4aTENOX8VRM&feature=BFa&list=PL578C2647F6617F9D[/video]

Shaqiri'nin hızlısı.

Caner İşbeğendiren ‏@Caner_isb

Sion Başkanı: "Gattuso ile aramızdaki pürüzleri gideremedik ve bize gelmiyor! Başka ülkelerden daha iyi teklifler aldığını biliyorum..."

konusu değil ama t-shirt iyiymiş.

sampiyonluk_yarinlara_kaldi_tisortu_tshirtu.jpg

gereken transferler gelsin yavaştan ki seneye daha güzel bir t-shirt çıksın.

Evet duydum, hoca istifa etmek istemis. Tamam Tulun un yaptigi yanlis ve hocamiza saygiliyimdir, ama nedir bu her cikan birseye istifa istifa? Ilk okuldamiyiz. Fatih hocanin bu yönü cok kötü.

Assaidi yi istemiyormuymus simdi, yani silebilirmiyiz kafamizdan?

cem tutuncuoglu ‏@SuperstArtist

@melihsabanoglu melih abi iyi akşamlar. Sanırım idarecilerin içindeki çekişmenin bir benzeri yönetim ile teknik heyet arasında da var.

melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

@SuperstArtist aslında herkes herkesle sorunlu demek sanırım daha doğru.

ne kadar acı bir tablo ya

Evet duydum, hoca istifa etmek istemis. Tamam Tulun un yaptigi yanlis ve hocamiza saygiliyimdir, ama nedir bu her cikan birseye istifa istifa? Ilk okuldamiyiz. Fatih hocanin bu yönü cok kötü.

Assaidi yi istemiyormuymus simdi, yani silebilirmiyiz kafamizdan?

adnan polatını başını adnan sezgin yedi ünal aysalında başını da bülent tulun yiyecek bu belli oldu artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt