Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Evet duydum, hoca istifa etmek istemis. Tamam Tulun un yaptigi yanlis ve hocamiza saygiliyimdir, ama nedir bu her cikan birseye istifa istifa? Ilk okuldamiyiz. Fatih hocanin bu yönü cok kötü.

Assaidi yi istemiyormuymus simdi, yani silebilirmiyiz kafamizdan?

Osman Altunterim ‏@altunterim

Galatasaray Scout ekibi ligde son oynanan ve Assaidi'nin 2 gol attıgı mac dahil toplam 6 macını tribünden izleyip raporladi.. Sakatlık ve

idman performans tabloları dahil hersey dosya olarak Fatih Terim'in önüne kondu! Yani yarın BT Assaidi benim transferim der siz inanmayın!

Şeref Aydın ‏@srfydn

assaidi transferini hocadan habersiz tulun’un yaptigi soyleniyor. bir an durup dusunun bakalim; fatih terim’in otoritesi buna izin verir mi?

Sezer AYTAC ‏@szrytc1905

Assaidi transferinden Fatih Terim'in haberi yokmuş.Yalanınızı yiyim adamla görüşmeye neden yardımcıları Davala ve Şaş gitti o zaman

Ortadaki hangi oyuncu?

65427_10150350141395381_191524870380_16123473_5245811_n.jpg

Oguzhan Kaya ‏@Oguz_Han_Kaya

Son Dakika Bilgisi | Lütfi Aribogan ve Ünal Aysal yarin Nicklas Bendtner'in menajeriyle görüsecek.

Galatasaray Scout ekibi ligde son oynanan ve Assaidi'nin 2 gol attıgı mac dahil toplam 6 macını tribünden izleyip raporladi.. Sakatlık ve

idman performans tabloları dahil hersey dosya olarak Fatih Terim'in önüne kondu! Yani yarın BT Assaidi benim transferim der siz inanmayın!

Şeref Aydın ‏@srfydn

assaidi transferini hocadan habersiz tulun’un yaptigi soyleniyor. bir an durup dusunun bakalim; fatih terim’in otoritesi buna izin verir mi?

Sezer AYTAC ‏@szrytc1905

Assaidi transferinden Fatih Terim'in haberi yokmuş.Yalanınızı yiyim adamla görüşmeye neden yardımcıları Davala ve Şaş gitti o zaman

Söyleniliyor derken Seref bey kendi kaynaklarindan aldigi habermi yoksa ortalikta cikan habermi?

Bu arada Oktay Mahmuti hakkında birşey öğrendim, belki siz biliyorsunuzdur ama; Adam soyunma odasında yönetime ana avrat küfür ediyormuş, bu da yönetimin kulağına gitmiş, buna rağmen anlaşmaya çalışmışlar bu sefer senelik 1.400.000 dolar para istemiş..

Ayrıca şahsen Lütfü Arıboğan'a çok sevindim. Kendisi Ergin Ataman'ın ağabeyi gibidir, ilk iş veren insandır. Ben yakın zamanda bir Ergin Ataman olayı bekliyorum. Mahmuti denen arkadaş da başlamış fener ile görüşmeye, ama ona o kadar para verirler mi bilmem.

Oguzhan Kaya yalancinin teki. Alper Potuk ona göre borsaya bildiriliyordu. Bendtner gelmez. Hocanin istedigi tarz degil.

demeden geçemeyeceğim; lütfi arıboğan hamlesi güzel hamle arkadaşlar.

sövdüğümüz gibi övmesini de biliriz. :tiphat:

Bu arada Oktay Mahmuti hakkında birşey öğrendim, belki siz biliyorsunuzdur ama; Adam soyunma odasında yönetime ana avrat küfür ediyormuş, bu da yönetimin kulağına gitmiş, buna rağmen anlaşmaya çalışmışlar bu sefer senelik 1.400.000 dolar para istemiş..

Ayrıca şahsen Lütfü Arıboğan'a çok sevindim. Kendisi Ergin Ataman'ın ağabeyi gibidir, ilk iş veren insandır. Ben yakın zamanda bir Ergin Ataman olayı bekliyorum. Mahmuti denen arkadaş da başlamış fener ile görüşmeye, ama ona o kadar para verirler mi bilmem.

Böyle bir şey olsa bile kızmam.

hamit

burak

shaktrdan büyük olasılıkla hırvat miili takımında oynatan brezilya kökenli forvet

alper

bendtner

bunlardan en az 3 alınıcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt