Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Yönetici Ali ‏@YoneticiAli

@bilgingokberk RT'niz için teşekkürler Bilgin Bey...Size söz olsun hafta içi bir programınıza canlı bağlanıp transfer yalanlayacağım.

:D

Players rumoured in at Galatasaray FC (since 31/Jan/2012)

2 Dimitar Berbatov Manchester Utd

1 Martin Olsson Blackburn

1 Hamit Altintop Real Madrid

1 Junior Hoilett Blackburn

Böyle birşey de yok oyuncular tapıyordu Oktay HOCA'ya. Ayrıca hoca öynetimle görüşüp hakemler bizi doğruyor birşey yapmayacakmısınız diyor o habere göre bizimkilerde triplere giriyor hakemleri de yen biilmem ne diye bizim yönetim basketboldan anlıyorsa adam değilim basketbolda hakem ne isterse o olur bunu bilmiyor sanırım yönetim.Oktay hoca sövdüyse de hakkıdır...

Kaç tane oyuncu tanıyorsun? Adamın lakabı çakma morinho idi, ermal kurtoglu mahmutinin yedi ceddine kufrediyordu benchte otururken falan neyse ortalığı karıştırmayalım ama ben bildiğim kadarıyla ki, basketbol şubesini iyi tanırım durum böyle. Mahmutiyi ilahlaştırmaya gerek yok.

Osasuna's Javad Nekounam talks down Galatasaray rumours

The Iranian midfielder revealed he had heard nothing about reported interest from the Turkish giants and insisted he is content in Pamplona

Yönetici Ali ‏@YoneticiAli

@omer_zulumdul Ömer Bey bu TRT kıymetinizi bilemiyor..Siz bunları Burger'a almayın..Gelin bizim kulübe scout olun?

Düşünsenize gerçek olduğunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt