Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 2476 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

----------------Ceyhun-----------------

--------Selcuk------------Engin---------

-Umut----------Elmander------Emre--

Cl'de grupdan cikariz

:coffee:

Dzekonun imzasına ulaştım.

xE1N1.jpg

yap bi sozlesme yapistir altina abi

Bu Kanalturkteki Transfer Pazarimi YOKSa Sike Pazarimi :D lan ille eziklerin adi gecince hemen Galatasarayinda adini gecirmek zorundalarmi anlamiyorum ki

Bu kadronun kanatlarındaki zayıflığı ve forvet çeşitliliğindeki sıkıntıyı göremiyorsun sanırım. Emre ve Engin şampğiyonlar liginde aşırı derecede sırıtacak oyuncular. Elmander ve Umut'un oyun stillerinin benzerliği ve Necati'nin yavaşlığı şampiyonlar liginde nasıl bize başarı getirecek açıklarsan sevinirim. Bir dakika... Ünal Başkan?

Kanatlarda hücumda Elmander ve Umut gezen oyuncular ve pres yapan isimler. Ve Kanatların hücum yönüne göre kapatabilirler. Eboue ve Hakan Balta bek olarak ileri çıkabilen oyuncular. Engin gerektiginde 2 kanattanda orta yapabilen sag ve sol ayagını kullanabilir. Pas yönünden Selcuk ve Emre derin paslar atabilir. Ceyhun defansif olarak Türkiye'nin en iyi ön liberosu uzun boyu ve uzaktan şutlarıyla hem hava topları etkili olabilir. Engin, Emre, Umut, Elmanderin bitmeyen enerjisi ile pres gücü son derece etkili. Defansta Dany ayagına çok hakim ve oyun kurma yönünden etkili bir isim. Semih Kaya ilk hamleleriyle son derece seri ve çabuk. Avrupa da 3-4 takım haric hepsiyle bu kadro başa baş oynar ve ezicegi de çok takım olur.

neyse ben çıkıyorum alamadım zaten cezayı da :lol:

allahım sen bu hafta benim sinirlerime hakim olmama yardım et :ayatollah:

uefa ya mail kampanyasını bırkalımda galatasaraya mail kampanyası yapalım verilen sözler tutulmuyor

35.000 kombine+ loca geliri +Cl katılım geliri+şampiyonluk geliri=dany+umut

Kanatlarda hücumda Elmander ve Umut gezen oyuncular ve pres yapan isimler. Ve Kanatların hücum yönüne göre kapatabilirler. Eboue ve Hakan Balta bek olarak ileri çıkabilen oyuncular. Engin gerektiginde 2 kanattanda orta yapabilen sag ve sol ayagını kullanabilir. Pas yönünden Selcuk ve Emre derin paslar atabilir. Ceyhun defansif olarak Türkiye'nin en iyi ön liberosu uzun boyu ve uzaktan şutlarıyla hem hava topları etkili olabilir. Engin, Emre, Umut, Elmanderin bitmeyen enerjisi ile pres gücü son derece etkili. Defansta Dany ayagına çok hakim ve oyun kurma yönünden etkili bir isim. Semih Kaya ilk hamleleriyle son derece seri ve çabuk. Avrupa da 3-4 takım haric hepsiyle bu kadro başa baş oynar ve ezicegi de çok takım olur.

birisi renkdasin Kadrosunu kursun. FIfa/PES da oynatsin bakalim, bi kac takima karsi, ne cikicak.

uefa ya mail kampanyasını bırkalımda galatasaraya mail kampanyası yapalım verilen sözler tutulmuyor

35.000 kombine+ loca geliri +Cl katılım geliri+şampiyonluk geliri=dany+umut

Transfer konusunda bir tarih verildi ama çok geçmedi üzerinden daha 10 gün daha beklemek lazım.Hemen böbürlenmeyelim.Sonuçta transfer kolay iş değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt