Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 21)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özbek, “Bırakın İbrahimovic’in gelmesini kendisiyle temas bile yok. Zaten öyle bir bütçe ayırmadık. Kesinlikle gündemimizde yok” dedi.

Birilerinin devamlı Zlatan İbrahimovic transferini ortaya attığını da sözlerine ekleyen Başkan Dursun Özbek'in sözleri:
"Birileri Zlatan İbrahimovic transferini fişekliyor. Kimler olduğunu bilmiyorum. İyi bir oyuncu dünya yıldızı, 3 yıllık maliyetinin 45-50 milyon Euro’ya geldiğini de hatırlatırım. Böyle bir bütçe zaten yok, mümkün değil"

Tanıdığım birisi, çok sıkı fanatik, aynı Galatasaray üyesi

1 dk. ·
Ciddili bir paylaşımda bulunuyorum. Şimdi daha yeni bir telefon görüşmesinde bulundum. FİFA maç analizcisi değerli insan merakım üzerine İbra'nın menajeri ile bir görüşme yaptı. İbra'nın menajeri ve kulübümüz arasında bir görüşme olmuş. Fakat anlaşma daha yok. İbra gelirse Galatasaray'ın kasasındaki para ile değil sponsor firma parası ile gelecek. Bugün sponsor olacak firmanın ofisinde yeni bir görüşme yapılacak. Eğer ki keş parası ve şartları kabul edilirse çarşamba günü imzalar atılacak. İbra konusunda ilk ve son paylaşımım.

Turgay Kıran ile olan fotografini gostereyimde kulubun icinden olduguna ispat niteliginde. Eger inanmayan olursa hangi futbolcuyla istiyosa onunla resmi var atabilirim. Hatta Sneijder'i ekleyek
10984142_10153039890070928_4106226846974353503_n.jpg

11025182_10153083033185928_5286921338441573421_n.jpg

10888607_10152927434990928_3107199694039633674_n.jpg

300144_10151569874020928_863677222_n.jpg

yani benim anladigim ilgi var ama oylesine, yani medyadaki kadar ciddi degil

Beyler birsey soracam.Aklıma takıldi da.
Barcelona klubu bugune kadar kimi gonderdiyse o anki takimin yildizi olarak gittigi hicbir klupte ekstra performansini gosteremedi.Benim aklima ronaldinho,villa,henry,bi nevi song vb tabi aralarinda eto ististanasi var.O da interden sonra pert.
Sorum şu ki bu adamlar kendi futbolcularinin performans gosterip gosteremeyecegini onceden anliyorlarmi?yoksa sizce tesaduf mu

Wesley Sniperrrrr

dursunun açıklamaları bana gercekci gelmedi erhan telli gibi hasta bir fenerli yazmıs olabilir o haberi

ayrıca anlamadıgım şey yalanlamalar neden resmi siteden yapılmıyor

Ibra transferi hem reklam (forma satışı, sponsor vs.) hem başarı anlamında çok önemli olsa da bu transfere kapılıp diğer gerekenleri unutmamak lazım. Bahsedilen Belçikalı sağ bek ve alınacak bir stoper bizim için çok çok önemli şu an. Ibra'yı kim istemez? Lâkin daha gerçekçi hedeflere yoğunlaşmak gerek. Taraftar da bunu algılamalı ve Ibra transferi (zaten) gerçekleşmediğinde bir tepki bombardımanına daha başlamamalı.

Ibrahimovic'in gelmesini hayal etmekle birlikte fazla da havaya girmek istemiyorum. Sonuçta çok zor bir transfer.

Resmi olarak yalanlama veya doğrulama gelmiş değil ancak son günlerde çıkan haberlerden sonra su yazılanı okuyunca iyi güldüm sabah sabah.

Herkese iyi nöbetler, bu başlıkta olacak sanırım artık ne olacaksa. :DD

Ciddi ciddi kupa maçına belki de lige sponsorsuz çıkacağız,iki senedir bize teklif gelmemesinin ya da düşük teklifler gelmesinin nedeni nedir arkadaş çözemiyorum

zlatan falan hıkaye gelmezler abi bu şartlarda maddi krizdeyden ibra falan paramız varsa gidin kalci stoper kanat alın madem ibra cok para ne onu alcak para nede onu alacak baskan var bizde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt