Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 21)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arena'daki ilk puan kaybında, hatta kötü oyunda inanılmaz büyük tepki olacaktır. Ultraslan poposunu yırtsa da engelleyemez bunu. Hamza ve Dursun ikilisi 10 maç falan üst üste güzel futbol ve galibiyet almadıkça kolay kolay kalamaz takımın başında ki bu kadro ile imkansız bir durum bu.

Beyler birsey soracam.Aklıma takıldi da.
Barcelona klubu bugune kadar kimi gonderdiyse o anki takimin yildizi olarak gittigi hicbir klupte ekstra performansini gosteremedi.Benim aklima ronaldinho,villa,henry,bi nevi song vb tabi aralarinda eto ististanasi var.O da interden sonra pert.
Sorum şu ki bu adamlar kendi futbolcularinin performans gosterip gosteremeyecegini onceden anliyorlarmi?yoksa sizce tesaduf mu

Wesley Sniperrrrr
Yaya Toure istisna sanırım adam müthiş oynuyor

Dünkü maçtaydım Sabri ve Sercan ıslıklandı

Ama Ultraslan iyi para yemiş sanırım destek vermeye çalıştılar Sabri ve Sercan'a ama sönük kaldılar..

Sabri'yi çok ıslıklatmadılar engellediler gerçi ama Sercan'ı kurtaramadılar :D

Dün sözde Dursun başkan İbrahimoviçi helikopterle stada indircekti . Duyumcunun biri öyle yazmıştı . ne güldüm ya

Zaten toureyi nasil birakti anlamak munkun degil.xavi iniesta yerine basqueti tercih etti.Ama yaya barca da bu performansi gosteremezdi bence

Wesley Sniperrrrr
Bence gosterirdi Yaya Toure gordugum en komple orta saha adamda her sey var insan degil. Top calma, dikine oynama, isabetli pas, uzaktan sut, frikik bir ortasaha da olmasi gereken ne varsa bu adam da var

Bence gosterirdi Yaya Toure gordugum en komple orta saha adamda her sey var insan degil. Top calma, dikine oynama, isabetli pas, uzaktan sut, frikik bir ortasahada olmasi gereken ne varsa bu adamda var
Tabiki de var.Yaya toure gercekten muazzam bir ortasaha oyuncusu.Lakin barcelona da bunlari yapan iki ortasaha varken yaya sadece defansif yuku cekmek zorunda kalicakti.Zaten oyun sisteminde tum toplar xavide birlesiyor.Yani cityde verilen liderlik barca da verilmezdi ona.

Wesley Sniperrrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt