Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 21)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet Demirkol: "Aslan besliyorsan yediğine bakmayacaksın... Zlatan ya. Yok ne alırmış, nerde oynarmış. Ne diyorsun sen ya haha''

zlatanı getirememek bence bir yöneticilik beceriksizliğidir. geçen sene oynamamış/ayrılmış futbolcuların yıllık ücretlerini ve bu yıl ki yapılan transferlerin yıllık ücretini göz önüne alınca ortaya gayette zlatanın parasını karşılayacak bir durum çıkıyor.

Ayrıca zlatanı istemeyen ya gaydir ya da kuş.

Mesela şuan Yekta+Dzemaili 3.5a yakın para alıyor bu para ile Amartey-Kongolo(Douglas)-Meunier 3lüsünün maaşı ödenir üzerine para Yedek genç kalecinin ki de ödenir..

İlgi olmasa haftalar önce Dursun efendi ilgilenmiyoruz derdi. İlgi var olur olmaz orası ayrı ama...

Son düzenleme:
Tanıdığım birisi, çok sıkı fanatik, aynı Galatasaray üyesi

1 dk. ·
Ciddili bir paylaşımda bulunuyorum. Şimdi daha yeni bir telefon görüşmesinde bulundum. FİFA maç analizcisi değerli insan merakım üzerine İbra'nın menajeri ile bir görüşme yaptı. İbra'nın menajeri ve kulübümüz arasında bir görüşme olmuş. Fakat anlaşma daha yok. İbra gelirse Galatasaray'ın kasasındaki para ile değil sponsor firma parası ile gelecek. Bugün sponsor olacak firmanın ofisinde yeni bir görüşme yapılacak. Eğer ki keş parası ve şartları kabul edilirse çarşamba günü imzalar atılacak. İbra konusunda ilk ve son paylaşımım.

Turgay Kıran ile olan fotografini gostereyimde kulubun icinden olduguna ispat niteliginde. Eger inanmayan olursa hangi futbolcuyla istiyosa onunla resmi var atabilirim. Hatta Sneijder'i ekleyek
10984142_10153039890070928_4106226846974353503_n.jpg

11025182_10153083033185928_5286921338441573421_n.jpg

10888607_10152927434990928_3107199694039633674_n.jpg

300144_10151569874020928_863677222_n.jpg

yani benim anladigim ilgi var ama oylesine, yani medyadaki kadar ciddi degil

Yani haberturkteki yalan ve bugün yarın herşey belli olur

ben zlatanın gelecegini pek imkan vermiyorum tamamen taraftar gazını almak icin yapıldı

ama aslında bunada gerek yok dün stadta sabriyi büyük kaptan diye cagıran binlerce taraftara hersey müstahak

yani bizim taraftardan bir halt olmaz

eğer başkanın açıklaması doğruysa her şeyi dengetör üstüne yıkıp başarı bekleyen bir yönetimle karşı karşıyayız !! tanmanı eleştirdik ama belki de transfer isteyen tek kişi tanmadı ve büyük ihtimalle bundan istifa etti ! adeta hamza hocayı günah keçisi yapmışlar kameranın önüne hamza hocayı atıyorlar !!yönetimde çekirdek çitliyor !!bundan sonra en büyük tepki yönetime verilmeli !! hamza hocanın zerre suçu yok bu transferlerin yapılmamasında !! dün zaten oldukça yorgun üzgün ve bitkin görünüyordu demekki müthiş baskı altında !! son olarak da forumdaki arkadaşları gereksiz heyecana soktuğum için özür diliyorum beni affedin bu kadar durumun vahim olduğunu anlamıştım aslında ama galatasarayın büyüklüğüne yakıştıramıyordum kalın sağlıcakla :( :( :(

eğer başkanın açıklaması doğruysa her şeyi dengetör üstüne yıkıp başarı bekleyen bir yönetimle karşı karşıyayız !! tanmanı eleştirdik ama belki de transfer isteyen tek kişi tanmadı ve büyük ihtimalle bundan istifa etti ! adeta hamza hocayı günah keçisi yapmışlar kameranın önüne hamza hocayı atıyorlar !!yönetimde çekirdek çitliyor !!bundan sonra en büyük tepki yönetime verilmeli !! hamza hocanın zerre suçu yok bu transferlerin yapılmamasında !! dün zaten oldukça yorgun üzgün ve bitkin görünüyordu demekki müthiş baskı altında !! son olarak da forumdaki arkadaşları gereksiz heyecana soktuğum için özür diliyorum beni affedin bu kadar durumun vahim olduğunu anlamıştım aslında ama galatasarayın büyüklüğüne yakıştıramıyordum kalın sağlıcakla :( :( :(

Olabilir.Kendisi'de dedi dün: Transferi bende isterim dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt