Transfer Nöbeti (ARŞİV 31) - Sayfa 480 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda Turan'la ne yaşanırsa yaşansın Arda'nın Galatasaray'a yaşattırdığı mutlulukların yanından geçemez. Arda'nın Galatasaray taraftarıyla olan bağının bu kadar çabuk zedelenmesine anlam veremedim. Top toplayıcılık yapan o çocuk büyüdü ve kaptan oldu. Galatasaray adına mücadelesi, Avrupa kupalarındaki performansı, Galatasaray'a gelmiş önemli yıldızlarla beraber oynaması, taraftarın hoşuna gidecek Baroni ve Semih Şentürk'le girdiği sataşmalar... Ali Sami Yen'de oynamış uluslararası Galatasaraylı futbolcu olması bile Arda'yla bağ kurulmasına neden. Üstelik Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'de, Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'ta oynadığı süreçte Arda Turan'ın Galatasaray'da oynamak istemesi gayet doğal. Ayrıca Galatasaraylı Arda Turan ülke futbolunda güçlü bir figürdür. İmajı son zamanlarda zedelense de Barcelona'da oynamış olması dahi ülkedeki güçlü imajını silemez. Diğer taraftarların, sahada hakemlerin Arda Turan'a karşı ekstra saygıları vardır. Yani özetle koca kafayı tekrar Galatasaray forması altında koşarken görmek söz ettiğiniz kadar felaket bir durum değil. Doğru yönetilirse avantajlı çıkılır.

Arda Turan'la ne yaşanırsa yaşansın Arda'nın Galatasaray'a yaşattırdığı mutlulukların yanından geçemez. Arda'nın Galatasaray taraftarıyla olan bağının bu kadar çabuk zedelenmesine anlam veremedim. Top toplayıcılık yapan o çocuk büyüdü ve kaptan oldu. Galatasaray adına mücadelesi, Avrupa kupalarındaki performansı, Galatasaray'a gelmiş önemli yıldızlarla beraber oynaması, taraftarın hoşuna gidecek Baroni ve Semih Şentürk'le girdiği sataşmalar... Ali Sami Yen'de oynamış uluslararası Galatasaraylı futbolcu olması bile Arda'yla bağ kurulmasına neden. Üstelik Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'de, Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'ta oynadığı süreçte Arda Turan'ın Galatasaray'da oynamak istemesi gayet doğal. Ayrıca Galatasaraylı Arda Turan ülke futbolunda güçlü bir figürdür. İmajı son zamanlarda zedelense de Barcelona'da oynamış olması dahi ülkedeki güçlü imajını silemez. Diğer taraftarların, sahada hakemlerin Arda Turan'a karşı ekstra saygıları vardır. Yani özetle koca kafayı tekrar Galatasaray forması altında koşarken görmek söz ettiğiniz kadar felaket bir durum değil. Doğru yönetilirse avantajlı çıkılır.
Arda ile ilgili nasıl bu kadar olumlu bakabiliyorsunuz gerçekten anlamıyorum.

Arda gelmek için baya zorluyo gibi.

Arda'nın Galatasaray forması altında yaşadığı coşkuyu, tutkuyu düşününce saha kenarından da olsa tekrar Galatasaray için heyecanlanmak istemesini, gönül verdiği formayı giyerek coşkuyla sahada ya da teknik heyette bulunarak desteklemek istemesini anlayışla karşılamalıyız. Arda Turan Galatasaray forması hariç gerçekten duygularını hissedemedi gibi geliyor bana, hayatında eksik kalan parça Galatasaray'mış gibi. Bu da gayet doğal geçmişini düşününce.

Arda'nın Galatasaray forması altında yaşadığı coşkuyu, tutkuyu düşününce saha kenarından da olsa tekrar Galatasaray için heyecanlanmak istemesini, gönül verdiği formayı giyerek coşkuyla sahada ya da teknik heyette bulunarak desteklemek istemesini anlayışla karşılamalıyız. Arda Turan Galatasaray forması hariç gerçekten duygularını hissedemedi gibi geliyor bana, hayatında eksik kalan parça Galatasaray'mış gibi. Bu da gayet doğal geçmişini düşününce.
Ardaya karşı çok soğuğum normalde ama herkes 2. bi şansı hakeder.eğer gerçekten bildiğimiz koca kafa arda olarak dönerse.emre acunla falan takılacaksa tekrar olmaz

Alt alta yazıyorum (Yorumsuz)

1. 2011 de kalacak mı gidecek mi derken takımdan transferin bitimine az bir süre kala ayrıldı.

2. Tescilli Galatasaray düşmanı Acun, Rıdvan gibi şahıslar hep çevresinde oldu.

3. Futbol dışı siyaset, ekonomi gibi konularda bilirkişi gibi yorumları çıktı.

4. Milli Takım da prim olayı ile gündeme geldi.

5. Gazeteci dövdü. Yine olsa yine yaparım dedi.

6. Komik teklif diye bize transferinin yolunu kapattıktan 1 sene sonra , Şampiyonluk yarışında rakibimiz Başakşehir’e transfer oldu.

7. Milletin eşine sosyal medyadan yürüyüp, silahla hastane bastı.

Bunlar dışında kafamda kalanlar 2007-2008 sezonu ve giderken para kazandırması.

Artısını eksisini siz düşünün.

#NOarda
Neden bu kadar duygusal bizim taraftar.
Arda hak ediyormuş vs vs.
Zamanında hizmet etmiş parasını almış, bedavaya oynamamış.
Ayrıca bir insan iki olmaz diye bir laf var. İnsanlar değişmiyor. Şans verilince yaptıkları (Başakşehir aldığı 12 maçlık ceza) yapacaklarının teminatıdır.
Bence biz yeni Ardalar üretmeye bakalım.

Bugün gelsin diyenler, yarın elleri belinde şişmiş şekilde sahada gezerken maç kaybettiğimizde en fazla küfür edecek olanlardır....

Babel konusunda Diagne tipi yapılacak sanırım 6 aylık maaşını kiralama ücreti alıp maaşını biz ödeyip Ajax'a kiralayacağız

Arda Turan konusunda taraftar neden bu kadar negatif anlamiyorum bedava gelicek Yabanci kontenjanina bi zarari yok Eger Futbolu Galatasarayda birakmak istiyorsa ve son kez iyi isler yapmak istiyorsa gelsin Sembolik bi rakama imzasini atsin ama klubede beklesin ama 11 de oynasin.

Arda ile ilgili nasıl bu kadar olumlu bakabiliyorsunuz gerçekten anlamıyorum.

Ben futbolundan bir şey beklemiyorum ama ''Galatasaraylı dünya yıldızı Arda Turan'' imajının basından hakemlere karşı baskı unsuru oluşturacağını bildiğimden bir güç olarak görüyorum. Arda'nın Galatasaraylı duygularının Arda'yı ne kadar gözü kara bir insan yaptığını biliyoruz. Türkiye'de futbol saha içi ve saha dışındaki psikolojik üstünlükle kazanılıyor. ''Avrupa'da avrupa kupalarını kazanmış ve oraya Galatasaray'dan gitmiş'' bir ''Galatasaray'lı'' Arda Turan'ın diğer takımlar, basın ve hakemler üzerinde baskı yaratacağını düşünüyorum.

''Saldırgan bir figür o, Galatasaray ise Fatih'in Aslanları'na ihtiyacı var'' mantığında düşünmek gerek.

Savaşçı bir toplum Türkler, bu tip figürler, bu tip imajlar, güce olan tapınma... Bir araya getirin bütün bunları. Uyanık olun. Futbola olan ideallerinizi bir kenara bırakın. Rijkaard'ı, Riekerink'i, Cocu'yu düşünün...

adam bir de sadece bir kere sampiyon oldu. neyin mutlulugunu yasatti bize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt