Transfer Nöbeti (ARŞİV 31) - Sayfa 481 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Redface olumsuzluk unsuru oluşturdu maalesef keza zamanında koyduğumuz dislike butonuna benzedi. Olumsuz sıfatlar amacı dışında kullanıldığı için kaldırdık, sümenaltı etmiyoruz ama kaldırmış olmamız kabullenilmiyor.
Madem öyle mesela bu :unsure: olmaz mı?Aslında "like" butonu bu adı üstünde. Teknik olarak beğenmeme anlamı çıkmamalıydı.

Redface "malesef öyle" anlamıydı ve yeri de hakikaten dolmuyor. Bir çözüm bulunsa keşke.

PS: Bu arada Arda'nın durumuna üzülmeye başlamadım desem yalan olur.

Arda yi isteyenler galiba kötü hatıraları bilinç altına itmişler hatırlamıyorlar.selçuk için kiziyoruz burda evlatcılık yapmayın defolup gitsin diye arda için de aynı şey geçerli.futbolu Galatasaray'da birakmaliymis bunu o kadar istiyorsa komik teklifi zamanında kabul edecekti futbol hayatı bittikten sonra bir camiam olsun diye gelmek için cirpinmayacakti

Utanmadan bu kaçağı paylaşıyorsunuz burada..

ilk önce çok iyi Galatasaraylıya, Galatasarayı çok seviyorya şu diğer branşlara sponsor olsunda görelim..Şu klübün başına gelmelerinin en büyük nedeni reklam..Alayının nedeni aynı...
ünal aysal ve mevcut başkan Fatih terimin tırnağı olamaz tırnağı..

Bunu son zamanlarda Fatih terimi çok ciddi eleştiren ve Galatasaraylılığını bile sorgulayacak boyuta getiren bir kişi olarak söylüyorum.

Bence buradaki bazı arkadaşlar Galatasaraylılığını ciddi derecede sorgulasın.

Ben futbolundan bir şey beklemiyorum ama ''Galatasaraylı dünya yıldızı Arda Turan'' imajının basından hakemlere karşı baskı unsuru oluşturacağını bildiğimden bir güç olarak görüyorum. Arda'nın Galatasaraylı duygularının Arda'yı ne kadar gözü kara bir insan yaptığını biliyoruz. Türkiye'de futbol saha içi ve saha dışındaki psikolojik üstünlükle kazanılıyor. ''Avrupa'da avrupa kupalarını kazanmış ve oraya Galatasaray'dan gitmiş'' bir ''Galatasaray'lı'' Arda Turan'ın diğer takımlar, basın ve hakemler üzerinde baskı yaratacağını düşünüyorum.

''Saldırgan bir figür o, Galatasaray ise Fatih'in Aslanları'na ihtiyacı var'' mantığında düşünmek gerek.

Savaşçı bir toplum Türkler, bu tip figürler, bu tip imajlar, güce olan tapınma... Bir araya getirin bütün bunları. Uyanık olun. Futbola olan ideallerinizi bir kenara bırakın. Rijkaard'ı, Riekerink'i, Cocu'yu düşünün...
:asd: milli maca mehter marsiyla cikan bir toplumun dusunce yapisi da boyle olur dogal olarak.

Mike Verweij dediyse dogrudur. En guvenilir gazetecilerden biri. Ajax sezon sonuna kadar kiralamak istiyormus ve gorusmeler suruyor ama finansal konularda bir anlasma henuz yok. Babel de Ajax'a donmeye sicak bakiyormus.

Arda bedavaya gelecekse maç başı ücrete gelsin.

Nagatomo ve Mariano'nun gidişine Babel de dahil olursa süper olur.

Nzonzi hiç özür falan dilemesin utanmaz herif futbolculukla uzaktan yakından alakası yok, takıma bir gram katkı sağlamadı, gitsin.

Alt alta yazıyorum (Yorumsuz)

1. 2011 de kalacak mı gidecek mi derken takımdan transferin bitimine az bir süre kala ayrıldı.

2. Tescilli Galatasaray düşmanı Acun, Rıdvan gibi şahıslar hep çevresinde oldu.

3. Futbol dışı siyaset, ekonomi gibi konularda bilirkişi gibi yorumları çıktı.

4. Milli Takım da prim olayı ile gündeme geldi.

5. Gazeteci dövdü. Yine olsa yine yaparım dedi.

6. Komik teklif diye bize transferinin yolunu kapattıktan 1 sene sonra , Şampiyonluk yarışında rakibimiz Başakşehir’e transfer oldu.

7. Milletin eşine sosyal medyadan yürüyüp, silahla hastane bastı.

Bunlar dışında kafamda kalanlar 2007-2008 sezonu ve giderken para kazandırması.

Artısını eksisini siz düşünün.

İşte bu yazdıkların Türkiye'de kazandırıyor. Türkiye'de siyasi güç, şiddet ile sindirme, imaja bakarak insanın yaptıklarına onay verme ya da dikkate alma... Bunlar yüzünden zaten Arda Galatasaray'a gelmeli.

''Adam suç işledi ama hala futbol oynayabiliyor, gücüne bak.'' düşüncesinin başkaları üstünde yaratacağı baskı...

''Vur-kır parçala bu maçı kazan'' mantığı geçerlidir tribünlerde. Gazeteci dövmelisin, sahada futbolucuyu yumruklamalısın, kazanmak için her şeyi yapmalısın. Tutku budur. Taraftarın gözünde o takıma aidiyetlik o takım için her şeyi yapabilmektir. Abi siz hangi ülkenin futbolundan bahsediyorsunuz? Türkiye'de bu mantık geçerlidir, Cocu'lar, Rijkaarlar'ın dilinden kimse anlamaz. Kimyasına terstir ülke insanının.

İşte bu yazdıkların Türkiye'de kazandırıyor. Türkiye'de siyasi güç, şiddet ile sindirme, imaja bakarak insanın yaptıklarına onay verme ya da dikkate alma... Bunlar yüzünden zaten Arda Galatasaray'a gelmeli.

''Adam suç işledi ama hala futbol oynayabiliyor, gücüne bak.'' düşüncesinin başkaları üstünde yaratacağı baskı...

''Vur-kır parçala bu maçı kazan'' mantığı geçerlidir tribünlerde. Gazeteci dövmelisin, sahada futbolucuyu yumruklamalısın, kazanma için her şeyi yapmalısın. Tutku budur. Taraftarın gözünde o takıma aidiyetlik o takım için her şeyi yapabilmektir. Abi siz hangi ülkenin futbolundan bahsediyorsunuz? Türkiye'de bu mantık geçerlidir, Cocu'lar, Rijkaarlar'ın dilinden kimse anlamaz. Kimyasına terstir ülke insanının.
İlginç bir yaklaşım. Haksızda değilsin. En büyük Arda karşıtlarından biriyim fakat adamın sessizliği bünyemde "Arda madur oluyor" psikolojisi yaratmaya başladı. Üzülmeye başladım bu durumuna.

Utanmadan bu kaçağı paylaşıyorsunuz burada..

ilk önce çok iyi Galatasaraylıya, Galatasarayı çok seviyorya şu diğer branşlara sponsor olsunda görelim..Şu klübün başına gelmelerinin en büyük nedeni reklam..Alayının nedeni aynı...
ünal aysal ve mevcut başkan Fatih terimin tırnağı olamaz tırnağı..

Bunu son zamanlarda Fatih terimi çok ciddi eleştiren ve Galatasaraylılığını bile sorgulayacak boyuta getiren bir kişi olarak söylüyorum.

Bence buradaki bazı arkadaşlar Galatasaraylılığını ciddi derecede sorgulasın.

Niye utanayım, Sneijder, Drogba gelince büyük başkan diyenler o zaman onların maliyetini bilmiyor gibi yapıp sonradan kulübün borcu artınca laf söyleyenler utansın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt