Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 462 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Kolay değil yüzyılın 2.transferini yapıyoruz ( 1.Hagi )

Gerekirse 2 hafta da beklemesini bilmek lazım..

Geldiğinde kuşların yerinde olsam oturur kimsenin görmediği bir yerlerde ağlamaya başlarım...

Melo-Hamit-Selçuk-Burak-Sneijder-Muslera-.... mükemmel olacak...

Kuşlara gitse gram üzülmem onlarda Aykut gibi vasıfsız ve soyunma odasına inip duran azize gibi bir şikeci varken Sneijder ile birlikte Drogba ve Ronaldinho gitse de birşey olmaz..

Sabretmeliyiz..

dediklerine katılıyorum kardeşim..benim endişem sneijder'i bekleriz bekleriz ve gelmez..sonunda zamanımız kalmaz kimseyi alamayız veya panikle saçma birini alırız. pek iyi olmaz bizim açımızdan

hocam Hagi'den çok daha büyük bir olay bu bence...

isim değil ama transfer büyük...

hatırlarsan Hagi bize geldiğinde 1 sene hiç top oynamamıştı...

Alakası yok ..

Hagi Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük transferidir...

Kaderimizi değiştirdi resmen Hagi...

Berder Bremen maçında kara saplanıp kalan top nasıl bize bir Avrupa kupasına engel olarak kaderimizi değiştirdiyse HAGİ de bu makus talihi değiştirip onunla birlikte Avrupadan 2 kupa aldık..

Ha Sneijder ile birlikte Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oluruz o zaman dediğin doğru olur..

baskan ünal aysal'in yüzde 95 bitti aciklamasini dogru varsayarak konusuyorum. hic bir baskan yüzde yüz bitmeyen transfer icin böyle bir aciklama yapmaz. yüzde 95 demesinin sebebi, bir gün daha falan taraftarin sabir göstermesi gerektigini belirtmesi icindir. bu aciklamadan cikarttigim sonuc bu. büyük ihtimalle bugün aciklaniyor.

zaten bu konunun cuma günü netlestigi kesin gibi. cumartesi günü sneijder interle olan sorunlarini cözmüstür. haftasonu da herkesin tatili, o yüzden pazartesiye biraktiklarini düsünüyorum. pazar günü imza olayi ve aciklama olmazdi zaten. büyük ihtimalle bugün aciklanir ve imza atilir.

Alakası yok ..

Berder Bremen maçında kara saplanıp kalan top nasıl bize bir Avrupa kupasına engel olarak kaderimizi değiştirdiyse HAGİ de bu makus talihi değiştirip onunla birlikte Avrupadan 2 kupa aldık..

Ha Sneijder ile birlikte Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oluruz o zaman dediğin doğru olur..

Hagi kesinlikle gelmiş geçmiş TR'deki en iyi futbolcu ama geldikten sonrayı değil direkt transferi konuşucaksak bence TR tarihinin en büyük transferi Sneijder.

Alakası yok ..

bence Hagi'den daha büyük transfer..Ama Sneijder Hagi kadar oynar mı onu bilemem..Hagi efsanedir.

Bu arada eğer Hagi 28 yaşında gelmiş olsaydı benzer büyüklükte transfer olurdu bence.Bu adamın görünen degeri 28 milyon bu resmen fırsat transferi normalde alması imkansız bir oyuncu

baskan ünal aysal'in yüzde 95 bitti aciklamasini dogru varsayarak konusuyorum. hic bir baskan yüzde yüz bitmeyen transfer icin böyle bir aciklama yapmaz. yüzde 95 demesinin sebebi, bir gün daha falan taraftarin sabir göstermesi gerektigini belirtmesi icindir. bu aciklamadan cikarttigim sonuc bu. büyük ihtimalle bugün aciklaniyor.

zaten bu konunun cuma günü netlestigi kesin gibi. cumartesi günü sneijder interle olan sorunlarini cözmüstür. haftasonu da herkesin tatili, o yüzden pazartesiye biraktiklarini düsünüyorum. pazar günü imza olayi ve aciklama olmazdi zaten. büyük ihtimalle bugün aciklanir ve imza atilir.

:yenieek: Aynen öyle zaten %100 diyecek hali yok o zaman resmi açıklamanın olması gerekir.Bugün coşucak burası.Gerçi o kadar bekliyoruz açıklanınca muasebeciler, Fatih Terim istemiyorcular türüyor.

tumblr_m7msppxvT31r1dtbeo1_400.jpg

Maradona of Carpathians

shaqiri bize biz ona yakınız

forlan ve reyes benim için namus meselesidir

bu laflarda aynı kişiye ait hatırlatırım...

:yenieek: Aynen öyle zaten %100 diyecek hali yok o zaman resmi açıklamanın olması gerekir.Bugün coşucak burası.Gerçi o kadar bekliyoruz açıklanınca muasebeciler, Fatih Terim istemiyorcular türüyor.

sneijder gelsin de kim ne diyorsa desin :) ucuza büyük takim olunmuyor. anca kendin ilk 11'e 6-7 tane oyuncu yetistirirsen olursun bu da türkiye icin cok zor su an. bu düzeni degistirecek kulüp galatasaray zaten ama her seyin bir zamani var. iki güne alt yapidan yildiz yetismiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt