transferlerden sonra forumun dursuncu olması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

transferlerden sonra forumun dursuncu olması

3 transfere duruşumu satacak değilim.

Ama doğrudur pusuda bekleyen gizlenen çok Dursuncu var, onlara gün doğdu bu aralar.

Ha işin en komiği bu kesim beni ve benim gibileri hep transfer taraftarı olmak ile suçlarlar. Trajikomik.

sent via GSC

Çabamızın adı Galatasaray olduğu için, kişilerden bağımsız olarak yapılan yanlışları ve doğruları konuşuyor çoğu kişi diye düşünüyorum.

Yok duruş muruş bunlar hikaye.

Egoist olmaya gerek yok iyi yaptıysa iyi denir bu kadar kasmaya gerek yok.

Dursun özbek basarılı bir transfer operasyonuyla takımı yenilemiştir.Onun haricinde bize yakışan bir başkan değildir.

Avrupa takımlarında çoğu taraftar başkan ismi ....hele hele yönetici isimleri bilmez ve takmaz da.

Ahmet, Mehmet farketmez. Takımı iyi gidiyorsa ve doğru adımlar atılıyor ise herşey yolundadır.

Bu baslik saklansin .. yarin obur gun olur da bu transferler yani cok begenip "deger abi helal" dediginiz oyunculara harcanan para yuzunden UEFA eger avrupa yasagini tekrarlarsa

SAKIN AMA SAKIN, kalkip U donusu yapip da elestirmeyin cunku burada yazdiklarinizla kendinize o yolu kapatiyorsunuz

Dursuncu olmak diye birsey yok. Biz kim basariliysa onun yanindayiz. Nasil ilk 2 sene klubun bir tarafina koyarken sovduysek, yaptigi dogru isleri de ovecegiz.

Bu baslik saklansin .. yarin obur gun olur da bu transferler yani cok begenip "deger abi helal" dediginiz oyunculara harcanan para yuzunden UEFA eger avrupa yasagini tekrarlarsa

SAKIN AMA SAKIN, kalkip U donusu yapip da elestirmeyin cunku burada yazdiklarinizla kendinize o yolu kapatiyorsunuz

Neden Avrupa yasaklansin ki konulan maas butcesi siniri 65 milyon euro ve biz 61 milyon eurodayiz.

Ne demek eleştirmeyin. Bu takım CL ye gitmeyi hakedip ekonomik sebeplerle gidemezse yine Dursun`u eleştireceğim. Herşeyin günahı sevabı ayrıdır. Doğru buluyorsun doğru yaptı dersin, işin ekonomik boyutundan bize ne Sinan Bilgin. Biz müşteriydik ya hani. Beni ilgilendirmez. En iyi oyuncuları görmek istiyorum. Banane diğer hususlardan.

Ne demek eleştirmeyin. Bu takım CL ye gitmeyi hakedip ekonomik sebeplerle gidemezse yine Dursun`u eleştireceğim. Herşeyin günahı sevabı ayrıdır. Doğru buluyorsun doğru yaptı dersin, işin ekonomik boyutundan bize ne Sinan Bilgin. Biz müşteriydik ya hani. Beni ilgilendirmez. En iyi oyuncuları görmek istiyorum. Banane diğer hususlardan.

Yahu guven . Senin en iyi oyunculari izleme konunu doyuran bir islem ayni zamanda olur da avrupa yasaginin da sebebi olursa

ayni olayi hem elestirip hem ovecek misin ? Olur mu boyle bir sey , dogru davranis sudur

bugun artisi eksisi ile bu operasyonu degerlendirip dogruluna yanlisligina "simdi" karar vermek

biz kendimizde su hakki goruyoru , kayseri maci iyiydi ya , hersey sutliman , ayni ovulen kadro 3 mac 6 puan kaybetsin , bugun dogrulari yapti diye ovulen dursun da tudor da hemen topa tutulur

Ben Galatasaraylıyım sadece.
Hagi metin oktaylara fatih terimlere ve Ali Sami yene hayranlık ve sevgim vardır ek olarak.

Gerisi fasa fiso boş muhabbet benim gözümde.
Transferler yapıldı diye ne aysalara kandım ne sürenlere nede dursunlara. Objektiv şekilde iyi yapılana iyi kötüye kötü demek gerekir.
A isin bir konuda işi kötü yaptıysa eleştiri yapılır nokta. Aynı a kişi iyi iş de yaparsa başka konuda iyi yapmış derim yine nokta.

Fazlası zarar. Ne sevin nede nefret besleyin yöneticilere. Deymez hiç birisi için

Yahu guven . Senin en iyi oyunculari izleme konunu doyuran bir islem ayni zamanda olur da avrupa yasaginin da sebebi olursa

ayni olayi hem elestirip hem ovecek misin ? Olur mu boyle bir sey , dogru davranis sudur

bugun artisi eksisi ile bu operasyonu degerlendirip dogruluna yanlisligina "simdi" karar vermek

biz kendimizde su hakki goruyoru , kayseri maci iyiydi ya , hersey sutliman , ayni ovulen kadro 3 mac 6 puan kaybetsin , bugun dogrulari yapti diye ovulen dursun da tudor da hemen topa tutulur

Anlaşamadığımız konu şu. 65 milyon € bandında gelebilecek en iyi oyuncular olmasa da iyi bir kadro kuruldu. Kimseye Messi getirin ekonomisinden banane demedik ki. UEFA nın koyduğu 65 milyonu aşmadan takım kurabildiysen ve gelirlerin belliyken giderlerini ekstra şeylerle arttırıp(komisyon veya başka harcamalar vs) ceza yersen kusura bakma da eleştiririm. Sana birşey sorayım. Gelirimiz yıllık kaç milyon € civarında? Olması gereken maaş limitimiz(prim vergi stopaj dahil, bonservis hariç) kaç olmalı, mevcutta kaçtır?

Ilk 2 sene nasil yanlis islere imza attiysa, o zaman da nasil elestirdiysek, simdi de Galatasaray tarihinin belki de en iyi transfer sezonunu yasiyoruz, adamin hakkini veriyoruz, bos konusmayin. Burada kimse Dursun'cu falan degil, burada herkesin derdi artik iyi bir Galatasaray izlemek, bu saatten sonra yemisim oyuncularin maliyetlerini, bonservislerini, iyi oyuncular alindi, ben artik iyi bir Galatasaray, iyi bir oyuncu toplulugu ve keyif veren bir takim izlemek istiyorum.

Burada seçildiği günden beri her Galatasaraylı, Dursun'un yanlışlarını, hatalarını söyledi.

Lakin yapılan transferlerin doğru olduğunu, takdir edilmesi gerektiğini söylemek kimseyi Dursuncu yapmaz. Aksine doğru gördügünü söylemekten çekinmek hakkaniyetli bir davranış olmaz.

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt