Trezeguet Galatasaray Yolunda! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trezeguet Galatasaray Yolunda!

Sampiyonlugun zafer sarhoslugundan uzaklasip bizim yonetimin capsizligini hatirlamaya basladigimiz an :)
Cenk ergun yonetime girse keske transfer doneminde, bunlar yabanci kuluplerle pazarlik falan yapamiyor

Babel,Manuel Fernandes,Markovic,Ben Arfa,Valencia,Dzagoev,Balotelli,Rondon,Joe Ledley,Ramires,Giovanni dos Santos gibi topçular bedava dururken biz gidip Trezeguet ye para verelim. Çok mantıklı!

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk
Coguna sahsen katilmiyorum,

Babel:is yapar ama maas,bonus bosa gidecek donusu olmayan para

Fernandes:Babel ile benzer is yapar mi hatta emin degilim

Ben Arfa:takim oyuncusu degil,Belhandadan daha sorunlu,kesinlikle istemem

Balotelli:the lord of the troubles,ama isterdim o da Terim var diye baskasi adam edemez bizde

Rondon:16.5 milyon bedeli var free degil

Valencia:Mariano yerine ok bu da yasli ama Mariano giderse katilirim ki boyle olmali

Dos Santos:eek:labilir

Markovic:Lazarsa iyiydi ama sık sakatlanmiyor mu

Trezequet fena oyuncu degil yasi da iyi kesin satılır ama max 5 verilmeli o kadar bence de Belhanda gidip yerine Banega gelmeli bu arada

Vizyoncu kardeslerimin karsi safinda olucam bu sefer ama
Bu adam kasimpasadan degil de anderlechtten alinsa suan agzinizin suyu akiyordu yaw
Yemeyin bizi :D iyi topcu onemli olan bonserviste klubun tapusunu teslim etmemek

Trezeguet konusunda nötr olsamda bu çok doğru,8 senedir okurum şu forumu şu saçmalığı yapmaktan bıkmadılar

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kötü oyuncu değil ama onyekuru'dan sonra keser mi bilmem. Son sezon istatistikleri şunlar. Bu sezon 9 gol 10 asist geçen sezon 16 gol 8 asist bir önceki sezon 5 gol 8 asist. Bu adam düzenli oynarsa 7+ gol atar her sezon ki bu bir kanat oyuncusu için ideal bir rakamdır.

Turkiye disindan transfer yapma siniri var galiba.
Yönetime daha basit geliyor Türkiye liginden oyuncu almak, birde taksit konusunda büyük ihtimal daha uzun vadeli anlasmalar yapabiliyorlar. Trezeguet kötü oyuncu degil yasida uygun ama verilecek bonservize bagli birde alacagi maasa. Bu konuda yönetim olarak cok kötüyüz Trezeguet kasimpasada suan ne kazaniyor bilmiyorum ama bize gelince kesin iki veya üc katini alir buda bana cok sacma geliyor. Sonucta sen normal bir takimdan Türkiyenin en büyük takimina geliyorsun CL maclarina cikacaksin sampiyonluk göreceksin. Bu senin icin büyük bir firsat Kasimpasa da aldin paranin bir tik üstünde teklif gelse bile kabul etmen gerek ama bizim ligde isler tersine yürüyor. Adam kendi külübünde ne kazaniyorsa kasansin derhal 3 kati para veriliyor sanki 1 milyon kazanmis olsa 1.5 milyon versen gelmiyecek.

Onyekuru kadar skor katkısı sağlayabilir ki pas oyununa katkısı kıyas edilemez şekilde daha üstün, kısaca daha 'versatil' ve ihtiyacımıza uygun bir oyuncu olduğu kanaatindeyim...

Onyekuru kanat-forvet karışımı, Trezeguet kanat-orta saha karışımı bir izlenim veriyor. Diagne transferinde Trezeguet için de bir opsiyon alındığını en başından beri tahmin etmekteyim (Maddi imkan olsa direkt alınacaktı, Hocanın istediği kesin). Bunu doğru kabul edersek, bonservis bedeli 5-6 milyondan fazla olmamalı. Zira Kasımpaşa' nın Diagne' yi bize önerdiği biliniyor; tok satıcı konumunda değillerdi yani. Diagne için ederinin üst limitinde para ödediğimize göre böyle bir çıkarsama yapıyorum kendimce...

D8roCnKWkAAKPe0.jpg

Diagne ilk geldiğinde trezeguet tr alınmalıydı çok iyi ikililer diyenler var di yaşıyorlarsa gelsinler biraz umut aşılasınlar

5M+Ahmet+Ömer+Yunus ve Gökay (2 sene kiralık)’dan fazlaya gerek yok da, scout ekibi bir sene ne yapmış farklı oyuncular bulunmalı.

Üst Alt