TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Maçın genelinde iyiydik ama yaptığımız basit hatalarla yediğimiz goller bizi baskı altında bıraktı.

Yalnız şunu söylemeliyim ki eğer haftaya Kadıköy'de bu hataları yaparsak işimiz çok ama çok zor.

Galatasaray Süper Lig’de Trabzonspor ile Sahasında Oynadığı Son 5 Maçı da Kazandı.

Trabzonspor ile Galatasaray Arasında Oynanan Son 25 Maç Golsüz Bitmedi.

Arda Turan 4 Sezondur Trabzonspor’a Karşı Ali Sami Yen’de Gol Atıyor.

Trabzonspor Takımında Tony Sylva, Bu Sezon Tüm Lig Maçlarında 90 Dakika Oynadı.

Trabzonspor Ligin En Çok Şut Atan Takımı, Galatasaray Ligin En Golcü Takımı.

Galatasaray Oynadığı Son 6 Resmi Maçta da Kalesinde Gol Gördü. (Toplam 10 Gol)

Trabzonspor, Üç Büyüklerle Deplasmanda Oynadığı Son 9 Lig Maçında Galibiyet Alamadı.

bu savunmayla zooooooooooooorrrrrr kadıköyde çok zooooorrrr.Lig başladığındn beri savunmaya acil önlem lazım diyip diyip duruyoruz ama hiç bi değişen bişey yok,rejkard görmüyormu bu savunmanın halini yoksa görüyorda hiç bişey yapmıyormu.

Arkadaşlar Rapid Bükreş maçının konusu ne zaman açılacak artık bu maç bitti.

3 puanı aldık mı aldık iş bitti.

Eğer akıllı oynarsak Rapid'i rahat geçeriz.

Galatasaray dün 2 tip gol yedi.

1-) Yenmemesi gereken ve skoru 2-2 ye getiren gol. (Defans geri geri kaçarak alan daraltmayı o bölgelerde yapmamalı, aktif ve kademeli savunma yapmalı)

2-) 2 fark varken ve lay lay lom oynuyorken yenen goller (1 ve 3. ler)

Her 2 grup da sorun ve üzerinde çalışılması gerekir.

Ama 1. ve 3. goller tamamen skor avantajının verdiği rahatlıkla oynana oyundan dolayıdır. Her takımdan yenmez. Haftaya Fener 'den de 3 yeriz anlayışı bu sebeple boştur.

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

Asist kafaylaydi

Hadi onu gectim 3. golumuze kadar ortalarda yoktu. 1 gol 1 asist yapti diye superdi diyorsan sadece ozetleri izledin demektir. O zaman da bunu hakedersin: :eek:

Kafa ayak ne farkediyor

Sana göre yoktu maç içinde bana göre vardı Gaziantep ve bu maçıda 90 dakika izledim hem de bir fenerli dostumla sende bunu hakettin : :asd:

Çok heyecanlı bir maçtı gerçekten. Skor 4-2 iken sonucun öyle bitmeyeceğini bir arkadaşımla konuşmuştum:)

Bu oyuncuların aklı nerde maç esnasında.

Böyle bir savunma olamaz.

Adamlar geliyor bizimkiler resmen izliyor.

Ne zamanki takımca savunma yapmayı öğrenirsek işte o zaman işin yüzde 80 ni tamam demektir.

Maç 4-2 den sonra öyle bitmeyeceğinden adım gibi emindim,dua ettim en azından 4-3 bitsin diye Allahtan öyle oldu :eek: 2 farklı olan bir takımın ofsayt taktiğine devam etmesi ne kadar mantklı değil mi? Rijkaard oyununu ortada tutmak için Barışı alıyor,ama yok bizimkiler illa 5-2 6-2 yapacaklar :eek:

Ne bicim defansimiz var yahu, ne bicim takim defansi yapiyoruz. Yaziklar olsun.

Yaziklar olsun mac sonu "buna carpti, ona carpti, o ofsayti bozmasa, ben ofsayti bozmasam" diyip "defans hatasiz oynadi, defansta hic bir sorun yok" diyen Servet ve Gökhana.

Millet 2 farkla öne gectikleri zaman, oynadiklari oyundan zevk alarak farka kosar, bizimkiler ise mac bitse de eve gitsek dercesine oyundan düser.

Yahu 2-0 öne gecmissin, rahatca topu kostur, pas yap, soldan sagdan gel, istedigin gibi ataklari dene ama nerde. Sabri, Keita ve Baros (baros 2. yari) haric herkes macin bitmesini bekliyor, "maci zaten aldik" gözüyle bakiyor.

Sabri sana helal olsun ya, yemin ederim senin gibi Galatasarayli olsa o sahadaki herkes, ölümüne oynarlardi. Yürü be kocum. Hatasiz mi oynadi? Hayir tabi ama oynama arzusu ve son saniye bile/kadar bir bek oyuncusu olarak hirsla depar atarak gölü düsünen tek oyncuydu dün Keita dan sonra. Allah seni nazardan saklasin ve insAllah daha da iyi olucaksin.

Arda o cok önemli gölü atti ama o kadar berbat oynadi ki, inanilir gibi degil yahu. Yahu Kaptan sen Kadiköye gitmemek icin kart mi istiyordun Hakem den? Resmen "beni atin" dercersine sert fauller yapti ya, yok böyle birsey.Tayfunun yaptigi ve sari kart gördügü faulden cok daha sert faul yapti Arda ama sari kart görmedi. Sonra yine 1-2 pozisyonda öyle sert fauller yapti ama sadece 1 sari ile kurtuldu. Yemin ederim saskinlikla izledim bu Ardayi dün. Oynadigi oyundan bahsetmiyorum bile, bu kadar kötü en son ne zaman oynadi hatirlamiyorum bile.

Arda böyle oynicaksa, ne olur Kadiköyde ilk 11 de olmasin. Hic bir zaman Ardayi yedekkler arasinda görmeyi aklimin ucumdan bile gecirmezdim ama bu kac haftadir oynadigi futbol beni deli ediyor. Böyle oynayacagina yedekte otursun valla.

Cok mu abartiyorum ne ama Arda gercekten Arda tanidigimiz Ardanin yarisini bile oynamiyor.

Neyse ya, kazandik ama ben hic beklemedigim bir Galatasarayla karsi karsiya kaldim.

Ilk 30 d, ne top oynadik ama gerckten. Süperdi. Keita ve Sabriye kutluyorum, süperdiler.

Baros da son 20 d. kadar uyudu resmen. Sonra azcik hirslandi ve kendine top gelmeyecegini anlayinca, gelip geriden top almayi basladi. Oysa bunu cok daha erken yapmaliydi. Adam resmen yuzde yuzluk pas beklercesine geziyor sahada. Ona o Lincoln ve Rosicky den tanidigi passlari aticak adam yok artik Galatasarayda. Bunu artik anlamistir umarim. Nonda gibi geri gelip top almali gerektiginde, bunu son 20. d yapti zaten dün. (Bu arada Baros Galatasarayda en cok kosan 3. adamiydi yanilmiyorsam)

edit:

Bu arada su Hakan Baltaya ne oluyor ya, adam ne defansta var, nede ofansta. En kötüsü de onu zorlayacak sol bekimiz yok, yoksa hayatta sans bulamazdi bu sergiledigi performansla. Adamin 60 lerden sonra yürüyecek hali kalmiyor. Yüzüne bakinca, sanki grip olmus, hasta oldugu halde oynatildigini zannedersin.

Sen Cigara yakmayi devam et bakalim Hakan, nede olsa sol bekte yerin garanti hemi...

4 2 deyken içimden 4 4 geçti.ts 3 olunca çok tırstım ama herkesin aklı kadıköyde 3 puan yetsin renkdaşlar.Asıl takımı haftaya görürsünüz.

Macin adami yine Kader Keita´di...Allah nazardan saklasin Keita´yi...Kocum benim Kus avina hazirmisin..?:D

Defansimiz berbat. Sadece CD'ler degil, DM'ler de bu kotu defansa katki sagliyor. Rijkaard'in bunu duzeltecegine inaniyorum. Gecen yil da cok beklemistim devre arasi icin defas oyuncusunu alinmasini ama Merira satildi bunun yerine. Sonuc husran oldu. Bu sezon da ayni seylerin olmasini istemiyorum. Bir sekilde Avrupa ligi grubundan cikmaliyiz. Ama sonrasi icin defan ve DM sart bu takima.

Biz feneri bu oyunlada yeneriz bence ama oraya çok daha farklı çıkacağız kesinlikle.

bizim defansımızda servet ve gökhan dün akşam iyi oynadılar bence. sorun hakan baltanın formsuzluğu ve de orta sahanın olmadık yerde topları laubalice kaptırması, ve en son olarak da ardanın kewell ın baros un rakibe yeterince press yapıp rakibini boş bırakmasından meydan geldi. bir maç içerisinde bu kadar çok pozisyon verirsek zor maçların çoğunu kaybederiz. teknik kadro umarım bizim düşündüğümüz paralelde düşünüodur çünkü futbolcular pek farkında değil gibi.

Attıkları ilk gol tam bir baldı.O gol işimizi zorlaştırdı.O gol olmasaydı 5-0 falan bitebilirdi.

Üst Alt