TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | İkinci

puhahahha bitti:D:D:D:D haftaya koydukmu tamam havluyu atarlar:D:D:D

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | İkinci

Ya bu beşiktaşlının antepten çektiği nedir yahu :D sen gel 15 melyon avro tak gel bide puan kap yuh beee :D o stada tüpçüyü gömerler valla

Hah 98'de bitti. BJK çok hırslanacak bizim maça.

Bu sene Bjknin canını çok yakarlar.

Gelll 5.ci hafta geeeeeeeel. :D

İnleyen nağmeler ruhumu sardı..

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş - Gaziantepspor | Saat 21:00 | 28 Ağust

Bu macta , SIke, yatas, hakem hatasi, kendi kalesine goller vs. hersey olabilir.

Besiktas 3 yada 2 puan kaybedemez, kaybetmelerine izin verilmez.

Üstelik Antepin baskani ve Demirön 2 yilldir baya iyi calisiyorlar. Bu konuyla ilgili cok ciddi dedikodular var. Besiktas puan kaybederse bu yazdiklarim icin Özür ilicegim.

Şunu alıntı yapayım bi.

biz bunları 5. hafta bi yenelim bunlar paf takımla cıksınlar artık maclara :D

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

haftaya cok pis koyariz biz bunlara :D hele bide deli ibo oynarsa abooo keita napar ona öyle ....

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

Bu Antep'in Bjkye yaptıgını insan düşmanına yapmaz ya.

Hem 15 milyon euroyu cukka yapıp madden,hem de İnönü'de 2 puan alarak manen yıktılar:)

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş - Gaziantepspor | Saat 21:00 | 28 Ağust

Besiktas söke söke 3 puani alacak. Besiktasa sallayan herkes susacak. Besiktraslilar "abartmisiz be" diyecek. "Tabata siz oynadik, bir de Tabatali Besiktasi düsünun" diyecek. Tabata ya verilen milyonlar bir anda unutulacak. Herkes Antepi eze eze yenen Besiktastan söz edecek.

Hersey belli ya. 3 puan Besiktasin. Cunki cok ama cok ihtiac var besiktasin bu 3 puana, anlayacagin 3 puan ya besiktasin, ya besiktasin.

lol

işyerim inönü stadyumuna 70-80 metre, Gümüşsuyu'ndayım. şu anda tezahürat yapıyorlar; sanırım bizim maç için.

bir de biz eli boş gönderirsek BJK'yi Ali Sami Yen'den, o zaman tribünlerin de Mustafa Denizli'nin de, yönetimlerinin de çivisi çıkar iyice!

:D

Daha 3 hafta önce "antepe 3 gol atti diye abartmayalim GS yi" "GS ancak Anteplere atar 3 gol" "Antepi bile zar zor yendiler" "antepden 2 gol yiyen takimi, abartiyorsunuz" "cacik olmaz GS den" diyen Fosbesiktaslara Selam gönderiyorum. Alin size Antep. Tabatasiz Antep. Deplasmanda degil, Evinizde bile yenemediniz"

Ben yorumunuza yorumsuz kalmak istiyordum ama yapamadim. Neyse.

Ben tüm Gazianteplilerden ve Gaziantepsorda özür diliyorum, cunku yatas maci oldugunu idda etmistim. (Tabata olayi falan, ortada dolasan dedikodular ve gecen sene besiktasin kazandigi mac yuzunden) Beni ters köseye yatirdilar, helal olsun.

Bu beşiktaş harbiden patlar bu saaten sonra.Haftaya bizede geliyorlar artık bilmiyorum nasıl oynarlar.Beşiktaş erken havlu atar bu sezon,zira takım oyunundan eser yok bu takımda.Denizli gerçekten kafasında futbolu bırakmış bir insan ,beşiktaşa yapabilceği en kötü şeyleri yapıyor,transferde çok kötü strateji izletti.

Tabata değil ronaldo gelse iş görmez bu takımda,denizli hala inatla kafasındaki saçma taktiği hala diretiyor.Alınan kötü sonuçlar hem denizliyi hemde takımı etkiledği için çok gergin maçlar oynamaya başladılar.

Denizlinin "bizi Galatasaray maçında görün" tezi haftaya nasıl sonuç verecek merakla bekliyorum zira çok çetin maç olacak ancak tüm otoritelerin "Galatasaray dişli rakiplerle oynamadı" tezinide biz bjk maçında kırıp cümle aleme nasıl takım olduğumuzu göstereceğiz.

Üst Alt