TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

Maçtan önceki yorumlardan sonra bakıyorumda

İstiklal Marşı ıslıklanmadı

Sahaya hiçbir şey atılmadı

Küfürlü tezahurat olmadı

Olay felan çıkmadı

yorum yaparken iyi düşünmek gerek

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

Maçtan önceki yorumlardan sonra bakıyorumda

İstiklal Marşı ıslıklanmadı

Sahaya hiçbir şey atılmadı

Küfürlü tezahurat olmadı

Olay felan çıkmadı

yorum yaparken iyi düşünmek gerek

Rijkaard : "Barışla devre arasında kart görmemesi konusunda konuştum. Ama biraz şanssızdı ikinci kartta eline çarptı top, onun haricinde bu konuda dikkatliydi zaten. Zaten 1 dakika sonra çıkaracaktım ama o posizyon olunca çıkaramadık."

Özetle şu açıklamayı yaptı Barış'la ilgili. Ayrıca Elao ve Keita'ya nazaran bu kart farklıydı diye konuştu, Barış'a karşı bir yaptırım olmayacağını çıkardım ben bu laflardan.

Rijkaard Barış'ı çıkaracağını ama 1 dakka geç kaldığını söyledi. :D

Ceza sahası dışında kelecinin elle oynaması ne zamandır sarı kart?İlk yarı barışa verilmeyen bariz penaltı var.

Hakem korkudan hiçbişey veremedi.Yazıklar olsun.

Maçtan önce oluşturulan Diyarbakırspor yanlısı kamuoyunun etkisidir bu! Salya sümük ağlamalarının ekmeğini yediler! Siyaseti futbola alet ettiler resmen!

Öncelikle gereksiz bir elle oynama sonucunda atılan ve 26 dk 10 kişi oynayan Barış'a en ağır para cezası verilmesii istiyorum.Sen öndeyken rakibin yarı sahasında gereksizce elle oynayıp takımı 10 kişi bırakırsan sen bu takımın formasını taşıyamıyorsun demektir.Mendoza o golü atsaydı ve maç 2-2 bitseydi sen o formayı giymezdin bir daha HADDİNİ BİL !!!!!

2.si ise bu takımın atak yapabilmesi ve pozisyon bulabilmesi için rakibi pas trafiğine boğması lazım.Sen çalımla doldur boşaltla bu işi yürütemezsin.Avrupa takımı olmak istiyorsan hedefin final se sen bireysel futbola değil pas yapan futbola alışacaksın

Rakip takım ataktayken rakibi beklemeyeceksin müdahale edeceksin ceza sahana kadar yaklaştırırsan adamı kolay goller yersin

Bir Lafımda hakem olacak mahlukata.Sen en ağır cezayı hakediyorsun bu maçtan sonra İlk yarıda vermediğin penaltı ve kırmızı kart sertliklere müsade etmen takımın puan kaybına neden oluyordu.Art niyetli olduğunu belli ettin

Bundan sonra bu takımın ileriye gideceğini düşünüyorum pasa dayalı futbol oynarsa bu takım çok rahat pozisyon buluruz aynı 2.goldeki gibi Bursa maçı bize gösterecek ne kadar ileriye gittik yada geriledikmi bu maçlar kesinlikle ölçü değil

bence herkes iyi oynadi abartiyorsunuz

ben korkmadim hic

takim cok karakterli oynuyor farkindamisiniz

her dakka daha iyi oynadik baris sacma sapan atilana kadar

ki ondan sonrada kotu oynamadik baski falan da yemedik

ben takimdan oldukca memnunum

linderoth da o golu atsa ne kral olurdu be:)

Satilmiş Diyarbakirspor.!

kolay kolay böyle şeylere inanmıyorum ama bugün izlediklerim karşısında başka bir söz yok

satılmışsın sen diyarbakır

internette dolaşan 11-12 0lık brezilya amatör ligi maç satma görüntülerinin bir boy küçüğünü izledik resmen bu akşam

bana hiç kimse 75. dk´da rakibin 10 kişi‚ gole ihtiyaç duyarken defans oyuncusu almanın mantığını açıklayamaz

angut.com :D :D :D

Keita geldi artık rahatlarız biz.3-4 gollü galibiyetler çok yakın

"Barisi tam oyundan almaya hazirlaniyorduk ki, sansiz bir sekilde kart gördü. 1 d. gecikme oldu, ama olur böyle seyler"

Dedi Rijkaard.

Bu maçı almamız çok iyi oldu çok zor bi virajdı...Önümüzdeki maçta manisayı keita ve m.sarpında katılımıyla rahat geçeriz...Barış cezalı ayhanda olmaz sanırım! derbidede f.b nin puan kaybetmesi çok büyük ihtimal;) lige ara verilmesi iyi oldu takım dinlensin biraz çok yorgun oyuncular var...ilk yarıyı lider bitiricez iyişallah önümüz açık!

Bu maçı aldık ama Barış'a çok sinir oldum açıkcası.

Linderoth o golü atsaydı kral ilan edilecekti gerçekten. İyi vurdu ama büyük bir fırsatı kaçırdı. :)

10 kişi kaldığımızda niye baskı yiyoruz anlamıyorum barcelona 10 kişi chelsea ye tek kale oynuyor.

Öncelikle gereksiz bir elle oynama sonucunda atılan ve 26 dk 10 kişi oynayan Barış'a en ağır para cezası verilmesii istiyorum.Sen öndeyken rakibin yarı sahasında gereksizce elle oynayıp takımı 10 kişi bırakırsan sen bu takımın formasını taşıyamıyorsun demektir.Mendoza o golü atsaydı ve maç 2-2 bitseydi sen o formayı giymezdin bir daha HADDİNİ BİL !!!!!

2.si ise bu takımın atak yapabilmesi ve pozisyon bulabilmesi için rakibi pas trafiğine boğması lazım.Sen çalımla doldur boşaltla bu işi yürütemezsin.Avrupa takımı olmak istiyorsan hedefin final se sen bireysel futbola değil pas yapan futbola alışacaksın

Rakip takım ataktayken rakibi beklemeyeceksin müdahale edeceksin ceza sahana kadar yaklaştırırsan adamı kolay goller yersin

Bir Lafımda hakem olacak mahlukata.Sen en ağır cezayı hakediyorsun bu maçtan sonra İlk yarıda vermediğin penaltı ve kırmızı kart sertliklere müsade etmen takımın puan kaybına neden oluyordu.Art niyetli olduğunu belli ettin

Bundan sonra bu takımın ileriye gideceğini düşünüyorum pasa dayalı futbol oynarsa bu takım çok rahat pozisyon buluruz aynı 2.goldeki gibi Bursa maçı bize gösterecek ne kadar ileriye gittik yada geriledikmi bu maçlar kesinlikle ölçü değil!!!

Barış'ı kesinlikle oynatmaması lazım Rijkaard'ın Barış bizim canımızı çok yakar yoksa resmen 10 kişi bıraktı bizi bile bile UEFA'da olsa affetmezlerdi son 20 dk

se maçı izlemedin galba bilader:cool: kewell dan nefret eden biri bile bugün kewell ın performansını umursamaz biçimde taktir ederdi saçmalama ardayı kim yerden yere vurmuş be bir ayhan bir barış a ateş püskürenler oldu

İzledim. Dikkat edersen Kewella çok iyiydi ama maçın yıldızı Arda idi dedim . Maçın yıldızı Ardaydı söktü aldı maçı attığı gol için söylemiyorum genel olarak

Bu arada Ardayı yerden yere vuranı çok gördüm yine bugun yok Hasan Şaş 2 yok bilmemne

rıdvan stresten canlı yayında çatlayacak

Üst Alt