TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 1-0 İ.B.B. | 10 Mart | Devre Arası

3 büyüklerin klasikleri vardı yakın zamana kadar:BJK;genç,mücadeleci,kollektif oyun...FB;yıldız oyunculara dayalı,kollektif yönden zayıf...GS;kollektif,savaşan,istikrarlı takım,yeter sayıda ve kollektif anlayışa uygun yıldız oyuncular...ki avrupa başarılarını getirenin bu anlayış olduğunu düşünüyorum...lincoln le başlayan bir FB lileşme süreci yaşıyoruz ne yazıkki.evet en çok yıldız bizde ama kollektif anlayışta zaafiyet sözkonusu olunca istikrar da gelmiyor haliyle...taraftarlık takımın oyun tarzıyla pek ilgili değil,bir şekilde ''ben falanca takımlıyım'' deyiveriyor insan belli bir yaşta ve değişmiyor bu tercih...ama GS ın alışılmış tarzı benim bilinçli tercihim de olurdu,bir futbolsever olarak...seneye kadronun şekillendirilmesinde daha fazla yıldız değil de klasik GS anlayışına uygun bir yapılanma olmasını diliyorum...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 1-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

ligin bitmesine daha 10 hafta var ama neredeyse artık maç kaybetme lüksü kalmadı.Bu hafta kaybetsen sonra diğer rakibin kaybetse bile onunda dışında yarıştığın diğer 2 takım daha var,onları ne edeceksin ? Uzun süredir 4 takımlı şampiyonluk yarışı hiç görmemiştim..

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 1-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

afferin cimbomuma...iti köpeği umutlandırırsan böyle olur...sezon sonu ilk 3 de olmazsak şaşırmam!..çok kızgınım! eskişehir maçı fener maçından daha önemliydi...sen yenilirsen herkes motive olur tabiki...daha 2 gün önceye kadar adı geçmeyen bjk şu an şampiyonluk hesapları yapıyor...hayır eskişehir maçı sabaha kadar oynansa kazanamazdık ona deli oluyorum...bi tane adam gibi atağı olmaz mı bi takımın ya? o rızayı sevindirenler utansın. durduk yere kendini yere atan kıvranan volkan yamanı sevindirenler utansın!

Elimize geçen fırsatı teptik.Ne güzel fb maçına kadar büyük bir avantaj yakalama şansı vardı elimizde.Hepsi uçtu,gitti.Al işte 2 oldu.

şu elimize geçen fırsatlar barçanın realin eline geçse yemin ediyorum puan farkı 15 olmuştu..

Bu yüzden bizim topçular avrupa da iş yapamaz yaa,hoş yapamıyolar da zaten..

Necati ve İ.akın bunlara gol atınca şampiyonluktan olmuşlardı ne koymuştur o zaman o maç ;) yaptığı tezahüratların çoğu saçma sapan

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

Bitmiş bjk'yi bile potaya soktuk! tüm takıma ve rijkaard'a tşk...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Beşiktaş 2-0 İ.B.B. | 10 Mart | İkinci Yarı

Al işte spikerler neler konuşuyor.Bravo bize.

bu ibb ligin en kötü oynayan takımlarından biri,kazandıkları FB maçı da dahil.eksikleri filan da hikaye,tam oldukları zamanları da gördük,nasıl bu kadar puan alabildiler hayret.denizli bile bunlardan daha fazla futbol oynama niyetinde.kapan-büzül-şişir,birkaç atakta bulacağın gollede puanı al...tsl in ayıbıdır bu takımın aldığı puanlar...

Yahu bosverin bjk macini.

Sampiyonlar ligi maclarini izleyin azsonra.

Şu İ.B.B den son dk golü yedik.Elalem atıyor 2 yi bitiriyor maçı.Çok saçmalıyoruz bazen ya!

Beşiktaş ikinci golden sonra 2 net pozisyon verdi. Bunlardan biri gol olsa Beşiktaş için korku dolu dakikalar başlayabilirdi.

Şampiyonluk havasına erkenden girersek olası puan kaybında konuşur tabi spikerler. Umarım Eskişehir maçı ders olur da bundan sonraki her maça final havasında çıkarız.

Şampiyon Beşiktaş sesleri İnönü'de.Yazık.Çok yazık.

Gereksiz yorumlar yapmayın bilmem al iste , besiktas da potaya girdi falan... Önemli olan 34. hafta son düdüktür . Elbet ki her takım sonuna kadar kovalıcaktır . Her takım birbirinden her yerde puan alabiliyor . Suan ki konumumuz bence gayet iyi . Besiktasla maclarımız bitti ve arkamızdalar diger iki rakibimizle kendi sahamızda 2 macımız var . Sonucta sampiyonluk dedigin olay basit bir olay degil . Kagıt üzerinde rakiplerimizde biliyor ki kadromuzla , her yönümüzle en büyük aday biziz. Ama kendimizi böyle gereksiz streslere sokarsak kimse kusura bakmasın basarılı olamayız . Su durumda strese girmeleri gereken rakiplerimiz ki bizim gibi güclü bir rakiple yarısıyorlar . Bu saatten sonra ne oynadıgımız oyunu yermeli nede büyütmeliyiz , sadece sabır ve soguk kanlılıkla takımı desteklemek düser bizlere .

Üst Alt