TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray - Denizlispor | 15 Ağustos | 21:45

Keşke Elano milli takımdan affını isteseydi . Hazır değil oynamayacak nasıl olsa . Burda kondisyon çalışırdı .

Abi adam zaten milli takım için geldi.Tabikide gidecek.Ayrıca ben bu sezon Elano'dan iyi bir performans beklemekle birlikte seneye eğer Şampiyonlar ligine kalamazsak performansının düşeceğine inanıyorum.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray - Denizlispor | 15 Ağustos | 21:45

Ben açıkçası yinede 2 ön libero ve önünde elano keita ve arda lı bir takım bekliyorum...bu üçlü bir arada oynarken çeşitli ihtimaller mümkün bunlardan birincisi, elano ardanın görevini alır arda sola geçer, ikincisi keita sola geçer arda yerinde kalır elano shakhtarda ve zaman zaman cityde ki gibi sağda oynar...bu nüanslar o kadar önemli değil zaten öndeki 4lü çok hareketli ve modern futbola çok yatkın oyunculardan oluşuyor..

Önliberoda açıkçası ben sağlam linderothun ve barışın oynayacağını düşünüyorum..ama 0radaki 5 oyuncumuz arasında uçurum yok..sağlam linderoth kesin oynar 4 ü çekişir forma için...ama renktaş mutlaka orada iki ön libero olur:)

Farklı bir galibiyet gelmezse Riijkard ile olan sözleşme tek taraflı feshedilmeli!!!:D

Her 2 takımın şu anki form durumu ve kalite farkına göre çok rahat kazanmamız gereken bir maç.Elano'nun bu maçta 2. yarı oyuna dahil edileceğini düşünüyorum.ASY'de kolay kolay puan kaybetmeyiz,bir aksilik olmazsa...

Abi adam zaten milli takım için geldi.Tabikide gidecek.Ayrıca ben bu sezon Elano'dan iyi bir performans beklemekle birlikte seneye eğer Şampiyonlar ligine kalamazsak performansının düşeceğine inanıyorum.

Tamam biliyorum milli takım için geldiğini de daha sezon başı gitmese bişey kaybedeceğini düşünmüyorum . Zaten geçti artık . Gitmiştir bile belki .:D

Hayatımda ilk defa bir hakemin futbolcuya nerden çıkması gerektiğini söylediğini görüyorum.Nedense bu tür tuhaf olaylar hep Arda'nın başına geliyor...

Bu sene ASY'de hiç maç kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum...

---------------------------Leo Franco--------------------------

------------------Servet--------------E. Güngör--------------

Ugur------------------------------------------------------Balta-

---------------------------Mustafa----------------------------------

------------Elano------------------------Arda-------------------

-------------------------------------------------------------------

--Keita------------------------------------------------Aydın------

------------------------------Nonda-------------------------

Bu kadro olur büyük ihtimal

------------------Servet--------------E. Güngör--------------

Ugur------------------------------------------------------Balta-

--Keita------------------------------------------------Aydın------

Bu kadro olur büyük ihtimal

Aydın'ın yerine Kewell oynar eğer hazırsa aynı şekilde Nondanın yerinede Baros.

Aydın'ın yerine Kewell oynar eğer hazırsa aynı şekilde Nondanın yerinede Baros.

formda bir Nondayı kesmek ne kadar mantıklı?Formda olan Baros olsa Barosun oynamasını isterdim ama suan formda olan Nonda .Ama Barasuda begendim Antep maçında

formda bir Nondayı kesmek ne kadar mantıklı?Formda olan Baros olsa Barosun oynamasını isterdim ama suan formda olan Nonda .Ama Bareosuda begendim Antep maçında

Bencede Nonda oynamalı bu maç.Baros son yarım saat girer böylece yavaş yavaş hazırlanır oda Kewell ile birlikte.Baros ve Kewell daha hazır değiller.

şayet elano oynar ise

------------------Servet--------------G.zan--------------

Sabri------------------------------------------------------Balta-

------------Ayhan------------------------Elano-------------------

--Keita------------------------------------------------Arda------

böle çıkarız.

ama istedıgım kadro

------------------Servet--------------G.zan--------------

E.güngör------------------------------------------------------Balta-

--Keita------------------------------------------------Kewell------

------------------------------Baros-------------------------

Dostluk kazansın. Bu maçın sonucu ne olursa olsun, üzülmeyeceğim:D

FARK atacagiz.

milli oyunculari dinlendirebiliriz belki.

arda-sabri-ayhan-baros

benim kadrom bu :

======= leo franco =======

= ugur==servet=gokhan=balta

======== m.sarp ========

===== elano===baris======

= keita=== nonda=== kewell=

bu arada

ligin en dandik kadrosuna sahip takima karsi oynayacagiz.

Nonda bu maçtada böyle devam ederse formayı kapar demedi demeyin

Yapmayın, daha sezonun başı ve takım oturmadı. Böyle yaparak süprizlere hazırlıklı olmak yerine, beklentileri büyütüyorsunuz. Büyüyen beklentiler gerçeklemediğinde de, taraftar bu defa takıma sallamaya başlıyor.

Bu yüzden 1-0 olsun bizim olsun demek, birçok açıdan daha hayırlı olacaktır.

Yapmayın, daha sezonun başı ve takım oturmadı. Böyle yaparak süprizlere hazırlıklı olmak yerine, beklentileri büyütüyorsunuz. Büyüyen beklentiler gerçeklemediğinde de, taraftar bu defa takıma sallamaya başlıyor.

Bu yüzden 1-0 olsun bizim olsun demek, birçok açıdan daha hayırlı olacaktır.

Katılmakla beraber eklemek istiyorum ki.Geçen sene ki Galatasaray'ı izlemiştim en son.Askerde olduğumdan ne farklı geldi gözüme son Antep maçında anlatamam.Lige fazla gelebilecek bir sistemle oynuyoruz.Fakat sistemde hala aksamalar olduğu için fazla beklentiye girmememizi tavsiye ediyorum.

Hee bu sistem oturursa ne mi olur ?

+18 diyorum :allecto:

Beklenen'den zor bir mac olucak , denizli ilk hafta aldıgı maglubiyet sonrası bu mac daha cok asılcaklardır. Ve fener macında macın ilk dakikasında yenilen gol oyun düzenlerini bozdu . 2. yarı daha iyi bir oyun oynayarak kötü bir takım olmadıklarını gösterdiler. Burda arkadaslar fark olur , yeneriz , dagtırız gibi yorumlardan cok daha yapıcı yorumlar bekliyorum . Maca tekrar dönersek sahada oynanmadan , mücadele etmeden önce kazanılan mac yoktur. Unutmayalım ki gecen senelerde kendi evimzide cok süpriz takımlara puan dagıtma adetimiz vardı . Herseyden önce konstrasyon bu maclardan önce karsı takımdan daha büyük rakip .

Rahat aliriz bu maci, fener macinda gorduk Denizli'yi.

Üst Alt