TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray 4 - 1 Denizlispor | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray - Denizlispor | 15 Ağustos | 21:45

.......................leo......................

..ugur......gungor....serbet....balta....

............sarp............ayhan...........

...................ARDA........................

...keita..........................kewell......

................baros(nonda)................

elano sonuca gore girer

bence anakonda oynamasi lazim bide onu denese ilk 11 de

aydinda sonradan girse daha etkili olur yorulmus denizli karsisinda

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Galatasaray - Denizlispor | 15 Ağustos | 21:45

4-1 olsun bizim olsun derim abi. ;).Elano bence sonuca göre değilde maç deneyimi için oynatılır diye düşünüyorum.Son 20 dakikada girer.

Günümüzde olursak her türlü gol şov yaparız ;)

Bu federasyon tam skandal ya. 3 Milli futolcusu olan 8taş ın maçı pazar gunu , 1o futbolcumuz milli takımda bizim maçı cumartesıye koymuslar.

Kolay mı,Sami Yen'de aslan cimbom'u yenmek.(!)

......................Leo..........................

Uğur.......G.Zan......Servet........H.Balta

............M.Sarp......M.Topal..................

...................Elano............................

Keita..........................................ARDA

.......................Baros..........................

güzel kadro yaptım size :))

aslında ön liberoya şu diarralar'dan biri olsa da kewell-baroş-arda-keita-elanoyu beraber oynayabilse. o zaman açmadığımız kaleci, gol atmadığımız takım olamaz

Yapmayın, daha sezonun başı ve takım oturmadı. Böyle yaparak süprizlere hazırlıklı olmak yerine, beklentileri büyütüyorsunuz. Büyüyen beklentiler gerçeklemediğinde de, taraftar bu defa takıma sallamaya başlıyor.

Bu yüzden 1-0 olsun bizim olsun demek, birçok açıdan daha hayırlı olacaktır.

Helal Abdullah abi.. Cok guzel soylemissin. Bende bi kac defa anlatmaya calistim, ama bakiyorum bu forumda yazanlarin yuzde 90 i fark atacagiz diye yaziyor.. Sonra fark yiyoruz ( ornek: fb ve Kocaeli ), ama hala akillanmiyorlar ve ertesi hafta yine fark atacagiz. Yok karsi rakipte Tolga Seyhan varmista 5 tane atarmisizda.. O takim ligten dusecegini nerdeyse ilk yarida belli ettirmis ve biz gol atamayip birde ustune 2 tane gol yiyoruz..

Hee takim otursun, o zaman gelin diyin fark atacagiz ve kimsede birsey demez.

Hee bu arada Denizli salak mi ki, fb ye oynadigi gibi bizede oynasin...

6-0 lık netanya maçı gibi bi maç bekliyorum aslında ama yine de lig maçı belli olmaz

fenere yaptıkları hataları bize karşı yaparlarsa fark atacağımızı düşündüğüm takımdır.antepe 3 attıysak asy'de bunlara bayağı bir atmamız lazım.

7-8 tane atarız.

Arda-2

Baros-2

Elano-1

Keita-1

Kewell-1

denizlispor ilk hafta sonunda gözlemlediğim kadarıyla ligin açık ara en zayıf takımı..ama benim kendi tezim olan bir durum var..-galatasaray bu sene deplasman maçlarını kendi evinde oynadığı maçlardan daha rahat kazanacak-bunu rijkaard'ın oynattığı takımı 4-5 maçtır gözlemleyip oluşturdum.Bence son derece haklıyım da..ama gs denizli karşısında zorlanmaz 3-4 atacağımızı düşünüyorum.ekstra bir durum olursa 1 gol yiyebiliriz.tahminim 4-1 !

denizlispor bu maçta fenerbahçeye karşı oynadığı gibi oynamaz. zor maç ama alabilecek kaliteye sahibiz.şimdilik 1-0 olsun bizim olsun!

benim farktan ya da güzel futboldan önceki dileğim stadın dolması gerisi her türlü olur...

Üst Alt