TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

antudan inciler...

Her maci boyle kazanirlarsa 103 gol rekorunu kirar bu ballilar.

Oh be sonunda tekrar aranizdayim

böyle giderse gs nin her maci ÜST olur iyi para yapariz bizde.

Ulan bu 6s´deki Bal‚ Arılarda Bile Yok Yahu ..

hücum hatları iyi‚ baya iyi.. malesef ligdeki çoğu takım pek fazla direnemez 6sye..

bu sene bizim ve 6s nın rekor puanlara ulaşacağımızı düşünüyorum..

6s bu akşam güzel oynadı ve aldı maçı. Ligde de bizim dışımızda onları zorlayacak takım yok. 5.hafta bjk ile kendi evlerinde oynayacaklar‚ ve ordan da farklı skor alacaklardır.

Tekrar söyleyeyim biz v gs ilk devreyi en az 10 puan farkla ilk ikide bitirirz.

Hiç küçümsemeyin‚ yataş mataş muhabbetine girmeyin‚ ben gs´ninb her maç daha düzenli oynadığını düşünüyorum.

Bu sen çok zor br sene olacak.

Sadece 1 tane ve çok güçlü bir rakibimiz var.

:ka25::ka25:

Mallıkta 1 numara ya birsürü topic açtılar mallar :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

her geçen maç takımdaki seri ve hızlı paslaşmalar artıyor.

ARda sola geçtiği an takım daha da bir kendine geliyor..

Elano tam olarak hazır olduğundaki eminim bu arada tüm açığını kapatacaktır o zaman görün derim..

Rijkaard işallah Elano yu Tallin ve Ankaraspor maçlarında 90 dk oynatır ve çocuk ciddi anlamda kendine gelir. Zatewn bugün 45 dk oynattı sanırım Tallin de 65 dk fkn oynar.

Ankaraspor maçında 90 dk görürüz.

Bendende justinden inciler

episkopi_48:

beyler ben fnerbahçeliyim galatasaray ı kutlarım böle bi takım kurup bize bu şekilde futbol izlettikleri için

TELEGOLÜN ANKETİ HERŞEY ORTADA GİBİ

Hangi gol daha güzel; Elano ya da Dos Santos ?

Elano 68,98%

Dos Santos 31,02%

En çok taraftar hangi takımda?

Galatasaray 41,46%

Fenerbahçe 32,2%

Beşiktaş 18,95%

Diğer 4,01%

Trabzonspor 3,38%

Link veririmisin, bizde oy kullanirdik.

Emre belezoğlu'na diyarbakırda eleştiri...

Galatasaraylı bir grup taraftar Emrenin suratına galatasaray forması fırlattı emre tepki vermeden devam etti

baskanimiz cok hakli..Bu anketlere göre, Fener´i her kulvarda ezmemiz gerekiyor..

Ben Almanya´da yasadigim icin GSMobile alamiyorum, ama siz alin lütfen ya..Onlar 30.000´lerdeymis biz 25.000´lerde..Haydi bastirin..Alin su hattan...

Arkadaşlar bi ara Arda ve Elano taç çizgisin oralarda 9-10 pas yaptı üst üste bunun videosunu bulan atabilir mi özelden veya burdan?

baskanimiz cok hakli..Bu anketlere göre, Fener´i her kulvarda ezmemiz gerekiyor..

Ben Almanya´da yasadigim icin GSMobile alamiyorum, ama siz alin lütfen ya..Onlar 30.000´lerdeymis biz 25.000´lerde..Haydi bastirin..Alin su hattan...

Yaklaşık 6 gün hat kapalı oluyormuş, bayiiden söylenene göre. Açıkcası almamamın tek nedeni o .

Arkadaşlar bi ara Arda ve Elano taç çizgisin oralarda 9-10 pas yaptı üst üste bunun videosunu bulan atabilir mi özelden veya burdan?

Eminim GelGidersin'de bu video olacaktır, çok iyi çalışıyor arkadaş. Hakkını vermek lazım.

Cevap: Sinan Engin in onunde saygiyla egiliyorum.

Önünde saygıyla eğilecek adam Sinan Engin değil, o açıklamaya mecbur bırakan Haldun Abidir. Hıncal Uluç ta hakkını sonuna kadar vermiş röpörtajı okuduysanız.

Yahu yapmayın Allah aşkına, her maç 4-5 atılır mı, antu bu kadar ürkütülür mü, antudakilerin saçmalama potansiyelleri bu kadar zorlattırılır mı?

Gerçekten hiç yakıştıramıyorum Galatasaray'a.Ayrıca Elano'yu da kınamak istiyorum, öyle bir gol atmamalıydı, Kayserispor da bu ülkenin bir takımı.:)

dikkat ettinizmi korner kullanan kişi elini kaldırıyor :D bunda bir şey var arda korner kullanmak için topu almata giderkende kolunu kaldırdı :D bence bu taktik :D

bazen tek elini bazen iki elini

bi kaç taktikleri var bunu işaretle belirlemişler

karambole kullanılmıyo hiç biri

Üst Alt