TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: Sinan Engin in onunde saygiyla egiliyorum.

başlık abartı olmuş kendisi arda messi benzetmesi için de çok alaylı ifadeler kullanmıştır..sinan engini tanıyan biri böyle başlık açmaz..8-0 lık ankaragücü maçı için kaleci ve birkaç oyuncuya para teklif etmiş beşiktaşa transfer sözü vermiş ancak planları tutmamış biridir...şeref fukarasıdır...silin şu başlığı!...haldun abiyi herkes kıskanıyo bunu biliyoruz.dile getirmesi saygu gerektirmez getirmeyenler utansın....tekrar söylüyorum başlık bizim forumumuza yakışmıyo!

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

yine bizleri memnun eden güzel bir skor...Mustafa Sarp, Sabri,Gökhan Zan, Arda,Baros hepsi çok iyiydi...

Burdan ultraslan'a sesleniyorum lütfen "seviyorum seni" tezahüratını 30 kere söylemekten vazgeçin. Takımı ateşlememiz gereken zamanlarda uyutuyor bu beste... Bizim başka bestemiz yok mu kısır döngü içinde 30 kere aynı şey söyleniyor...Ölüm varmış neden söylenmiyor,sereftir seni sevmek'e ne oldu.... Lütfen bu tutumunuzdan vazgeçin.....

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

Amma kiskanmis bizi ezik oglu ezikler:) Ridvan bizi övdü diye ona saldiriyorlar...

Sike var diyorlar:-) Makukula´nin kendi kalesine attigi golden pis kokular geliyormusmus:)

Ulan bizde size Kadiköy´de tecavüz etmezsek ben bu isi bilmiyorum...

Amma kiskanmis bizi ezik oglu ezikler:) Ridvan bizi övdü diye ona saldiriyorlar...

Sike var diyorlar:-) Makukula´nin kendi kalesine attigi golden pis kokular geliyormusmus:)

Ulan bizde size Kadiköy´de tecavüz etmezsek ben bu isi bilmiyorum...

Ridvan Galatasartay hakkinda ne demis ki?

Kisaca yazsan cok sevinirim, merak ettim simdi.

Beyler maçın sonundaki tezahüratın tamamını bilen varmı çok hoşuma gitti..beşiktaşa iyi gönderme yaptılar :)

Beyler maçın sonundaki tezahüratın tamamını bilen varmı çok hoşuma gitti..beşiktaşa iyi gönderme yaptılar :)

Bu sene şampiyon görelim sizi

Ölmeden mezara koymayın bizi

Korkutmaz bizleri musalla taşı

Ölümüne seviyoruz biz beşiktaşı

:)

Son mısra da seviyoruz yerine başka bişey diyorlar ;) :D

Hayır :D

Ölmeden mezara koyarız sizi

Dırırı girsin musalla taşı

SamiYen'de seveceğiz biz Beşiktaş'ı :D

Çarşının fatihi yapmayın bizi

Dırırı girecek musalla taşı

Son satırı unuttum ya :)

Ridvan Galatasartay hakkinda ne demis ki?

Kisaca yazsan cok sevinirim, merak ettim simdi.

Ridvan´da herkesin söyledigini söyledi aslinda..Galatasaray´in zevk verdigini, kollektif oyun oynadigini, sezon boyunca cok gol atacagini filan söyledi..

Bunlar da kiskancliklarindan Ridvan´a saldiriyorlar:) 10. haftaya yenilmeden gel diyorlar:D cok ezik bir topluluk bu Fenevbahce ya:D

Çarşının katili yapmayın bizi

.ötünüze girecek musalla taşı

Samiyende ..keceğiz biz beşiktaşı

Hmm neyse, beğenmiş renkdaşlar galiba. "Artık küfür yok" cümlesi yalan oldu herhalde. :)

Bundan ceza alırsak, 2 kere daha olması halinde Ali Sami Yen kapanacak.

arda 10 numara

kewel 19 numara

baros 15 numara

elano 9 numara

keita 11 numara

tesadufe bak butun numaralari alsaniz 1905 yapar

Üst Alt