TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

Çarşının katili yapmayın bizi

Ölmeden mezara koyarız sizi

.ötünüze girecek musalla taşı

Samiyende ..keceğiz biz beşiktaşı

Çok kötü beste yapmışlar yaa:)yıllardır bir musalla taşıdır gidiyor alın size musalla taşı :) Bu arada Galatasaray ın 2000 li yıllardaki hiç susmayan taraftarı canlandı gibi ALLAH BOZMASIN

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

Korner çalışması süperdi Kayseri takımı resmen tuzağa düşüyor..Kaleci uyanık olmasa tehlikeli olacaktı..Rİjkaard gerçekten duran toplarla ilgili çok organizasyon yaptırıyor...

Cevap: Sinan Engin in onunde saygiyla egiliyorum.

Ben Telegolü takip etmiyorum.özellikle Gökmen Özdenak denen terbiyesiz ve uslubu bozuk kişi yüzünden.adam resmen Galatasaray düşmanı bu nasıl Galatasaray lılık anlamış değilim.Baros gibi adamı yerden yere vuruyor.1.gole faul diyor..ver allah ver ..gerçekten ı adamı görünce sinirlerim hat safaya çıkıyor...hayvan gibi sakal bırakmış dişleri desen kahverengi olmuş birde üstüne üstelik takım elbise giyiniyor takım elbise senin neyine be adam..ziya şengül desen kıskançlığı yüzünün kızarıklığıdan anlaşılıyor..sinanda programı nasıl bitiririm ona uğraşıyor..serhat yaptığı anketlerle ortalığı karıştırsın..ahmet çakarda showmen..

Kadikoyun atesi yukselmis yine, Derbiye daha 7 hafta var ama simdiden allak bulak oldular.

Her taraf Galatasaray topicleri ile dolmus, hangi topicin nerde niye acildigi bile belli degil.

Ama korkunun ecele faydasi yok. Mezarlikta islik calip korkulari gizlemekle, ancak kendi kendilerini kandirabilirler.

Arkadaşlar şu Arda-Elano paslaşmasının videosunu bir kez daha izlemek istiyorum ya. Bir yolu yok mu acaba? :)

derbiye kadar avrupada devam ligde 6 7 fark atalım eziklere bu hafta 2 attık(febe diyarbakırda takılır) gerisi fısssssssssssssssssss

Bir sey cok dikkatimi cekti.

Hatirliyormusunuz Bülent hoca takimin basindayken ciktigimiz maclarda 1-2 gol pozisyonla bitirirdik maclari. O 2 pozisyondan birisi zaten gol olurdu ve mac bitene kadar bu skoru korumaya calisirdik.

Iste bugunku 2. yari ve Bülent Korkmazin takimin basindayken cikarttigi kadroyu hatirlayin.

Kadroda hemen hemen ayni. Topal yada Barisin yerine Sarp var ve ayrica Semihin yerine Zan var.

Tek fark Elano.

Ama Bülent Hocanin da Lincolnu vardi. (kullansaydi)

Nasil oluyor da daha 2-3 ay önce gol pozisyonsuz maclari bitirirken, simdi kadroda öyle aman aman buyuk degisikler olmamisken gol olup yagiyoruz? :)

Tabii o kadro Bulent hocanin kurdugu kadro degildi ve onun calistirdigi, hazirladigi kadro degildi ama yinede sezonu rahatca 2. olmadi 3. bitirmeliydik gecen sene.

Hatanain neresinden dönerse kardir, Allahtan Bülent hocayla devam etmek gibi bir hata yapmadik.

süperiz gercekten olması gerektiği gibi bi performans ve 4-1 lik bi galibiyet..2 gol atan barosu bu macta begenmedim ama ilerisi için ona moral oldu inş gollerini dewam ettirir..seriye dewam durmadan ara wermeden :)

Baros bir macta gol atti mi, hemen 2.`yi bazen de 3. `yu de atiyor, dikkatimi cektu bu olay. :)

Seriye bağlıyor adam.Oynamadı gözüküyor ama kalecilere sormak lazım bi de.

Bir sey cok dikkatimi cekti.

Hatirliyormusunuz Bülent hoca takimin basindayken ciktigimiz maclarda 1-2 gol pozisyonla bitirirdik maclari. O 2 pozisyondan birisi zaten gol olurdu ve mac bitene kadar bu skoru korumaya calisirdik.

Iste bugunku 2. yari ve Bülent Korkmazin takimin basindayken cikarttigi kadroyu hatirlayin.

Kadroda hemen hemen ayni. Topal yada Barisin yerine Sarp var ve ayrica Semihin yerine Zan var.

Tek fark Elano.

Ama Bülent Hocanin da Lincolnu vardi. (kullansaydi)

Nasil oluyor da daha 2-3 ay önce gol pozisyonsuz maclari bitirirken, simdi kadroda öyle aman aman buyuk degisikler olmamisken gol olup yagiyoruz? :)

Tabii o kadro Bulent hocanin kurdugu kadro degildi ve onun calistirdigi, hazirladigi kadro degildi ama yinede sezonu rahatca 2. olmadi 3. bitirmeliydik gecen sene.

Hatanain neresinden dönerse kardir, Allahtan Bülent hocayla devam etmek gibi bir hata yapmadik.

Seni kınıyorum bu mesajı yazdığın için.Bir enkazı gelip Avrupa sınavı öncesi almış Bülent hocayı cesurluğu nedeniyle alkışlamamız lazımken gelip senin yazdığına bak.Hangi takım sezon içinde kondisyon antrenmanı yapmış?Söylesene bana.Ağır antrenmanlar yaparken biz maç oynuyorduk.Sezon başına bak istersen.Biz bu kadar tempolu oynayabiliyormuyduk?Oynamıyorduk.Çünkü Rıjkaard ve ekibi kondisyon antrenmaları yaptırıyordu.Çok sevdiğiniz Skibbe takımı Lincoln yalakalığına başı boş bırakmamış olsaydı biz oynadığımız futbolla hem ligde hem UEFA'da şampiyon olurduk.Ayrıca kondisyon çalışmaları bittiğinde Beşiktaş ve Sivas maçlarında nasıl oynadığımızı ve ne kadar pozisyon bulduğumuzu hatırlatmak isterim.Tekrar aynı konuları açıp tartışma yaratma bence.Şimdi Frank,ekibi ve kadrosunun keyfini çekelim.

Harikaydık.Mükemmeldik.Elano'nun golü de haftanın golü olmalı..

elanonun golü arda ile elano arasındaki paslaşmalar gollerden sonraki sevinçlerde görülen takım içi arkadaşlık oynanan futbolun her geçen maç üstüne biraz daha birşeyler koyulması herşey mükemmeldi.tebrikler aslanlar.

Seni kınıyorum bu mesajı yazdığın için.Bir enkazı gelip Avrupa sınavı öncesi almış Bülent hocayı cesurluğu nedeniyle alkışlamamız lazımken gelip senin yazdığına bak.Hangi takım sezon içinde kondisyon antrenmanı yapmış?Söylesene bana.Ağır antrenmanlar yaparken biz maç oynuyorduk.Sezon başına bak istersen.Biz bu kadar tempolu oynayabiliyormuyduk?Oynamıyorduk.Çünkü Rıjkaard ve ekibi kondisyon antrenmaları yaptırıyordu.Çok sevdiğiniz Skibbe takımı Lincoln yalakalığına başı boş bırakmamış olsaydı biz oynadığımız futbolla hem ligde hem UEFA'da şampiyon olurduk.Ayrıca kondisyon çalışmaları bittiğinde Beşiktaş ve Sivas maçlarında nasıl oynadığımızı ve ne kadar pozisyon bulduğumuzu hatırlatmak isterim.Tekrar aynı konuları açıp tartışma yaratma bence.Şimdi Frank,ekibi ve kadrosunun keyfini çekelim.

Ben mesajimda yazdim zaten. O kadro Bülentin kurdugu kadro degildi ve onun calistirdigi, hazirladigi bir takim degildi. Ben bunun farkindayim.

Benim elestirdigim nokta suydu;

Bülent hoca bizi defans agrikli oynatiyordu ve hemen hemen pozisyonsuz maclari tamamliyorduk.Ben diyorum ki, biz gecen sene 5. degil en az 3. olmaliydik. Skibbe, Bülent yada baskasi, farketmez. Berbat bir sezon gecirmis olsak bile o kadroyla 3. gule oynaya olmaliydi Galatasaray.

Benim mesajimda anlatmak istedigim "iyi ki artik hatalardan ders cikarmaya ögrendik ve sonunda adam gibi Teknik Direktör, daha dogrusu Teknik Direktörleri getirdik Galatasarayin basina"

Ve ayrica, beni Skibbeyi överken mi gördün? Yoksa Skibbe benim akrabam falan mi oluyor "cok sevdiginiz Skibbe'" yazip onu konuya sokuyorsun? Madem soktun adami konuya bende diyorum ki Skibbe ile devam etseydik 5. den daha iyi bir yerde bitirirdik ligi ve belkide UEFAyi alirdik.

Bir enkazı gelip Avrupa sınavı öncesi almış Bülent hocayı cesurluğu nedeniyle alkışlamamız lazımken gelip senin yazdığına bak.

Alkislamiyorum ve keske kabul etmeseydi diyorum.

Ve son olarakta sen "kiniyorum" desende ben

diyorum.

Üst Alt