TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21.00

Erken bir gol bulursak bol gollü bir maç bizi bekliyor demektir. Ben gene +3.5 oynamak taraftarıyım:D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21.00

Gecen sezondaki 1-1 macin 90inci dakika gol unutmadim daha

Bende.:eek:

Hatta Tobias oynuyordu o maçta,vuran oyuncunun önüne yatmaya çalışmıştı ama yetişemedi, Sanctis de üstüne gelen topu içeri almıştı. :)

Linderoth'a gelirsek o maç sonunda tekrar sakatlanmıştı.:D

bu maçtan korkmaya başladım..!!

puan kaybı olabilir demedi demeyin!! çünkü tüm basında ve şimdi girdiğim kayserispor resmi sitesinin forum bölümünde bile tarftarların %90 ı 5 ve üstü yeriz diyorlar!

ne zaman %100 favori çıksak rehavetten puanlar saçıyoruz bir de takım gazda işalalh

bizi yanıltır Aslanlar ve ciddi güzel bir galibiyet alırız..

Tolunay ın son şansı olan bir maç ve ölümüne oynatcaktır takımını sertlik ve sıkıntı olabilir 2 maç sonunda Kayserispor tam 10 sarı kart görmüş!!

işallah maçı alırız çok önemli...

puan kaybı olabilir demedi demeyin!! çünkü tüm basında ve şimdi girdiğim kayserispor resmi sitesinin forum bölümünde bile tarftarların %90 ı 5 ve üstü yeriz diyorlar!

ne zaman %100 favori çıksak rehavetten puanlar saçıyoruz bir de takım gazda işalalh

Tolunay ın son şansı olan bir maç ve ölümüne oynatcaktır takımını sertlik ve sıkıntı olabilir 2 maç sonunda Kayserispor tam 10 sarı kart görmüş!!

Rijkaard'ın olduğu yerde rehavet olmaz. Rotasyon olur :eek:

rotasyon olsun sorun değilde çok ciddi ve istekli oynayalım... sonra aranıyor bu puanlar..

herkese iyi geceler bugünlük bu kadar benden :))

Kayseri taraftarı tabi 5 yemek ister çünkü Tolunay Kafkas'ı takımda istemiyorlar.

Ayrıca geçen senelerden farklılık bizim şu anda 2 teknik direktörümüz var Rijkaard & Neskeens...

Yenilsek bile cözümü bulacak insanlar var başımızda...

Maç günüde geldi.

Cumartesi Denizli,Perşembe L.Tallinn,Pazar Kayseri.

Hiç deplasman olmasa hep içerde oynasak maçları keşke... :D

Galatasaray – Kayserispor

Galatasaray'ımız Türkcell Süper Lig 3. hafta maçında Kayserispor ile Ali Sami Yende karşılaşıcak. Saat 21:00 da başlıyıcak olan karşılaşmayı Halis Özkahya yöneticek..​

GSCimbom Haber Maçın Bilgileri

Maç Ali Sami Yen Stadında oynanıcak

Maç Tarihi 23 Ağustos 2009 , Saati 21:00

Maçın Hakemleri : Halis Özkahya, Serkan Gençerler (Y), Volkan Narinç (Y), Gökhan Güneşer (D)

Maç Lig TV den naklen yayınlanıcaktır...

Maçın yazılı olarak anlatımı ise Resmi İnternet Sitemiz galatasaray.org dan yapılıcaktır...

Takımımız Hakkında Bilgiler

Ligde 2 maç oynayan takımımız iki maçıda kazandı. İlk maç Gazi Antepteydi ve skoru 3-2 biten bir maç oldu 2. maç evimizde oynadığımız Denizli spor maçıydı ve bu maçtanda 4-1 lik bir üstünlükle çıktık. Rakip filelere 7 gol gönderirken kalemizde 3 gol gördük.

UEFA Avrupa Ligi'nde ise 5 maça çıkan takımımız 1 beraberlik ve 4 galibiyet aldı. Toplam 7 maça çıkan takımımız bu maçlarda 25 gol atarken kendi kalesinde sadece 5 gol gördü.

Çıktığı maçlarda 3 penaltı kazanan takımımız bu penaltıları da gole çevirdi. Futbolcularımız bu maçlarda 9 kez sarı 1 kez de kırmızı kartla cezalandırıldı.

Resmi maçlarda attığımız 25 golü , 10 farklı oyuncumuz rakip filelere yolladı. Nonda ve Kewell 4 golle en çok gol atan oyuncular oldu. Baroş ve Keita ise 3 er gol attılar... Takımda en çok asist yapan futbolcumuz ise Arda Turan oldu 9 asistle oynayan Arda kendisine yakısan şekilde oynamaya devam ediyor.​

Galatasaray ile Kayserispor arasında ligde son 5 sezonda yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

2004-2005 sezonu

Galatasaray-Kayserispor: 5-1

Kayserispor-Galatasaray: 2-2

2005-2006 sezonu

Kayserispor-Galatasaray: 1-3

Galatasaray-Kayserispor: 3-0

2006-2007 sezonu

Galatasaray-Kayserispor: 4-0

Kayserispor-Galatasaray: 0-0

2007-2008 sezonu

Kayserispor-Galatasaray: 1-1

Galatasaray-Kayserispor: 2-0

2008-2009 sezonu

Kayserispor-Galatasaray: 0-0

Galatasaray-Kayserispor: 1-1

Kayserispor

Kayserispor, geçen sene ligi 50 puanla 7. sırada tamamladı. Geçen sene çıktığı 34 maçta, 13 galibiyet, 11 beraberlik ve 10 mağlubiyet alan Kayserispor rakiplerine 38 gol atarken, kalesinde sadece 26 gol gördü ve ligin en az gol yiyen takımı oldu....

Kayserispor ligin ilk iki haftasında üç puanla tanışamadı. Sarı kırmızılılar ligin ilk haftasında deplasmanda Gençlerbirliği ile 0-0 berabere kalırken, ikinci hafta da kendi sahasında Gaziantepspor karşısında sahadan 1-1 eşitlikle ayrıldı.​

GSCimbom Portal Haberleri

:cool::cool:

1-0 olsun bizim olsun dicem ama diyesim gelmiyor malum son maçlardan sonra

moda 5-0 olsun bizim olsun

Kayseri forumuna girdim dün. Adamlar tamamen karamsar. :D Hepsi fark yemeyelim diye dua ediyor desek yalan olmaz. Arada 1-2 tane yeneriz,berabere kalırız felan diyen var ama onlar da çok samimi değiller.

herkesin bekleyisi cok arti, bakalim neler olacak, Gecen sezon en az gol yiyen takimi ile oynayacagiz bu maci, ama resmi sitede yayinlanan bilgilere gore Samiyende 13 galibiyet bir beraberligimiz var.

guzel oyun farkli bir galibiyet beklememiz bu macta gayet normal. deplasman olsaydi biraz baska konusurduk.

Ben sanılanın aksine bu maçın zor geçeceğini düşünüyorum 1-0 olsun bizim olsun! ayrıca umarım rijkaard bu maçta rotasyon yapmaz!

leo franco

UĞUR g.zan servet hakan

ayhan m.sarp arda

keita baros aydın

sonradan girenler:m.topal,elano,nonda (kewel sakat bildiğim kadarıyla)

Aynen öyle, hele ucuz çıkan sarı kartlarla L10 'un 27. dakikada kırmızı kart görmesini unutamıyorum. Bu olay geçen sezonun kırılma noktalarından biriydi.

Heyecanlanmaya başladım şimdiden! 2 günde özlüyorum şu takımı, Rijkaard sağolsun.

:) Birçok taraftar böyle düşünüyor. İşlerin aksi gittiği dönemde bile desteği sürdürürsek başarı gelir, buna eminim.

Maç ile ilgili analizlerim;

- Kayseripor, Galatasaray’ı lig tarihinde sadece 1 kez mağlup etti.

- Lig tarihi boyunca Kayserispor deplasmanda Galatasaray'dan ilk puanını geçen sene Lincoln ‘ün atıldığı olaylı maçta son dakika golüyle almıştı.

- Kayserispor, 2004-05 sezonundan beri dört büyüklerden yalnızca Galatasaray'ı yenemedi.

- Galatasaray'da F.Rijkaard, Süper Lig’de sadece 2 oyuncusunu 2 maçta da 90 dakika oynattı.

- Galatasaray bu sezon oynadığı 7 resmi maçta 25 gol attı.

- Kayserispor Süper Lig’de geçen sezon en az gol yiyen takım olmuştu.​

Değerli veriler var, gözden kaçmasın.

yeter ki ciddiye alsınlar fark falan önemli değil galibiyet yeter....

Üst Alt