TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21.00

Elano ilk 11de olmayacak yönünde haberler mevcut.Ne düşünüyorsunuz bu konuda renkdaşlar..

Bence doğru bir adım ama bizden başka hangi takım olursa olsun bir futbolcu alsa ertesi gün oynatıyor.Gerçi buda Rıjkaard farkı :cool::cool::cool:

Hiç farketmez, bunu bir eksi olarak değil artı olarak görebilmemiz taraftarın da bilinçli ve Rijkaardın prensiplerine saygılı olduğunu gösterir. Sen bugün Daumun eline ver yeni transferi gece gelsin yarın maça çıkarır:D 30-45 dakka arası oynasın yeter, bir de taksın doksana, başka bir dileğim yok:)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21.00

Kayserililer Tolunay'ın gitmesi için fark atmamızı istiyor.(Sanki siz istemesiniz atmayacağız^^)

KAYSERİSPOR:

Souleymanou,

Durmuş,

Ali Turan,

Aydın,

Toledo,

Saidou,

Gökhan Emreciksin,

Troisi,

Mehmet Eren,

Cangele,

Makukula

Aslında ilk 11 leri bayağ iyiymiş adamların. Fakat orta alanda oyun kurucuları yok.. Eğer bu şekilde nerdeyse 4-5 atak adamı ile çıkarsa çok güzel ve zevkli karşıklı gollü maç olur..

Kayseri nink kadroyu beğendim

Makukula ilk maçını bizimle oynayacak sanırım. Görelim bakalım nasıl adammış.

KAYSERİSPOR:

Souleymanou,

Durmuş,

Ali Turan,

Aydın,

Toledo,

Saidou,

Gökhan Emreciksin,

Troisi,

Mehmet Eren,

Cangele,

Makukula

Aslında ilk 11 leri bayağ iyiymiş adamların. Fakat orta alanda oyun kurucuları yok.. Eğer bu şekilde nerdeyse 4-5 atak adamı ile çıkarsa çok güzel ve zevkli karşıklı gollü maç olur..

Kayseri nink kadroyu beğendim

Bunların bile tanınan oyuncusu var Beşiktaş'ın yok.:D

Eğer Kayserispor o kadroyla çıkarsa çok farklı alırız. Saidou tek başına Ayhan-Mustafa ikilisiyle baş edemez.

Skordan önce Galatasaray'dan, pas oranı yüksek, tam saha pres yapan, rakibe boş alan bırakmayan, iyi bir oyun bekliyorum. Bunu yapabilecek seviyeyede hızla gelmektedir Galatasaray. Bu maçı da, yine en az 3 fark atarak kapatacağımızı tahmin ediyorum..

Bugün Kayseri'yi de yenersek değmeyin keyfime ! :D

Sercan ve Caner büyük ihtimal bitti. :)

Mac saatini acayip bi heyecanla bekliyorum.Taktik teknik olaylara girmeden sadece macı ızlemek ıstıyorum.

akşam olsada ilk önce yemek yesek sonra kayseriyi :)

Kazanacağız tabikide. Skorda 4 üstü olsunda dost düşman görsün Galatasaray'ın istikrarlı total futbolunu.

Yahu 21.45 niye değil bu maçın saati?

İstanbul için iftar vakti 20.01.İftarı yapıp hemen maça gitmek lazım.

Gereksiz günlerde 21.45 yaparlar maç saatlerini.

Bu maçıda 21.00'de oynatırlar...

Üst Alt