TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Bu akşam maçtaydım.Kardeşimde futbolcularla birlikte sahaya çıktı seramoni için ve sizlerle şu küçük ayrıntıyı paylaşmak istedim.

Futbolcular sahaya çıkarken Baros Kewell'a tüylerini gösterip daha sonrada stadı işaret etmiş.Bunu bizzat bizim küçük görmüş.Hatta gördüğüne yemin bile etti. :D

Birde Kewellın yanına gidip sen nasıl bir insansın derdim :D bir insan bu kadar asil olabilir..

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Besiktas gayet iyi oynadi bugün. Ligin en az gol yiyen takimiydi onlarada 3 Gol atmayi basardik.

Bugün Arda etkisizdi ikinci yari baya bi oyundan düstü Bosna macinin üzüntüsü ve yorgunlugu olsa gerek.

5´te 5 yaptik. Aynen devam. :)

Tebrikler Galatasaray alkislar Rijkaard.

Beşiktaş tesisleri ne 3 kişi gitmiş,Denizli Denizli 30 yıl sonra rezil ettin bizi demiş.Yarıldım gülmekten.

Beşiktaş tesisleri ne 3 kişi gitmiş,Denizli Denizli 30 yıl sonra rezil ettin bizi demiş.Yarıldım gülmekten.

gördüm 1 tanesi sarhoştu :D işte bu kadar yani adam geçen sene çifte kupa kazandırmış Beşiktaşa rüyalarında göremeyecekleri bir başarı ama hemen isyan ayıp ya adamın 5 maçlık kredisimide yok..

kötü oynadığımız maçları kazanmamız üstelikte derbide farkla kazanmamız çok sevindirici gerçekten

8jk bitmiştir o küfürden sonra

adam sanırdık çarşıyı

meğer cidden

kötü oynadığımız maçları kazanmamız üstelikte derbide farkla kazanmamız çok sevindirici gerçekten

Kötü oynamak cümlesi benim çok bu gece komiğime gidiyor.Kötü oynayarak ezeli rakimimizi 3-0 yeniyorsak iyi oyunu düşünmek çok büyük keyif.

Baros 1. golü atti mi 2. yi de mutlaka atar usta, o kadarrrrrrr.

Galatasaray’ın Çek golcüsü Milan Baros’un üst üste attığı gollerin sırrı ortaya çıktı. Üstelik bu sırrı Baros kendisi açıkladı!..

Milan Baros, 2 gol attığı Beşiktaş maçından 15 dakika önce arkadaşımız Bahri Havadır’a konuştu. Baroş, 10 gün önce doğan oğlu Patrick’in kendine uğur getireceğini ve gollerine devam edeceğini söyledi. Baros bu sözlerden sonra sahaya çıktığı derbide de 2 gol kaydetti.

Hatırlanacağı gibi hafta arasında da Çek golcü, milli takımı için 4 gol birden atmıştı.

Öte yandan Baros, İstanbul’a iyice alıştığını ve oğlunun nüfus cüzdanında dahi İstanbul yazacağını söylerken, Bahri Havadır’ın “Belki onu da İstanbul’da evendirirsin” şeklindeki esprili yaklaşımına, “Neden olmasın” şeklinde yanıt vermesi enteresandı!..

Baros iyice bağlandı bize hoş bi durum :)

Ya arkadaşlar şu spikere hiç biriniz bişey demiycekmisiniz adam resmen çıldırtıyo her maç..

2. golümüzde aynen şunu dedi:

'' Evet rüştü önce topu tutmuş gibi, sonra ittirmiş gibi''

ne demek bu ya terbiyesiz adam nerdeyse leo'ya kırmızı göstermedi diye hakeme küfretcekti zaten..

MELİH GÜMÜŞBIÇAK'I İSTEMİYORUUUUUUMMM :sopa::ka10:

Bu arada takımımızı kutlayamadım helal olsun aslanlara ölümüz böyle yaptıysa inönüde korksun bizden leş kargaları :D

Yahu maclar bittikten sonra antu ve forzabesiktas forumlari okumak süper geliyor bana ))))))

bir besiktaslinin yorumu:

1:

İnanılır gibi değil. Kadro şaka gibi.

Psikopat GS hücum hattına karşı böyle bir takıma akıl sır ermez. Ernst-Fink oynamalıydı, Ekrem de her zamanki yerinde. Hey Allahım sabır ver.

2:

Rüştü görevini yerine getirdin

umarım son maçın olur.Her sene aynı b...ku ye ulan yeter be.

:D

Bence kırmızı kart zaten beşiktaşlılar ben bildim bileli hakeme sarıyorlar yeter artık..

Bugun Ali Sami Yen'e küfür ederek Ne kadar yaratıcı olduklarını (!!!) gördük çarşı'nın....

Hala hakem desinler... Oturup bunu konuşsunlar bu tezahüratın amacı ne onu açıklasınlar ilk önce....

Biz acaba Baba Hakkı'ya ,Vedat Okyar'a böyle birşey desek ne yaparlardı?

Yazık sadece Yazık...

Üst Alt