TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Bizim taraftar sustuğunda kargalar bağırmaya başlıyodu ahhhh uuhhhhh falan diye duydunuz mu :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Manuyu ezeceklerine inanıyor kuşlar.. Dikkat edinde manu 8-0'dan sonra yeni bir rekor daha kırmasın..

Malesef bugünkü maçta Türkiye'nin en hümanist-sosyalist taraftar grubu (!) "x çocuğu Ali Sami Yen" diye küfür edecek kadar çirkinleşti, şeref yoksunu oldu.

Yarın birgün Metin Oktay'a, Alparslan Dikmen'e de küfür eder bu şeref yoksunları.

Yazıklar olsun bjk taraftarına.

eğer böyle birşey dedilerse forza manu

leş kargalarını destekleyecektim :eek:

Malesef bugünkü maçta Türkiye'nin en hümanist-sosyalist taraftar grubu (!) "x çocuğu Ali Sami Yen" diye küfür edecek kadar çirkinleşti, şeref yoksunu oldu.

Yarın birgün Metin Oktay'a, Alparslan Dikmen'e de küfür eder bu şeref yoksunları.

Kahpeler.

Ali Sami Yen'i ağızlarına almaya onların çapı yetmez. Onlar ancak birbirleriyle kuşçuluk oynarlar.. Hersene Ali Sami Yen'de yiyince, bu isim onlarda alerji yapmıştır..

bi taraflarını yırta dursunlar 9 puan fark sonuç 3-0 5te 5

Bugün takımı hiç beğenmedim,bu ezikler ilk yarının son 25 ve ikinci yarının ilk 20 dakikası bizden iyi oynadılar,3 pas yapamadığımız zamanlar bile oldu,kazanırken bazı gerçekleri görmek gerekir.Sonuçta yendik önemli olanda bu

Kahpeler.

Ciddi mi?Bak gerçekten soruyorum.

Artık bunlara diyecek laf bulamıyorum yazıklar olsun bunlarla övünen bjk taraftarına..:(:(

Yarın bi fenerli ciddi rakiple oynamadınız derse direk dalıcam bizi izlemeye devam edin :D

Bana kalırsa da şimdiye kadar ciddi bir rakiple oynamadık. Kalan 29 hafta da oynayacağımızı düşünmüyorum. Zorlanacağımız tek maç olur o da Kadıköy'deki FB maçı. O maçın zorluğu da FB takımından değil, staddan kaynaklanır.

Bugün iyi oynadığımızı kim iddia edebilir? Hiç kimse. Bugün sahada ölümüz vardı. Ama şampiyonluktaki iki rakipten birisi karşısında alınan sonuç 3-0. Örneğin bu maç 5. hafta da değil de, tam istim üstünde olduğumuz ilk dört haftadan birinde olsaydı ne olurdu?

'Sonuç kimseyi aldatmasın' teraneleri dönmeye başladı. Ben de diyorum ki asıl oyun kimseyi aldatmasın. Bu takımın çok büyük bir bölümü milli takımlardan geldi. Sadece yerli oyuncularımızın bile Estonya ve Bosna maçlarında harcadıkları eforu hep beraber gördük. Beşiktaş'ta kimler milli takımdaydı? Tello ve Holosko dışında, milli maç oynayan oyuncuları var mıydı?

Bize ciddi anlamda rakip olabilecek takımlar sadece Avrupa Liginde olur. Gruplarda sadece Pana kendi evinde bize ciddi rakip olabilir. Onun dışında ancak üst turlarda karşımıza çıkabilecek Avrupa'nın kalburüstü ekipleri bize ciddi rakip olur.

Elbette puan kaybedebilir, yenilebiliriz. Ancak bu TSL'de ciddi bir rakiple karşılacağımız anlamına gelmez. Tek korkum sakatlıklar ve milli maçlar nedeni ile verilen aralar... Şayet sakatlıklar minimum düzeyde olur ve milli maç aralarından fazla etkilenmezsek TSL'de ciddi rakibimiz olmaz.

Bu yazılanlar espri falan da değildir. Bugünkü maçtan sonra daha fazla inanmaya başladım TSL'de rakibimiz olmadığına...

FB mi? Koca bir balon geçiniz, yakında çıkar foyaları meydana.

Bugün takımı hiç beğenmedim,bu ezikler ilk yarının son 25 ve ikinci yarının ilk 20 dakikası bizden iyi oynadılar,3 pas yapamadığımız zamanlar bile oldu,kazanırken bazı gerçekleri görmek gerekir.Sonuçta yendik önemli olanda bu

Milli maç yorugunu olduğumuzu ve bjknin neredeyse tam kadro halinde hazırlanmış olmasını da göz önünde bulundur olucak o kadar

Maçtan geleli bir buçuk saate yakın oldu. Eski Açıkdaydım. Kulaklarım halen ağrıyor. Tribünün üstü kapanınca ses manyak çıkıyor. Ayrıca taraftarda müthişdi.

Kötü oynadık dediğimiz maçta 3-0 temiz temiz yeniyorsan ezeli rakibini burada susacan arkadaş!

40 dakika boyunca cok kötü oynadik, kabul ediyorum..Hatta isyanlardaydim TV basinda.

Durmadan top kaybi, topu 3 saniye boyunca ayagimizda bile tutamadik..Ama Besiktas bu Galatasaray´i yenemiyorsa büyüklükten bahsetmesin..Iyi oynasaydik, daha diri olsaydik 12-0 filan olurdu galiba..Son dakikalarda 4-0´i da yapabilirdik...

Son şampiyona karşı sezonun kötü futbolunu oynqyıp 3-0 gibi net bir skor almak büyük bir başarıdır. Demek ki iyi oynasaydık neler olurdu. :)

Tebrikler Aslanlar.

5'te 5 yaptık. Büyük bir başarı.

Gene iyi antebe ankaraya denizliye kayseriye besıktasa yenılebılırdık.Sonucta bambaska bır sıstem.Daha iyi olucaz.Zaman gerekiyor.Mesela ocaktan sonra takım tam olarak oturacak ve bomba olacaktır.

2-0'dan sonra zaten oyun koptu, biraz gayretle 5 tane çakabilirdik bu kuşlara..

Ciddi mi?Bak gerçekten soruyorum.

Ciddi.

Galatasaraylı taraftarlar "Yıldırım Demirören yeter!" şeklinde makara yapınca Türkiye'nin en hümanist-sosyalist taraftar grubu bu makaraya "x çocuğu Ali Sami Yen" şeklinde bağırarak cevap vermiştir!

Daha önce bu kadar çirkefleşen bir taraftar grubu görmemiştim.

80 yıl önce Hakk'ın rahmetine kavuşmuş birine "x çocuğu" şeklinde bir yakıştırmada bulunan ve bunu haykıran, insanlıktan nasibini almamış zatları kınıyorum.

Ali Sami Yen'e küfür eden zatlar yarın birgün Metin Oktay'a da, Alparslan Dikmen'e de küfür eder.

Yazıklar olsun.

Bunların hepsi Kahpeler.

Üst Alt